Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeju ale jestesci

ktos mi dał na wesele w kopercie 1oozł

Polecane posty

Gość jeju ale jestesci

ale jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic
ja miałam pusta kartkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FABIANE-23
he he ... trzeba było przylukać kto i wywalić z wesela razem z tymi co poprzynosili zafajdane pościele zamiast kasy. Pasożyty. Myślą, że przyleźli pobawić się za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się że AŻ tyle . Ludzie dają ile mogą z życzliwości serca. Na pazery brak mi słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona araba
ja z mezem dalismy mojej kuzynce na slub prezenty w postaci frytkownicy i elektrycznego grilla.chyba byli zadowoleni,choc kasy w koperte do kartki nie wsadzilismy. ale nie no,nie badzcie juz takimi materialistami.mnie nawet gdyby moja ciocia czy ktos nic nie wsadzili do koperty to bym z wesela ne wyrzucila.grunt to dobra zabawa a nie myslenie podczas slubu o tym co kto nam dal i ile i kiedy posprawdzam co jest w kopertach. niektorzy tak robia,szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FABIANE-23
moje wesele 72 tyś i mam nie myśleć ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chce, żeby choć troche się zwróciło do cholery !!!!!!!!!!!!!! A tak przylezie mi to do hotelu, nażre się i da pościel albo 20zl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FABIANE-23
trzeba mi bylo zrobić skromny obiad do diabła a nie takie weselicho i teraz martwić się czy się zwróci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha____hahahaha
pazerna pinda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
a ja uwazam ze jak sie nie am kasy to sie nie idzie na wesele i tyle,kurde jak tak mozna dac jmlodej parze 100 zl gdzie od osovby sie placi w lokalu 140 zl ludzie nie badzcie tacy,raz w zyciu wesele i to taka lipe robic jeju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszałam gości bo chciałam żeby mi towarzyszyli w tym ważnym dla mnie dniu i nie przeliczałam kto ile \"sypnie\" i czy coś mi się zwróci. To w końcu ślub, a nie impreza komercyjna. No ale - patrz: stopka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
A kto do cholery powiedzial, ze to goscie oplacaja wesele???? Jak ktos robi wielkie weselicho, aby pokazac, ze na co go stac, to niech za to placi, a nie liczy, ze pieniadze z kopert pokryja koszta. Ludzie sa zalosni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
A najlepsze jest to, ze takie osoby jak katarzynka pieprza naokolo jak to robie wielkie wesele, bo chca miec przy sobie bliskich. Szczy hipokryzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazery
A ja uważam,że jeżeli ktoś robi wesele tylko po to żeby mu się wydatki zwróciły to jest to pazerstwo i to ohydne. Jak już na początku swojej nowej drogi życia nastawiasz się tylko i wyłącznie na konsumcję to wspólczuję tobie i twojemu partnerowi. Moim zdaniem i nie tylko moim,wesele się robi po to,żeby podzielic się z zaproszonymi goscmi swoim szczęściem,żeby byli świadkami tej jakze WZNIOSŁEJ uroczystości.Ale jeżeli ktoś myśli o weselu tylko w takiej kategorii,żeby się pokazać w pięknej sukni i zebranie kasy to ja bym na takie wesele w życiu nie poszła.Trzeba było zrobić cichy ślub i po krzyku a nie oczekiwać sfinansowania wesela przez gości. Pazerstwo ludzkie i chciwość nie zna granic.Nic tylko kasa i kasa-OBRZYDLIWOŚĆ. Ja będę urządzać wesele za 1,5 roku i nigdy nie przeliczałam i nie kalkulowałam czy mi się coś zwróci,po to oszczędzamy już 4 lata,żeby z własnej nieprzymuszonej woli odprawić mam nadzieję udane przyjęcie i tylko to się liczy. Szukacie szczęścia ale myśląc takimi kategoriami przejdziecie obok niego nawet go nie zauważywszy bo oczy bedziecie mieli przysłonięte wypatrywaniem KASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydne to jest
pustota do granic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla ciebie 100 zl
to malo to im oddaj bedzie po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj daje się 300-500zł w zamożniejszym towarzystwie więcej. Może ta osoba jest bardzo biedna ? Chociaż znam b. biedną osobe która wzięła pożyczke i daje siostrzenicy 2 tyś. Wiesz, są różni ludzie - dla niektórych to okazja napić się, pokazać na czyjś koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla ciebie 100 zl
jak chce sie napic i pobawic i za to zaplacic to ide do restauracji i do klubu, place i wymagam a na weselu jest sie GOSCIEM panstwa mlodych, ktorzy zapraszaja ja z zasady nie daje pieniedzy, ptam co kto chce na prezent gdzie jest napisane ze obowiazkiem goscia weselnego jest pokrycie kosztow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla ciebie 100 zl
jak robicie urodziny to tez wyznaczacie stawke, zeby sie zwrocilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żono araba
tej, serio sie hajtnęłaś z Arabem? rany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my szlismy do brata na wesele
i dalismy 400 zł!!każdy daje ile moze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie : ze niby 100zl to za malo? CIESZ ZE ZE W OGOLE COS DOSTALAS... jezu...jaka pustota tu panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju ale jestesc
TO BYŁA PROWOKACJA- MAM 17 LAT I GDZIES MAM TE WASZE OPOWIASTKI O WESELACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaXX
Hmm .. Tylko, że najczęściej jest tak, że najzamożniejsi dają najmniej ... i tak rodzina: ciotka z mężem - tackę :O, jej synek z dziewczyną - kubki :O, a drugi syn z żoną - pościel :O Co ciekawe mają willę zakupioną od cyganów, synek ożenił się z kasiastą, a drugi tak samo ma zaplanowane ... :P (syn jeden pracował w takiej firmie, skąd ma to za darmo) Hmm... Co ciekawsze, byliśmy wcześniej u syna i daliśmy dużo więcej niż te 3 pary razem... Heh ... poza tym, wiedząc, że wolimy, choćmy małą sumę, bo chcemy się budować, namawiała wszystkie ciotki, aby mimo naszej woli dać prezenty i to jak najtansze, bo tak się "daje" (doniesiono nam) Poza tym, nie mamy gdzie tych śmieci trzymać ... mamy się budować przecież, teraz mieszkamy u rodziców ... Niestety ma siłę perswazji i na pewno wielu się te rady podobały - sporo posłuchało się ... ojj szacunku do niej już mieć nie będę ... Dodam, że żądała "wyprawkę" do domu, na poprawiny przyjechała jeszcze przed nami ... I po poprawinach znowu żądała, niby dla pieska "wyprawkę" ... :O oszzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłaś napisać na zaproszeniu: \"Chcemy, żeby nam się zwróciło\". Pod spodem mogłaś zrobić cennik, ile za co zapłaciłaś i po krzyku. Skoro potrafisz żalić się na forum, to potrafisz też wyżebrać od gości więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaXX
W związku z powyższym, ja to bym się cieszyła jakby, zamiast tych śmieci, dostała po 100 zł ... Wiadomo, że różnie to bywa, ale ja uważam, że trzeba mieć jakąś godność i przynajmniej w miarę pokryć swoje uczestnictwo ... Ja bym nie potrafiła spojrzeć rodzinie młodych i im samym w twarz, wiedząc, że właśnie baluje na ich koszt. Jak żal kasy, to nie idzie się ... Lepiej wymyśleć jakiś powód, ale zachować jakąś godność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×