Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aszti

Jak oceniacie te kozaki -zbieram na nie. Warto?

Polecane posty

Gość troche jaak
wygladają jak kalosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas bije się z myślami, czy warto je kupować? Ogromnie mi się podobają, ale... czy jest sens wydawać 2tyś na buty, gdzie i tak zimy u nas srogiej nie ma? :-O Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiii
mi sie nei podobaja - beznadziejne jak dla mnie na targu za 50 zl ladniejsze widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyyyym no cóż jak Ci się podobają..... Ja mam 100 razy lepsze za 150 zł, ale ciiiiii, to tylko moja skromna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiii
poza tym dobra para kozakow kupisz za 400 zl.... wiec pomysl ile par butow mozesz miec w zamian napisalas ze skladasz na nie wiec sadze ze te 2000 nie jest taka mala kwota dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alee boże, jak można tak wycenić kalosze... dziewczyno, nie zbieraj na nie, znajdziesz podobne, lub duzo ladniejsze na jakims rynku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, kupiłabym, gdyby kosztowały do 400zł. Można kupic naprawde podobne o kilka stówek taniej. Porozgladaj sie jeszcze i zdecyduj. Ja osobiscie mowie: nie kupuj, za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glikoliza
brzydkie kupiłam ładniejsze za 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te? http://katalog.primamoda.com.pl/catalog/product_info.php?products_id=316 One na żywo wyglądają fajnie z tą metalową blaszką z przodu. Są jeszcze jedne, które mi się bardzo podobają w salonach prima mody, ale nie mają ich na str. internetowej sklepu. Cholewka jest ze skóry, jakby w wytłaczaną krateczkę i blaszka z przodu, tyle, że nie srebrna, a raczej grafitowa. Kurka wodna, chodzą za mną któreś z tych 3 par, chociaz bardziej skłaniam się własnie ku jednym z tych przedstawionych na fotkach...tyle, że ta cena... :-O Na razie zbieram, tylko, czy naprawdę warto (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie wydaje ze komentarze ze ja mam ladniejsze sa zbedne :o bo to czy sie komus cos podoba to kwestia gustu a jak wiadomo o tym sie nie dyskutuje nie warto ich kupowac bo poprostu 2 tys za buty to przesadza a podobne napewno mozna zanlesc zxa nizsza sume moim zdaniem nie ma butow wartych takich pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2tyś., to jakby nie było \"troszkę\" kasy jest. :-O Nawet jeśli zarabiałabym 5tyś., to uważam, że to sporo na jednorazowe wydanie \'ot tak\', dlatego mam wątpliwości. Mimo że (niestety!) podobają mi się i byłabym w stanie, w przyszłym miesiącu je kupić, to... jak sobie pomyślę, co innego (i ile) mogłabym za to mieć, albo np. gdzie polecieć, to.... serce mi się kraje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdaje...
ze laska sobie jaja robi.Takie wsiurskie buty kupi wszedzie i o 1000 razy tansze prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pateczka
Hm.....Jeśli naprawde chcesz je mieć...to czemu nie?Ale osobiście bym ich nie kupiła. Nie należę do kobiet ubierajacych sie na rynkach, kupuje w galeriach, dośc drogie rzeczy, ale na buty za 2 tysiączki nie pozwoliłabym sobie nigdy. Ale jest tez inna strona tego medalu:) Cudownie jest mieć coś, co jest nieosiągalne dla większości kobiet...cudownie byłoby patrzeć na nie i myśleć: "maja wyszukany styl, smak...I ja je mam!!!" Ale zastanów się kochana, czy tak naprawdę to nie tylko o to Ci chodzi.. Pochódź po sklepach, podejrzeawm że znajdziesz inne równie piękne w o wiele mniejszej cenie. A pomyślałaś, jak Ci będzie przykro jak np. potkniesz się i zrobisz na nich ogromną rysę i zatarcie? O wiele mniej byłoby Ci szkoda Butów za 500 zł. Zrób jak uważasz, ważne żebys Ty była zadowolona, wiem jak to jest na coś się uprzeć i zdobyć to, ogromna satysfakcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam serdeczne za opinie. :) Wszystko wskazuje na to, że wypadałoby zacząć powoli je zapominać. Skoro wszystkie piszecie, że nie warte są swojej ceny, to coś w tym musi być i... (chyba) raczej daruje sobie ich zakup. Problem tylko w tym, że ja mam bardzo chude łydki i każde fajniejsze kozaki, które mi wpadają w oko, wyglądają groteskowo na moich nieproporcjonalnych, krzywych nogach, a te w miarę leżały przyzwoicie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"mi sie zdaje...\" nie, to nie jest żadna prowokacja. Po prostu zapytałam o radę, to wszystko. :-O Pateczka -hehe, jest coś eksytującego w chwili, kiedy coś mi się spodoba \'nieosiągalnego\' w danym momencie , wówczas następuje mega motywujący proces oszczędności, wyrzeczeń, oczekiwania, swoistej tęsknoty, i kiedy wreszcie to mam, to czuję się wyjątkowa, radosna, przyjazna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a glupie baby
baby to jednak puste sa i glupie materialistki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego głupie i materialistki? :-O Od nikogo na moje zachcianki nie ciągnę kasy, sama na nie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty ładne ale zadrogie
mi bylo by szkoda tyle kasy na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa p.
Te kozaki mają w sobie coś fajnego, ale ja tez uwazam ze mimo wszystko są zbyt drogie. Zrób jak uważasz ale przemysl dbrze zeby potem nie zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 122222222222222222
mi sie nie podobaja. nie lubie butow z czubem. te maja lekko zwezany, co pewnie powoduje ze stopa wydaje sie byc nie tak duz,ale i tak mi się nie podobają. jeżeli but ci się podoba, stac cię na niego i wiesz ze posluzy ci przez kilka sezonow to chyba warto kupic? prawda?! :) ale jezeli beda cie dreczyc wyrzuty sumienia,ze np za drogie itd, to lepie daruj sobie zakup bo predzej czy pozniej nie bedziesz chciala na te buty patrzec. ps. poza tym nie wiadomo jak wygladaja na nodze. buta trzeba najpierw przymierzyc :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja te buty (3 fasony) mierzyłam już chyba z 10razy:D Za kazdym razem, kiedy jestem w galeriach i jest salon prima mody, to wchodzę, zakładam, albo podchodzę i przyglądam im się;) Wiem, że to chore, ale zrobiły na mnie wrażenie i zawsze korzystając z okazji, upewniam się, czy to aby na pewno to, co chciałabym mieć. ;) Niemniej jednak, dobrze jeszcze zastanowię się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bardziej sie podobają
te drugi ze zdjęcia.Są jakies szlachetniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa p.
Ja też gdybym miała wybierać pomiedzy tymi dwoma to wybrałabym te drugie z udrapowaniem, bo nie są takie kaloszowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka19
moja kuzynka kupila sobie chyba z dziesiec par kozakow po 10funtow para byla wyprzedaz a takie za 50funtow to juz wogole mega kozaki. 2 tysiace za buty to absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochhh mariann -klękam chętnie i namiętnie, za free... :P Tylko, co Ty możesz o tym wiedzieć (skoro musisz płacić:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×