Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Ja mam 26 a moj synek Adrian ma juz 7 latek! A o drugie sie staramy i narazie nic nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
dzień dobry dziewczyny 🖐️ teraz mam dopiero chwilkę wolnego,ale przeczytalam wszystko:) zróbcie sobie taką choinkę,to nawet nie chodzi o wyglą,ale o zapach,atmosferę,i taką wielką dumę,że zrobiłam sama.Żadna sztuka iść do sklepu i kupić wielkie bomby.Co do gożdzików to nie wbijajcie ich w te plastry tylko w mandarynki:) Bierzecie mandarynkę,kawałek drucika składacie na pół.Przekłuwacie mandarynkę na wylot drucikiem i tym koncem co ma dwa końce(rozumiecie to?).Potem jak przebije się juz na wylot to rozkładacie ten drucik na 2 strony jak wiatraczek.Tasiemka na drugi koniec drucika i już wisi:) Potem wbijacie gęsto goździki,żeby wyglądało jak jeż.Jakby wam się nie chciało trzymać to goździki potraktować klejem:) Ja mam wiele takich ozdób.W tym roku po raz pierwszy będę robiła je z córką.Już nie mogę się doczekać.I choćby jej były koślawe to będą z samego przodu:D aaaaaaaa i mamy dużo cukierów,część robię sama,część kupuję i mamy tradycję,że każdy może codziennie zjeść jednego.Zanim zwijamy choinkę są wrąbane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbki to fajna zabawa ale ciezko schodza z buzki. Moj maly przez pol dnia wygladal jak smerf ;) nie moglam go domyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuje z tym netem znowu mi wcielo wrrrr i znowu sie napisalam aaaa jestes boska tym koncem co ma dwa konce musze przyznac ze zrozumialam :D majonia bawic na pewno bedziecie sie swietnie ,tylko moj nie lubi myc buzi a ostatnio lubi malowac sobie brzuszek i raczki kazik ma jeszcze takie gabeczki o roznych ksztaltach i odbija je na papierze ostatnio dosc czesto tym sie bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamani - ale twoja pociecha słodziutka. sukienka ekstra wiecie co fajnie wwyglada na choince , są takie lukrowane (białe)ciasta w kształcie gwiazdek z dziurą w środku . przed diurke sznurek i juz , robiłam tak \\ w zeszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tak jest ze czym bardziej sie starasz to ic z tego nie wychodzi, plus ze macie juz malucha to napewno z wami wszystko w porzadku. trzeba cierpliwie poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie :) Ale nie jest tak kolorowo ,poniewaz syna mam z pierwszego malzenstwa.Lecz wierze ze sie uda :) Bo przeciez faszeruje mojego lubego ta cudowna witamina E, ktora podobno poprawia kondycje plemnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pricpolo
🖐️ kobitki :D Mnie nie było bo co chciałam wejśc na kafe to albo nie mogłam wejśc bo znów coś sytsem albo się napisąłam i się nie zapisywało.Teraz wiedze ze wsyztsko jest wporządku.Imogłam zobaczyć foteczki Mani -superrrrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za cieple słowa 🌼 Mania juz umyta wląsnie sie miziaja z tatą a zaraz bedzie usypianko :) Zmieniamy jej mleko z bebilonu na bebiko. dzis dostala pierwsza butelke i strasznie jej samokowalo. Jesli nic zlęgo sie nie wydarzy po bebiku to jutro dostanie dwie butelki :) Pomaranczowa- nie wiesz ze istnieje cos takiego jak telefoniczne poradnie adwokackie? No popatrz ile mozesz sie na takim forum dowiedziec nowych rzeczy :) Ale sprawa zalatwila sie bardzo fajnie bo sobie przypomnialam ze mój ex instruktor jest policjantem w drogówce a jak wiadomo policjanci sa wplywowi bo znaja tych co trzeba i on tez znal wiec przez telefon zmieniono malej termin :) Szkoda ze na to wczesniej nie wpadlam, nie ukrywam ze nie usmiechalao mi sie jechac na 2 koniec miasta z Maniula, jeszcze w taka pogode... slizko zimno i sypie snieg. Witam nową kolezanke 🌼 Gabi ja nadal nie mam tych fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-dobrze że sprawa z siostrą została załatwiona.A jak złamała sobie noge jak możńa wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo nie mam pojecia musiala zle stanąc. one maja strasznie kruche kosci ostatnio siostra sobie reke zlamala bo upadla na rolkach i sie źle podparla!!! w nadgarstku jej kosc pekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn moja najmłodsza siostra- w maju to bylo bo ja bylam z Maniula w spzitalu a one z mama jezdzily do prokocimia na przeswietlenie i zaklądanie, sciaganie i jesczez raz zaklądnie gipsu bo cos jej sie xle zrastalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
MaMani dlaczego zmieniasz mleko na bebiko??to nie jest dobre mleko,często uczula.Moja mała nie jest żadnym alergikiem,ale jak jej dałam bebiko to był koszmar.Babilon wiele lapszy i ma probiotyki. dlaczego zamieniasz te mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
coś jest nie tak po bebilonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bo bebiko tnsze a pytalam lekarki powiedziala zeby sprawdzila jak cos bedzie nie tak to odstawie. Wiesz moja toleruje naprade wszystko jedyne czego nie toleruje to żelazo. W nanie jest za duzo zelaza i po nim mamy problemy a tak to co jej nowego wprowadzam to jest ok, ostatnio jej dalam jogurt naturalny- taki z krowiego mleka i nic jej nie bylo po tym (jakis tydzien temu to bylo) takze mysle ze i to mleko dobrze sie przyjmie. Widzisz twoja ulewala a synek kolezanki na tym mleku od poczatku i jest rewelacja- wszystko od dziecka zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był na Bebiku i było wszystko wporządku chociaż na początku doi roku był na Humanie bo po Nan był non stop głodny a po bebiku wymioty ale zaryzykowałam i spróbowała drugi raz bebiko i było wsyztsko wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
ja nie wiem,każdy robi jak uważa.Ale nie zastanawia cię dlaczego bebiko można kupić już za 7 zł a bebilon nie choć z tej samej firmy????Nie chodzilo mi o ulewanie,ale o wysypkę.Dostała takiej w ciągu 3 dni,że potem miesiąć to leczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
no właśnie princpolo----do roku czasu bym nie polecała bebika.Znam takie opinie nie od jednej matki.Ale jak już napisałam każdy robi jak chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nutramigen mozna kupic duzo taniej niz bebilon a jest to mleko specjalistyczne wiec naprawde jego jakosc nie jest uwarunkowana od ceny. Jesli malej cos bedzoie to odstawie ale jak narazie wszystko jest super a butelke dalam jej rano i zjada je chetnie bo jest slodsze niz bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak powariowali z tym mlekiem cenowo.Ale co zrobić dziecko musi jeść.Mój od 2 tygodni nie chce mleka ale u mnie kosztuje ono 10-12 zł.Humana też jest mlekiem dla dzieci ze skazą (tak słysząłam) w każdym razie dostanie się ją tylko w aptece(w moim mieście!) a więszych widziałam np w tesco.Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
i tu się mylisz,nutramigen jest dużo tańszy,ale tylko na receptę.Spróbuj kupić bez:) Przecież mleko to nie aż taki wielki znowu koszt,tymbardziej,że będzie go stopniowo coraz to mniej jadła.Ja bym nie kombinowała,a na pewno nie z bebikiem. MaMani czasami się nie obraź na mnie.Ja to wszystko nie złośliwie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
humany są różne,dla dzieci ze skazą też.Ogólnie jest to mleko,które lekarze polecają dzieciaczkom słabo przybierającym na wadze,bo jest troszkę zagęszczane.Jest bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no co ty :) ja sie nie obrazam, tylko widze ze z moim brzdącem nie ma problemów z żadnymi uczuleniami i skazami (mimo ze ktos na poczatku stwierdzil ze bedą i faszerowalismy ją nutramigenem) wiec warto spróbowac. a nutramigen jest tanszy nawet bez recepty bo kosztuje 17 zl a bebilon 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nier wiem jak u Was ale u mnie bardzo dużo mleka szło,wiadomo póki dziecko nie ma stałych pośiłków to luzik.Ale nawet jak synek jadł śniadanie,obiad itd to musiał mleczko.Owszem cviesze się bo to samo zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
no dobra niech ci będzie:D Ale bebiko jest nic nie warte i zdania nie zmienię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×