Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość magda_mz
Ja nie słucham czy dieta szkodzi czy nie. Przeszłam już dużo, między innymi 2x głodówka i dieta Dukana. Tez można powiedzieć, że rygorystyczna i nic mi nie jest. Żyję:) Myślę, że u każdego to jest indywidualne bo nie każdy ma taki sam organizm. Najlepiej to spróbować i się przekonać na własnej skórze. Jesli cos będzie się działo to najlepszy sposób z tego zrezygnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzugfv
ile dni trwa dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowo przybyłe osobki ! :) koteczek20 Madzia ma racje poki nie sprobujesz to sie nie dowiesz , a przerwac zawsze mozna dieta teoretycznie jest 3 dniowa ale raczej kazdy sam decyduje ile ona potrwa moja trwa 8 dzien a bedzie do 11 widze ze masz podobną wage do mojej i mojego wzrostu , ale powiem ci ze sie da , trzeba sie tylko pilnowac i chciec przede wszystkim :) Natalka0909 Na pewno schudniesz :) troche silnej woli i bedzie ok :) Madzia Swięte słowa jak pierwszy dzień ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziubaski,wrocilam ;p nie mam normalnie c zasu na kompa wchodzic,tylko z sailowni do basenu i do szkoly biegam a po drodze sie ucze dzis ostatni dzien szkoly i laba..;p byle zaliczyc dzis-wlasnie wcinam platki owsiadne i truskaweczki mniami :)uwielbiam moja diete a co najlepsze nic nie podjadam i trzymam sie jak cholera tej diety a kg stopniowo w dol leca :D szczesliwa jestem jak nie wiem :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
Witajcie:)dziekuje serdecznie za rady:)od dzis startuje:)waga początkowa 87,5kg...mam zamiar wytrwać chociaż 7 dni na tych samych jabłuszkach i wodzie a jesli bede sie dobrze czuła to pociagne dłuzej:)a co wytrwałości na diecie i nie podjadaniu to wiem ze dam rade bo jak juz sie upre to nie ma na mnie mocnych:)jak zaczelam diete ważyłam 95kg w 1,5 tyg zgubilam juz te 7,5 kg i chce wiecej chce wiecej heheh mam nadzieje ze sie uda bede sie meldować tutaj:)buziaki kobietki:)i wytrwałosci życze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam was w drugim dniu pierwszy dzień najgorszy już za mną teraz już będzie lepiej heh czekam na jabuszka aż brat mi przywiezie mam dziś urlop i zapomniałam jabłek sobie kupić buzia ciekawie wygląda ta dieta co znalazłas może warto spróbować dziewczynki a jak Wam idzie Życie jest piękne i dlatego warto żyć! Życie jest piękne, za nadzieja tylko iść. Niech nie będzie ci żal że ziemia twoje miejsce Niech podniesie cię tak skrzydlate twe serce!❤️ Życie jest piękne i dlatego warto żyć! Życie jest piękne, za nadzieja tylko iść. Niech nie będzie ci żal że ziemia twoje miejsce Niech podniesie cię tak skrzydlate twe serce!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane :-) wybaczcie, ze tak Was zaniedbalam ale to wszystko przez te problemy z internetem :-( ja sie jakos trzymam w sumie nie jem samych jablek ale tez np musli czy jakies jogurty 0% ale caly czas chudne :-) no i moja cudowna herbatka :-) heh wczoraj skusilam sie na piwo i jestem zalamana :-( ale zaraz lece pobiegac i wszystko spale :-) Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0909
hej dziewczyny, drugi dzien jedzenia jablek i warzyw. Wczoraj wzielam takze tabletke przeczyszczajaca na noc i nie czuje sie dobrze dzisiaj. :( Czy to ta tabletka? Czy dieta? Wspomne jeszcze ze czuje sie tak jakbym sie najadla wczoraj maksymalnie i czuje sie strasznie PELNA ! Masakra. A do toalety i tak nie moge isc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ! :D Dzis 9 dzien ogólnie czuje się dobrze i juz sie boje piatkowego wazenia :D Gwiazdeczko hej zazdroszcze ci tak aktywnego dnia :) ja narazie trwam na jabłkowej :D 9 dzien dzis w piątek sie zwaze chociaz tez mam od wczoraj zalatany dzien i tak bedzie do srody nastepnej :) Koteczek gratuluję to piekny wynik ja napisze w piątek wieczorem ile dało mi te 11 dni diety :) Marjanko no głeboko sie nad tym zastanawiam bo to ze dam rade to wiem ale musze zaczekac az goscie wyjada w srode i zaczne od nastepnego czwartku :) a do tego czasu tak bardziej stanowczo smacznie i zdrowo z maała iloscia kalorii :) wiec prawdopodobnie to zaczne :) Płatki ryzowe witaj :D ja pije twoją herbate od soboty po kazdym jabłku mam nadzieje ze przyspieszy efekt , ssama jestem ciekawa ile teraz waze :D A herbata smaczna :) mnie smakuje :D Natalko witaj :) Wszystko ładnie pieknie ale po co wziełas ta tabletkę ? hmm kłopoty z załatwianiem ? Bo wiesz juz jabłka same w sobie mają błonnik który pomaga :) dlatego dieta ogolnie jest oczyszczająca , no i nie sadze by warzywa tez ku temu sprzyjały :) Ale skoro jesz tez warzywa i nie mozesz sie załatwic to polecam napic sie soku z kiszonej kapusty kubeczek dziennie :) pomoze :) i duzo pic ! :) i bedzie ok :) Pozdrawiam kobietki :) czas wziąc sie za robote przygotowan :D miłego dnia :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
Buzia nom ładny winik i mam nadzieje ze dalej tak bedzie spadało:)jak narazie na samych jabłuszkach i wodzie super sie czuje nie czuje głodu a wręcz przeciwnie mam cały czas uczucie sytości:)wiec myśle ze podołam chociaz ten tydz i wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Buzia ja tez sie nie mogę doczekać Twojego ważenia. Sukcesy innych motywują:) U mnie dziś drugi dzień i jest dobrze ale w pracy wypiłam kubek czerwonego barszczu bo było mi zimno i teraz gryzie mnie sumienie. Ale to tylko płyn, przeleci i śladu nie zostawi, no może troszkę:) Skakałam wczoraj na skakance i zrobiłam 200 brzuszków. Dzisiaj mysle, że ten sam zestaw:) a no i oczywiście pije dalej ocet jabłkowy:) zmykam na obiadek, na pyszne jabłuszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0909
Buzia Dzieki za pocieszenie, tabletka troche pomogla i teraz lepiej sie czuje a nie taka nadeta jak wczesniej. Ale ciezko mi jest, jem nie tylko jablka ale rowniez warzywa i nadal jestem glodna... :( Koteczek, jak Ty to robisz ze nie jestes glodna? pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
nic nie robie poprostu jak zaczynam czuc głód zapijam go wodą..albo staram sie czymś zająć aby nie myśleć o głodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie dajmy sie zwariowac (a propo barszczyku ) mnie wczoraj mąż wciskał kiełbase zebym sprobowała czy dobra bo na chrzciny chce kupic, ale nie dałam sie chodzilo o mały kęs ale trudno zdam sie na niego bałam sie tez ze jak bym ugryzła to na kesie by sie nie skonczyło :D CO do mojego wazenia , to sie go strasznie boję ja po sobie nie widze zebym jakos specjalnie schudła, no ale zobaczymy bedzie moja chwila prawdy :) Bedzie mi smutno troszke jak nie dobrne do 1 celu bo naprawde sumiennie wykonuję dietkę same jabłka woda i czerwona herbata do 4 dni była zielona ale i tak sie nie poddam bede dumna ze tyle wytrzymałam :) a po weekendzie kolejne testy diet. Marjanko co do tamtej diety to coraz głebiej sie nad nią zastanawiam bo w tygodniu jest tylko 500 kacl dziennie i mam pewne opory bo szwedzka tez taka była i przyznam sie szczerze ze doprowadziła moj organizm do ruiny ,wiem jabłka tez duzo nie mają ale przynajmniej je jem kiedy jestem głodna a tu juz tak nie ma , chociaz moze tydzien spróbuję , zobacze jak bede sie w niej czuła :) Jednak coraz bardziej jestem za tym by wypracowac swoją dietkę jeszcze nie wiem dokładnie co byc moze podobnie jak po pierwszym podejsciu jabłkowej jogurty płatki owsiane gotowane mięso musli owoce warzywa sałatki bez soli i cukru :) Ale na to mam jeszcze troszke czasu bo w sobote daje sobie dyspense na imprezkę :D oczywiscie z umiarem ;) :P Koteczek , zycze ci tego by dalej tak spadało bo naprawde wiem jak to jest sie zle czuc w swoim ciele a do deprechy to tylko mały kroczek , ale nie martw sie nie damy sie !! :D Natalka nie ząłuj sobie tych jabłek zlicz kalorie i załoze sie ze niewiele wyjdzie a pamietaj sa kalorie i puste kalorie te twoje dostarczają jakies wartosci witaminy wiec nie widze nic złego w tym bys zjadła troszke wiecej :) A co do sytości jabłek to hmm na jednych działają poczuciem sytosci na innych poczuciem głodu zalezy od organizmu chociaz ja dzis tez jestem podejrzanie głodna , a moze po prostu mam juz troszeczkę ich dosc :D Pozddrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszkooo
ojjj napisałam to Was taką strasznie długą wiadomość i się usunęło...wrrr! Napiszę w skrócie - dietę jabłkową trafił szlag, bo pojechałam na 2 dniowe szkolenie z pracy. Obecnie dalej się szkolę i niestety nie mam czasu na normalne posiłki, więc jadam różnie :/ ale nie mało... Byłam na badaniach do pracy i ogólnie jest lipa!!! Mam mocno podwyższony cholesterol:/ mam przejść na obowiązkową dietę, dużo ćwiczyć itd... jestem poddenerwowana bo mam 26 lat i nie jestem jakoś mega gruba, żeby mieć taki poziom cholesterolu 158cm, 59kg. Narazie się mocno denerwuję, gdyż Lekarz powiedział mi, że wcale nie jest tak prosto obniżyć cholesterol. Chyba zainwestuję w parowar i zacznę jeść zdrowiej i lepiej. Naprawę zaczęłam się martwić tym jakie śmieciowe rzeczy jem i jak to działa... że nasze zachcianki ( bo coś jest takie pyszniutkie) powoduja złe rzeczy dla naszego organizmu. Trzeba o siebie więcej dbać! Zbieram się do opracowania dobrzej diety... ale jakoś mi nie idzie... nie mogę jeść smażonego, masełka, słodyczy, jajek itd... praktycznie zostają tylko owoce i warzywa, gotowane mięsko z kurczaczka, rybka, jogurty naturalne. Zastosuję jakąś dietę 1000kcal uwzględniając te ograniczenia:/ Dziewczyny jestem pod wrażeniem, że fajnie się trzymacie! BUZIA SUPER!!!! Już długo się trzymasz, czujesz po ubraniach większy luz? bo czasem na wadze jest mniej a dużo więcej się czuje po ubrankach itd... Opowiadajcie o swoich poczynaniach :) ja zostaję z Wami dłużej na forum i będę się dalej udzielać :) jak opracuję jakąś dietę to też będę pisać o swoich wynikach :) w Czerwcu jade na wczasy za granicę i muuuuszę schudnąć z 8kg obowiązkowo! Wytrwałości dziewuszki!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko miło CIę znów widziec :) trzymam sie trzymam, jeszcze dwa dni w piątek waga , hmm no ciut luzniejsze są spodnie i bluza, jak załoze to raczej wisi, niz jest opieta ale jakiejs duzej róznicy to ja nie czuję, wszystko okaze sie w piątek, od poniedziałku tez bede myslec o jakiejs swojej dietce :) Kolorowych :) i miłego weekendu zajrze na chwile w piątek zeby sie pochwalic co mi z tego wyszło :) bo bedzie mało czasu a potem odwiedze was po weekendzie . Trzymajcie sie dzielnie jak mnie sie udało wytrzymac te 11 dni to wasze tez sie uda :) a u mnie naprawde ciezko z takim samozaparciem az sie sobie dziwie ze zaszłam tak daleko pierwszy raz doprowadze cos tak do konca (chociaz to tak naprawde dopiero poczatek mojej walki z kg) :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu gwarno zrobiło ale to dobrze heh chce wam powiedzieć że Buzia jest naprawdę silną i to ona powinna być nasza motywacja...ona ma dwoje dzieci z tym jedno malutkie co ma kilka tygodni męża dom na głowie a mimo tego wytrzymała 11 dniu GRATULUJEMY!!! Jak Ty to zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Hej wszystkim:) Weszłam dzisiaj rano na wagę i oniemiałam. 1,5kg mi spadło a dzisiaj dopiero trzeci dzień. Może z moja wagą jest cos nie tak i trzeba baterie wymienic hi hi. Ale tak szczerze to pomału zaczyna być coś widać, może to głupie ale wydaje mi się, że mam troszkę mniejszy brzuch. Ale skaczę na skakance, robię brzuszki no i jem jabłuszka. Myślę, że to zasługa tego wszystkiego. No i oczywiście ocet jabłkowy, nie wiem czy pomaga ale wolę wierzyć, że tak... A jak Wam idzie? Coś tu dzisiaj cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
witam:)no mi idzie jak narazie dobrze to moj 2 dzień i jest ok:)no właśnie cos tu sie dziś cisza zrobiła:pwięc picie dziewczyny jak wam idzie z dieta jak i również z wagą:)pozdrawiam cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaśna anka
hej. I ja sie przyłączam do tej diety.Kupilam dobre jabłka-jonagoredy i są super słodkie,kruche i soczyste. Bylam juz na kopenhaskiej-marny efekty nie wiem czemu a teraz jabłkowa chociaz myslalam o warzywno -owocowej. ale zaczną od samych jabłek. Dziewczyny mam aby 1 prośbe do was o to by nie stosowac zbyt długo tej diety gdyz moja szwagierka przez długi okres jadła praktycznie tylko jablka i zapijała woda.Po jakimś czasie bolał ja brzuch ,coraz mocniej i mocniej aż trafila ma pogotowie.Zostawiono ją w szpitalu i sie okazało ,ze taka kombinacja woda+ jabłka robi sie w żołądku fermentacja i drazni błony wyscielające zoładek i mozliwe ż e ma małe nadżerki.Taki kwas sie robił.Polecono jej pi c 3 razy dziennie siemie lniane. Także z głową dziewczyny róby tą diete. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobieki ja tak z doskoku w wirze przygotowan do sobotnich chrzcin:) Marjanko zawstydzasz mnie :)) ale to strasznie miłe dziekuje :) ale o to moja wczorajsza sprawa ma sie nastepująco , poczułam sie wczoraj bardzo słabo wiec o 17 zjadłam małego rogalika maslanego z odrobiną masła,ale wczesniej stanełam na wagę która miała byc jutro i otóz moje drogie w 10 dniu miałam tadada dam :D nie wierzyłam jak stanełam na wadze czyli 6,5 kg a dzis w dniu 11 uwaga tadada dam jabłka bede jessc jeszcze do dzis do godziny 17 :) potem dyspensa z głową :) nie dam sie bo wiem ile mnie to kosztowało wiec nie pozwolę kilogramom wrócic :D Kochane ale mam dla was rade jak planujecie tak długo jak ja to koniecznie zainwestujcie w magnez a otóz dlaczego, bo mnie od kilku dni dziwnie zachowują sie palce u rąk i co sie okazało to skurcze mam kłopot ze zginaniem palców co jest bolesne dlatego mama juz mnie karci bym przestała dzis ale wytrzymam do 17 a rogalika sobie wybaczam :) Pozdrawiam was strasznie ciepło odezwe sie po weekendzie trzymam za was kciuki :* buziaczki :) Grubasna Anka witaj kopenhaska jest okropna dieta przynajmniej dla mnie ale z jabłkami tez masz racje na samych jabłkach długo się nie da ja dzis mam 11 dzien i ostatni i tez uwazam ze za długo bo az mnie ciagnie do innego jedzenia, no i te skurcze nic przyjemnego :) aczkolwiek z efektów jestem zadowolona i nie pozwolę im wrócic :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos pochrzaniłam z ostatnim postem juz go poprawiam Hej Kobieki ja tak z doskoku w wirze przygotowan do sobotnich chrzcin:) Marjanko zawstydzasz mnie :)) ale to strasznie miłe dziekuje :) ale o to moja wczorajsza sprawa ma sie nastepująco , poczułam sie wczoraj bardzo słabo wiec o 17 zjadłam małego rogalika maslanego z odrobiną masła,ale wczesniej stanełam na wagę która miała byc jutro i otóz moje drogie w 10 dniu miałam tadada dam 75,5kg :D nie wierzyłam jak stanełam na wadze czyli 6,5 kg a dzis w dniu 11 uwaga tadada dam 75 kg jabłka bede jessc jeszcze do dzis do godziny 17 :) potem dyspensa z głową :) nie dam sie bo wiem ile mnie to kosztowało wiec nie pozwolę kilogramom wrócic :D Kochane ale mam dla was rade jak planujecie tak długo jak ja to koniecznie zainwestujcie w magnez a otóz dlaczego, bo mnie od kilku dni dziwnie zachowują sie palce u rąk i co sie okazało to skurcze mam kłopot ze zginaniem palców co jest bolesne dlatego mama juz mnie karci bym przestała dzis ale wytrzymam do 17 a rogalika sobie wybaczam :) Pozdrawiam was strasznie ciepło odezwe sie po weekendzie trzymam za was kciuki :* buziaczki :) Grubasna Anka witaj kopenhaska jest okropna dieta przynajmniej dla mnie ale z jabłkami tez masz racje na samych jabłkach długo się nie da ja dzis mam 11 dzien i ostatni i tez uwazam ze za długo bo az mnie ciagnie do innego jedzenia, no i te skurcze nic przyjemnego :) aczkolwiek z efektów jestem zadowolona i nie pozwolę im wrócic :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiaaaaaa
ile dni nalezzy jesc same jabłka zeby byl efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
witajcie:)Buzia super efekt:)gratuluje:)no ja teraz 4 dzień na jabłkach i wodzie do tego łykam witaminy i jest dobrze nie czuje sie źle nic mi jak narazie nie jest i mam nadzieje ze tak pozostanie:)no ja nie wytrzymalam i dzies sie zwazylam i po 3 dniach po dzis dopierom 4 zaczynam waże 85kg:)matko coraz blizej celu:)oby tak dalej:)buziaki kochane i trzymajcie sie cieplutko bo nie jest łatwo ale jak to sie mówi w grupie siła:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiaaaaaa
prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Buzia ciesze się razem z Tobą... Z moja dietą niestety tak ładnie nie jest bo czasami coś innego skubnę ale to w takich ilościach, że nawet tego nie poczuję. Trzymam sie nadal dalej i do następnej soboty chcę to wszystko pociągnąć. A później pewnie normalne śniadanie, tzn z głową no i z jabłek napewno nie zrezygnuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
Reniaaaa a ile chciałabyś schudnąć???szczerze powiedziawszy efekty są odrazu ale to też duzo zależy od organizmy i od wagi początkowej..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiaaaaaa
schudłąm już 15 jeszcze 5 chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
to 5 dni zrób sobie tej dietki wogole to powinno sie obic 3 dni ale kazdy robi tyle czasu na ile sie dobrze czuje..wiec jak wytrwasz napewno ci pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiaaaaaa
a 7 nie zaszkodzi , bo te ostanie kg schodza marnie do ilu mozna do 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×