Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

No wiesz ja nie za bardzo lubię latać po tych wszystkich tematach na których nie jestem:( Nie za bardzo interesują mnie sprawy ludzi których nie znam nawet jeśli to tylko net i nikt tak się naprawdę nie zna:)Może dlatego taka noga jestem w tych wszystkich zamianach, przejściach i nickach. Pewnie że lukam na jakieś nowe tematy lub takie niezobowiązujące ale te inne jakoś omijam. Albo prawdą jest że z moim IQ jest coś nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam tez masz problem raczej będą zazdrościć że jednak komuś sprawia przyjemność praca i dlatego jest w takim szampańskim humorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie, posmieje sie w duchu:0 a "Madrosci" i prznikliwosci niektorych,.Niektorym to dobrze zyja w nieswiadomosci :0 maja swoje 4 sciany ktorych nie chca za wszelka cene opuscic bo nie mozna skalac dloni praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z pączkowa
niektórzy mają fajne swoje 4 ściany a do tego maja mężów którzy na nie pracują.Gorzej z tymi którzy nie maja nikogo w swoich 4 scianach i muszą same do roboty łazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek czy kim ty tam jestes :) maja tez mezów, ktorzy na nie pracuja, i jak im sie znudzi patrzenie na taka to sobie znajduja fajniejsza, zadbana WEEKEND :) co ja sie ciesze:) w poniedziałek mój ulubiony kolega wraca :( o tym pomysle w poniedziałek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) w koncu wyjrzało laskawie słoneczko, jak zaczna spiewac ptaszki to pocuzje moze,ze wiosna :) upaprałam włosy korektorem, mam białe pasemko i wlosow rozkleic nie moge a nie wiem czym to zmyc :( poszłam tez na rozmowe do pani kierownik i nakalbowalm na kolege, stwierdzialm,ze nie ma kisic zlosci:) niech ona z nim rozmawia skoro moich slow nie rozumie. nie wiem co ona mu powie. no i sie naedukowalm i okazuje sie,ze za wyplyw informacji sluzbowej grozi delikwentowi 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam...uuuuuuuu to ty masz niemiłą atmosfere w pracy.... Co do wiosny niech przyjdzie bo juz jestem zmęczona tym przejsciowymi dniami, nie mam siły na nic i jakaś markotna jestem kurcze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
psożyt -dziekuję za te komplementy ,ten pasożyt zajmuje sie wychowywaniem dziecka i choćby za to nalezy sie wynagrodzenie wiec daleko mi do pasożyta.Pranie gotowanie itp to tez praca.Zagladam tu czasem jak widac choc nie mam ochoty gadać ale jak sie ktoś mnie czepia z nudów zamiast sie robota zająć to musze sie odezwać bo mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusianka... dla mnie jestes pasozytem. a o tym swiadczy twoja postawa,nie ty jedna jestes matka,nie ty jedna pierzesz skarpety ale kobiety ktore jecza,ze im zle,ze same siedza w odomu kiedy dostaja szanse wyjscia z domu korzystaja z niej a ci najwyrazniej rola odpowiada. Jestes zaklamana i glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Jesli mąż ktory pije 5 razy w roku to alkoholik wg ciebie stonoga to powodzenia w poszukiwaniu abstynenta chociaz z taka jak ty to kazdy alkoholikiem zostanie.Przestań łazić za mna po topikach i wyrazac swoje durne komentarze.No i dziewczyny ktore cos pisza nie gadajcie do Stonogi za duzo bo potem wszystko co wie bedzie wszystkim na kafe gadac i ludzi oczerniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Weź sie kobieto lepiej za swoja robote bo cie wyleja.A najglupsza na kafe i zaklamana jestes ty.Nie mam zamiaru juz znizac sie do twojego poziomu i braku kultury więc zostawiam wszystko bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko... ty nie masz poziomu chyba,ze lezysz. Ja nie gadam głupot wystarczy poczytac co piszesz:) radze,zacznij juz obiad robic bo maz wroci i bedzie zły. A ty sia moja praca nie martw:) swietnie sobie daje rade:) z obowiazkami :) stad mam czas na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Jak wogole mozesz być tak wredna że jezeli cos pisałysmy mialam zly nastrój cos sie zwierzam szukam rady a ty wyciagasz jakies bzdety i piszesz to na moim ulubionym topiku.Naprawde musisz być taka??????/Skończyłyśmy razem pisanie i tyle.Będziesz mnie teraz prześladować bo nie jestem taka jak ty???Ja sie nie czepiam to i ty sie odczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż strach się bać odezwac hehehehe laski co wy takie bojowe, spokojnie, szkoda życia na kłótnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiana idz juz i nie wracaj.mialas nie przychodzic. tak musze byc taka sama napisalas,ze jestem podla i niemila :P kolorowa.... ja nigdy nie byłam bojowa:) Tu napisalm pani prawde o niej i sie rzuca jak ryba wyjeta z wody! coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przeziębienie bierze buuuuuu a jeszcze dzis mam spotkanie klasowe i musze jakos prężnie się trzymać i jutro do pracy bo mamy nadgodziny buuuuuuuu Niech już wiosna przyjdzie !!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo co do wiosny to ja tez:) czekam i sie doczekac nie moge :) czyby nasza klasa sprawiła,ze ludzie sie spotykaja po latach ?? :P a na przeziebienie to ja nie wiem co :( moze jakis sok z cytryny, pozniej to jakis drink Cie rozgrzeje:) nawet grypy nie poczujesz: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tak, dzieki naszej klasie, u mnie ludzie z liceum się skrzyknęli i robimy spotkanko, bardzo się cieszę bo niektórych nie widziałam od matury!! Z podstawówki też odnowił mi się kontakt ze starymi koleżankami, tymi najbliższymi, fajna sprawa naprawdę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powinnam miec spokoj :) do konca:0 choc nzjac zycie pani kierownik zadzwoni z jakas pierdola:) jestem myslami w domu przy obiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Tak sobie własciwie myśle niby dlaczego mam komuś sprawić przyjemność i wynieść sie z tego topiku??????Wkońcu to byłam tu pierwsza :D.A topik nie stonogi wiec wygonić sie moze sama.A ja tu własnie bedę.Cały czas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×