Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość koteczek20
ogółem można stosować tą diete tylko 3 dni ale ja tak jak inne dziewczyny na tym topiku robią tyle dni na ile czują siły...wiec chcesz dłużej ok ale jak bedziesz sie źle czuła czy bedzie cie brzuch bolał czy żoładek przerwij...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Szostka
Dzisiaj Aktywny Piątek a zatem, będzie aktywnie i dynamicznie. Dowiesz się co jeść, jak ćwiczyć i jak przygotowywać potrawy, aby skutecznie chudnąć. Czy wiesz, że aby schudnąć trzeba WIĘCEJ jeść? Szczegóły wieczorem o 20:30 http://tv.sukcesosobisty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internatka
Cześć dziewczyny! Na początku chcialam Wam SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ :*:* Dzięki Wam 4 dni temu zaczęłam diete jabłkową. Przeczytałam Wasze posty, zmagania, trudności i sukcesy i stwierdziłam, że ja również spróbuje. Miałam do mojego celu coś koło 3-4 kg. Zmotywowana Wami i Waszymi sukcesami spróbowałam tej diety i wiecie co... Dzisiaj wyglądam NIESAMOWICIE ! moja figura jest w tym momencie figurą moich marzeń, nic bym w sobie nie zmieniła, a tych ostatnich kilogramów nie mogłam sie pozbyć, bo wczesniej zrzuciłam 18 kg i tych kilku ostatnich najważniejszych nie mogłam. To, że teraz patrze w lustro z uśmiechem na ustach to właśnie Wasza zasługa :*:*:*:* dziękuje Wam za to, że mnie zmotywowałyście :*:*:*:* Życzę Wam z całego serca, żebyście niebawem same (tak jak ja dzisiaj) spoglądały w lustro z dumą, satysfakcją i niewyobrażalnym zadowoleniem z samych siebie ! :*:*:*:*:* Jeszcze raz dziękuje i życzę POWODZENIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Internatka mam pytanko małe do Ciebie. Jaką diete wcześniej stosowałaś, że tyle udało Ci się schudnąć? Marzę o takim rezultacie ale nadal szukam idealnej diety i zapału starcza mi góra na 2 tygodnie. Prosze powiedz jak to zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do internatka
....a te jablkowa stosowalas 4 dni? i tak wlasciewie ile schudlas na niej 3-4 kg? no i ile jadlas jablek- male, duze?? odpisz prosze tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internatka
Hmmm... wczesniej nie stosowałam żadnej konretnej diety. Skończyłam z wszelkiego rodzaju słodyczami, i nie jadłam kolacji z czego ja jem śniadanie ok godziny 8-9 potem obiad około 13-14 w porywach koło 15-16 i na tym kończyłam jedzenie danego dnia aż do śniadania. Wiem, ze to cholernie źle wpłyneło na mój organizm, ale potrzebowałam czegos niesmowicie rygorystycznego zeby zrzucić wage - teraz powoli zaczynam jeść kolacje, chce to wyregulować. Dodatkowo codziennie robiłam ok 1000 brzuszków, skakałam na skakance, jeździłam na rowerze, i biegałam. Oczywiście nie wszystko jednego dnia :D bo nie mam na to czasu, ale każdego dnia coś robiłam. Nie zawsze w takich samych ilościach jednego dnia zrobiłąm 500 brzuszków, innego 200 innego 800 jeszcze innego 1000 wszystko zależało od tego jak sie danego dnia czułam. Dla mnie ważne było, żeby sie poruszać, nie ważne ile, ale zeby codziennie coś zrobić. Natomiast jeśli chodzi o diete jablkową, to bardzo mi pomogła :) bo nie mogłam sie pozbyć ostatnich kilosów żeby osiągnąć pełnie szczęścia a z nią mi sie udało :) Jadłam różnie, zależy na ile własnie miała ochote. Jednego dnia zjadłam 8 drugiego 4, jakos nie liczyła ich. To byly średnie i duże jabłka. Nie ważyłam sie po niej, bo bylam akurat w okresie, ale widząc po mnie poszłam na pewno 3 kg w dół, możliwe ze wiecej. Zważe sie w niedziele i wtedy bede wiedzieć dokładnie:) Stosowałam ją 3 dni z czego każdego dnia miałam jakiś dodatek - jednego kromka chleba z dżemem, drugiego 3 koreczki sledziowe, a trzeciego talerz zupy i kilka kostek czekolady (brat miał urodziny, a milki nie mozna odmawiać:D ) a mimo tych potknięć o które miałam do sebie wielki żal, waga poleciała niesamowicie w dół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do internatka
Oki, dzieki za odpoweidz i gratulacje!!! A chcesz zdradzic z jakiej wagi startowalas?? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internatka
na samiusieńskim początku startowałam z 78 kg ;) teraz na wadze widnieje coś koło 57-58 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
do Internautka-a w jakikm czasie udalo ci sie tyle schudnąć?te 15 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
Internatka;p wybacz ale już sie poprawiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki :) wybaczcie na dluga nieobecnosc ale po treningach calodniowych nie ma czasu na internet ;p powiedzcie mi jakie tam dietki stosujecie z jakiej wagi/wzrostu co cwiczycie jakie efekty itd :) mi poki co dobrze idzie duzo cwicze..jesc czasu nie mam specjalnie ;p waga codziennie pol kilo spada..odpukac -niech spada dalej ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internatka
18 kg zrzuciłam w 3 miesiące. Ale ja mam to do siebie, że naprawde szybko potrafie schudnać, ale i NIESAMOWICIE szybko nabieram na siebie. a z tymi kilkoma ostatnimi męczyłam sie już 2 rok - aż wreszcie znalażłam diete jabłkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
ależ tu cisza...już nikt sie nie odchudza na tej diecie????;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny faktycznie tu cisza:) u mnie dobrze dietę tak pół na pół stosuje to znaczy jem jeden posiłek a reszta same jablka ale i tak to dużo daje bo spadło mi to co przez święta i wesele przybyło stosuje to od tygodnia od wczoraj zaczęłam biegać dziś rowerek wyciągnę i myślę że efekty będą jeszcze lepsze napewno a wam jak idzie? Buzia co u Ciebie jak Tobie idzie? Opowiadj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane ! :D Normalnie czzasu mi brakuje a pogoda jeszcze bardziej odgania od kompa jak mi idzie hmm wczoraj usłyszałam komplement od ciotki meza alez ty schudłas jestes szczuplejsza niz przed ciązą :D co oczywiscie mnie zmotywowało co prawda przez ten tydzzien pofolgowałam i jadłam co chciałam ale nie opychałam sie mam juz w łapkach 7 róznych zestawów diety redukcyjnej 1200 kacl i ksero ksiązki wiem co jem :) nie miałam nawet czasu tego przestudiowac co do wagi boje sie na nia wejsc ale teraz jest juz cieplutko wiec jesc sie tak nie chce :)dzis np zjadłam jogurt truskawkowy czego nie lubie ale chce sobie urozmaicac posiłki i nie katowac sie :) teraz pisze z doskoku wiec przy wiekszej ilosci czasu cos napisze wiecej :) bo tak zalatana dawno nie byłam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem tutaj bo postanowiłam raz na zawsze skończyć z ogromnym wystającym i trzęsącym się brzuszyskiem, dużymi udami i potężnymi ramionami. Już dziś zaczęłam ćwiczyć choć trochę nieśmiało jeszcze. Z danych technicznych wynika ze mam 160 cm wzrostu i 80 kg wagi czyli spoooooooroo. Zainteresowała mnie dieta jabłkowa ponieważ ze względu na męża nie mogę wprowadzić żadnej innej do naszego menu ponieważ mąż ciężko pracuje i potrzebuje sporej dawki kalorii, sam zresztą jest szczupły, zatem ja wcinałabym jabłuszka a on normalne obiadki. Zgubne dla mnie tez jest na pewno chrupanie chipsów wieczorami postanawiam że już nigdy więcej po nie, nie będę sięgać. Może ktoś mógłby poradzić jak walczyć ze swoimi słabościami? Powinnam przeczyta wcześniejsze posty ale obawiam się ze naczytam się o niepowodzeniach w diecie i się zdemotywuje. Będę tu zaglądać regularnie mam nadzieje chwaląc się straconymi kilogramami i płaskim brzuchem. Pozdrawiam i gorąco dopinguję wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenutka witaj znam ten ból ale dieta daje pozytywne efekty zachowaj tylko zdrowy rozsądek i nie przesadz z czasem dni wykonywania jej , bo ja byłam 10 dni i dała mi w kosc jednak za długo :) za trzy dni poroponuje dodac zdrowe przekąski :) ustalic zasady :)i sie ich trzymac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie :) minął tydzień odkąd postanowiłam się zmierzyć z nadmiarem swojego ciała :) I muszę się pochwalić są już pierwsze sukcesy :) Brzuszek, uda, pupa zeszczuplały czuję się zdecydowanie lepiej lżejsza i pełniejsza energii choć dokuczają mi bóle głowy ale to norma, natomiast jeszcze nie przeszłam na stricte dietę jabłkową, ale zrezygnowałam z pieczywa, masła, tłustych rzeczy ogólnie jedynie całkowitym moim pożywieniem są płatki owsiane z jogurtem naturalnym i jabłkiem na śniadanie, do tego otręby, w miedzy czasie jabłko albo marchewka, na obiadek sałata z cytryna, brokuł czasem jajko, pomidor i gotowane mięsko z kurczaka. Dla "osłody" upiekłam dietetyczne bez cukrowe ciasteczka owsiane. W ogóle już nie odczuwam głodu no ale jeść trzeba :) i w tym tygodniu przystąpię do trzydniowej diety jabłkowej :) najgorsze w tym wszystkim jest to ze mężowi gotuję "normalne" obiadki, a gotuję na moje nieszczęście świetnie wiec trochę czasem żal patrzeć jak on takie pyszności wsuwa :) ale dam rade :) Do tego codziennie cykl ćwiczeń na brzuch, nogi i pośladki i kilkugodzinne spacery a wieczorami godzinka biegania. Pozdrawiam wszystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenutka jak moge dac rade to dodaj magnes ja juz ponad 2 tyg po jabłkowej a skurcze palcow nadal mam dzis jem co chce waga wmiare sie utrzymuje pije po kazdym posiłku czerwona herbate ale skurcze palców nadal sa a co do płatkow owsianych to sa moim głownym pozywieniem , były w jogurcie ,ale od kilku dni za namowa mamy w owsiance i musze przyznac ze strasznie syta jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzięki za radę zapamiętam i zaraz się w niego zaopatrzę :) Ja właśnie do tej pory tylko w jogurcie płatki owsiane zajadałam tylko najpierw zalewam je troszkę wrzątkiem, ale zakupiłam mleko 0% tłuszczu i całą masę innych produktów light, fit, sport i 0% :) Planowałam wziąć na tapetę temat diety dukana ale przeraża mnie ta systematyczność i mnogość posiłków, więcej i częściej bym na niej jadła niż normalnie i nie wyobrażam sobie nie jeść przez tydzień warzyw i owoców, ale zaczerpnęłam z niej kilka fajnych przepisów jak chociażby na placuszki owsiane. Zatem pozostaję przy diecie stworzonej przez siebie :) i oczyszczenia na jabłkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenutka ja własnie Dukana sie bałam za długo strach ze mogłabym nie wytrwac jest 3 razy gorszy niz zmiejszenie porcji jedzenia które zrobiłam i szczerze nie opycham sie moja nowa zasada nie podjadania jak mam juz na cos ochote to staram sie zjesc cos smacznego i pozywnego nie pamietam tez kiedy miałam chipsa w ustach które jadalo sie do piwka :D ale juz ich nie ma własciwie to jem co chce chrom tez mi pomaga słodkiego nie jem wcale no a do kawy dodałam dwie łyzeczki cukru to moj jedyny cukier w kawie tylko bo czerwoną herbate piję bez nie uzywam masła jem mało zwykłego chleba rano owsianka potem obiad to co reszta tyle ze na najmniejszym talrzyku wtedy wydaje sie tego duzo i kolacja a z tym róznie tez niewiele miedzy sniadaniem i obiadem czasem cos zjem typu paarowka a miedzy obiadem i kolacją hmm tu czesto zapominam bo obiad jest tak syty ze nic wiecej sie nie miesci na jabłkowej ponad 10 dni chyba skurczył mi sie żołądek ale i tak uwazam po moich doswiadczeniach ze lepiej jesc mniej i zdrowiej niz katowac sie dietami:) Pozdrawiam :) Marjanko a co u Ciebie?? Dziewczyny a gdzie wy pouciekałyście ?? :)) Ciepło sie zrobiło to wywiało wszystkich :) i słusznie pogoda w sam raz na spalanie kalorii :)) Pozdrawiam cieplutko :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek20
no i topik padł.,....a szkoda...albo dziewczyny porezygnowaly albo juz schudły i dlatego u nie wchodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłek ile sie chce ja pilam jeszcze czerwoną , zieloną herbate i duzo wody dzis jakbym znow maiła zaczac to dodała bym rano owsiankę i obiad a reszta jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewuszki co z wami sama mam tu pisac ?? :D aż nie wypada mi normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) na chwile mnie wsiąkło ale niestety wyjazdy służbowe to nie przelewki :) najważniejsze jest to, że diety nie złamałam ale "detoks" jabłkowy został przesunięty w czasie, a wpłynęło na to również poszukiwanie jabłka idealnego :) kolejne sukcesy to 5 kilo mniej i szorty sprzed dwóch lat leżą idealnie :) oczywiście brnę w to dalej zdecydowanie bardziej zmotywowana tym że są efekty a od jutra same jabłuszka choć może dołączę do tego jogurt z płatkami owsianymi i otrębami :) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dolaczam;) dzisia zadlam jablka +mandarynki juutro same jablka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja chce dodatkowo zacząc biegac tylko jakos siły i czasu brak ale juz ja sie postaram :) na jabłkowej byłam 11 dni :) nie sztuka jeest to zrzucic a utrzymac :) wytrwałosci zyczę dla mnie ta dieta była najsmaczniejsza jaką zasmakowałam bo uwielbiam jabłka szkoda ze nie mozna na nich ciąagle bo uszczerbek na zdrowiu zostął skurcze palców do dzis i nawet magnez nie bardzo mi pomogł wiec naprawde łykajcie go od pierwszego dnia jesli nie chcecie tak jak ja :) pozdrawiam bede zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłkomaniaczka
Witajcie, postanowiłam zastosować dietkę "jabłkową". Dzięki waszym komentarzom i relacjom jestem wyjątkowo zmotywowana i wiem że mi się uda. Chcę zrzucić 6 kg i wiem że musi sie udać:) Dziś jest pierwszy dzień; na śniadanie zjadłam jabłko, potem jabłko aż zjadłam obiad ale naprawdę skromny tylko na spróbowanie z pięć łyżek zupki ogórkowej, odrobinka pysznej surówki i trochę kaszy gryczanej. Zaraz idę schrupać jabłko , potem znowu no i jabłko na kolację. Mam dwa pytanka. Czy żeby efekty były można zastosować coś takiego? : śniadanie- owsianka , muesli , otręby pomiędzy posiłkami przed obiadem jabłko obiad- malusieńki , zero słodyczy , zero fast foodów, jakaś surówka, trochę zupy warzywnej potem same JABŁKA JABŁKA JABŁKA... Czy uda mi się stosując mniej więcej taką dietę? Wszystkim życzę powodzenia i gratluję osiągniętych już efektów :) Wierzę że uda się wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka4444
Cześć dziewczyny!! Przeczytałam prawie całe forum i bardzo mnie zmotywowałyście tą dietą.Stosuję ją już 2 dzień i czuję się naprawdę lżejsza, mam zamiar stosować ją przez 2 tygodnie jestem ciekawa czy mi sie uda. Będę Was informować o swoich efektach. Piszcie o swoich to naprawdę motywuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×