Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

aha :) to juz ci pokazuje:) \"Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, Ale te osiem godzin czekania na wyjście ... to już totalny absurd.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylo tak,ze dostalam to od kolezanki mnie rozsmieszylo wiec poslalam znajomym na gg a zwrotne dostaje [pytania co to? czemu zasmiecam it ja jestem jakas inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od 7 pracy i sie nie pobudzili? czekam do wieczora bo wtedy mnie przyjaciolka podbuduje:) ta wiem,ze sie usmiechnie:) wiesz co jak bym chciala na dostac od mikolaja?? jakis talon na 200 zl na zakupy w ksiegarni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie tez by sie takie cos przydalo brakuje mi tu ksiazek niby za kazdym razem dokupuje cos w Polsce na ale potem przez rok czytam w kolko to samo. Chce teraz poszukac jakiejs sprzedazy wysylkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby mam wszystko na miejscu:) ale tez korzystam z wysylkowej ksiegarni. u mnie zero nowosci:) no chyba,ze ksiazka dostanie jakas nagrode :) w ksiegarni mozna chyba dostac polowe grafomanskich bazgrol whartona i wszystkie coelho a ich to ja po jedenj ksiaze odrzucialam i nie mam zamiaru nawet siegac po inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys korzystalam ze swiata ksiazki niestety dzialaja tylko na terenie Polski moze cos sie zmienilo od wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dowiadywalam to tak ale pod warunkiem ze masz konto i jakis dochod w Polsce a nie chce obciazac mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima hmm dziwna przynajmniej tutaj gdzie ja mieszkam.:)Nie ma sniegu w obiad jest dwadziescia pare stopni a wieczorkiem osiem na przyklad,a te osiem to tak jak u nas w Polsce - 8 powietrze jest bardzo suche.Bardzo ciezko sie przyzwyczaic do tych skokow temperaturki.Jedyne dobro to ze trwa krotko bo juz od polowy stycznia robi sie coraz cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×