Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domcia

Młode Mamy

Polecane posty

czesc zielone szkielko podobno mieszkasz blisko mnie. Cieszę sie że jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze znajome twarze :-D 🌻 ja mam 21 lat i 19 miesiecznego synka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja mam 19 lat i 3 miesieczna coreczke wiec napewno jestem mloda mamuska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia-----------doskonale Ciebie rozumiem :) To jest bardzo przykre że niektóre wydarzenie itd potrafią odsunąc znajmomych.Zawsze wtedy sobie powtarzam że widocznie to nie rpzyjańź i ktoś nie jest godny nośić miana przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my dziś na spacerek 20 minutowy poszliśmy i snieg zacząl padać i biegusiem do domu teraz znów Benio spi , ale dziś grymaśny :( moża ta pogoda ale bawi sie slicznie i potem nagle płacz szybo spać chce wolale ciepełko mogłam z nim na 2-3 godzinne spacerki a teraz ledo 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę się przyłączyć.... Ja mam 22, a mój synek skończone 3 latka:):):). Oczekuję drugiego synusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkiełko - ja mieszkam na óświecenia wiec faktycznie blisko. jeżeli będziecie miały czas z MaMani to chetnie sie spotkam. fajnie że jest wiecej mamusiek w tym wieku bo już zaczęłam sie załamywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netkaxxx- witaj wielka mamo a co to będziesz dziewczynak czy chłopczyk??? ja narazie nie planuje drugiego bobasa. jestem rok po ślubie no i musze sie przyznać że nie planowaliśmy z mężem dziecka.. teraz niczego nie żałuję ale krótko jesteśmy razem i chcialbym byc jednak bardziej Go pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ok wlasnie ja zaszczepilam powiedz mi mam ci kserowac tą anatomie czy ci dam zeszyt i sobie sama zkserujesz czy ci zeskanowa co ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia będzie chłopiec:). Miałam 19lat jak zostałam mamusią. Moja teściowa nie pozwalała mojemu (teraz już) mężowi się ze mną spotykać, długa historia.... Gdy miałam 15lat przeszłam operację (lekarze mówili, że mogę nie mieć dzieci), cały nasz związek leczyłam się ginekologicznie (ciągle leżałam w szpitalu na ginekologii), a ona non stop pytała się czy będę mogła mieć dzieci. Staraliśmy się o dziecko 6mc (zrobiłam 7 testów z nadzieją, że wyjdą te 2 kreski) no i 7 był szczęśliwy:). Po pierwszej ciąży wszystko było ok, aż zaczął nawalać mój drugi jajnik, zresztą jedyny i mój gin powiedział, albo 2 operacja albo ciąża. Nie mogliśmy się zdecydować, mieliśmy wyjechać za granicę, paszporty gotowe wyjazd tuż tuż, a tutaj wiadomość, albo drugie albo już wcale:(. Nie zdecydowaliśmy się, a w ciąży jestem, więc widocznie to był dar i bardzo Panu Bogu za to dziękuję:):):). Już się nie mogę doczekać kiedy przytulę moją kruszynkę, a braciszek jak się cieszy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netkaxxx--- jestem pełna podziwu dla Ciebie :) Mało jest takich dziewczyn, które w tym wieku zdecydowalyby si3 na świadomą ciąże...teraz dzieci sie planuje po 30 stce podobno ;) gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie wiedziałam czy dam radę i czy sobie poradzę ze wszystkim. Teraz nie żałuje i jestem szczęśliwą mamą. Martwi mnie tylko jedno....jest mi dobrze w związku z moim mężem ale obaiwiam się czy to moje wczesne za mąż pójscie kiedyś sie nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
no mi sie dzidza zdarzyla urodzilam w wieku 19 lat nasza corka nie dlugo skonczy 2 lata,zalanie na poczatku tescie pomagaja srednia szkole skonczylam teraz studium po ciazy wyszlam za maz budujemy sie nie zaluje ze mam coreczke bo jestem chora i nigdy wiecej nie bede miala dzieci:((((( kinga to jest nasz dar !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×