Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Kubusia zamawiałaś??? Ja dziś ostro zabieram się za siebie.Przytuło się troszeczke,no może wiekszą troszeczke :P Obym tylko wytrzymała. My akurat mamy liczniki,ile zurzuje ciepła tyle płace.Rura poszła w bloku więc ogrzewanie wróci dopiero w środe 😠 dobrze że mrozów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka a
patrzcie to mój mail do meza "> Moge kupic Mani to > > http://www.allegro.pl/item265562206_plaszczy k_disney_h_m_rozm_74.html - dam 50 zl > > i to > > http://www.allegro.pl/item265181630_ladybird _bajeczny_kozuszek_aplikacje_74_jak_nowy.html też dam 50 zl > > co ty na to? > > I nawet nie waż się pisac że nie moge bo bede miala zepsuty humor a zepsuty humor rowna sie wielkaaaa awantura. Wiec masz do wyboru tylko dwie odpowiedzi > nr1 "oczywiscie ze mozesz to kupic kochanie" > nr2 "oj kochanie sam bym rowniez wybral te dwoe kurteczki wiec kupuj smialo i nawet sie nie zastanawiaj" > > a teraz argumenty przemawiajace za tym ze te rzeczy sa potrzebne: > 1. mania NIE MA KURTKI bo jedna jest za mala a druga jest za duża > 2. Mania jest kobietą a kazda kobieta powinna miec wiecej niz 2 kombinezony na zime z czegfo jeden jest na jesien > 3. Mania powinna miec najpiekniejsze ciuchy na swiecie > 4. sam widziales jak sie to kurestwo rózowe wczoraj źle ubieralo wiec trzeba kupic cos co sie bedzie dobrze ubieralo. > > To tyle. Milego dnia > Żona" a oto odpowiedź "odp nr3 Ale możesz kupić to kochanie jeśli ty chcesz dawać na to pieniądze . Zartuje. licytuj jak chcesz te ubranka kupic to ok." Paulina czy ty masz z głowka w porzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi - a z ktorej firmy zamowilas bo ja z firantexu...a ty ? bo tam byla jeszcze aukcja firmy fantazja oni mieli taniej po 9.90 ale ja wzielam za 11.50 juz z tasma i skroceniem pricpolo- tak wzielam w kubusia... mialam zamowic w auta ale juz nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro elmo widziałam pościel,łóżeczko,maskotki,cuszki itd jest ich pełno. Na spacer by trzeba było wyjść ale coś mnie dziś leń złapał.Jakoś ochoty do niczego dziś nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
🖐️ widzę,że wy o firankach?:) Elmo ciężko jest znaleźć,firanek nie wiedziałam nigdy,a wszystko z elmo jest potwornie drogie. Ja muszę też zamówic na prezent dla fanki witch:) z której firmy zamawiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
firanki zamawiałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa555-----------Zgadza się cholernie drogie! Chciałam się skuśić na allegro na ta pościel ale kosztuje ona 180 zł!!!!MASAKRA! ale ostatnio widziałam w jakimś sklepie który wydawał mi się zawsze cholernie drogi taką samą pościel za 90 zł! Z tym allegro trzeba uważać.Ostatnio wpadłam w nałóg i teraz się lecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Alez mialam noc... Mania wstala o 3 i chciala sie bawic... no i sie bawilysmy pol godziny a potem zaczal ja bolec brzuszek wiec musialam dac czopka i nosic bo takie moje biedne kurczątko bylo smutne. za to teraz śpi :P:D:D kurcze zeby jej sie nie poprzestawialo ze w dzien sie sypia bo bedzie źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
z allegro jest tak,że wiele rzeczy jest tańszych,ale wiele też 2x droższych.Trzeba jednak najpierw sprawdzić w sklepie,choćby jednym,żeby mieć orientację a co do elmo to nie wiem czy warto......jest wszystko b. drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa555555555-------------Dokłądnie można się naciąć jeśli chodzi o cene i jakoś towaru.Ja 2 razy się wkurzyłam. MaMani-----------Biedne Twoje maleńśtwo :( namęczyliście się obje. Widze że małpy nie dają Tobie spokoju,ale Ty trzymaj fason :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- malpy w czerwonym :P a raczej w tym wypadku w pomaranczowym :D:D kurde napadało mi tyle śniegu na podwórko ze trzeba bedzie isc odśnieżac i dalej sypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-------- Dokładnie,tak to jest jak się komuś nudzi.Już lepiej na drutach by mogły porobić przynajmniej by mniej jadu było :P chociaż czy taka osoba się zmieni??? Przynajmniej o takiej można dużo powiedzieć niż ona sama myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale durnota siedzi na tym kafe oczywiescie wiadomo o kogo chodzi jak tak mozna,, nawet spokojnie nie mozemy pogawedzic ciekawe co takie matki przekazują swoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo na drutach to bym sie chciala nauczyc... kiedys sie uczylam ale nie mam talentu do tego... szalik umiem zrobic... ale podobaja mi sie takie cudenka na drutach robione- rózne sukienusie, sweterki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) ja dzisiaj wstawalam w nocy kaziowi cos sie snilo raz byl przerazony a drugim razem zly a za trzecim przyszedl do nas do lozka rozprawiacie o firankach ja narazie nie potrzebuje chce dokupic kilka kwiatow bo co biednie mam w domku z zielenia samochod dalej zepsuty niestety 😭😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak wystawiłam nosa z domu.Wprawdzie na krótko bo godzinke ale dobre i to.Zimno jak diabli! A zapomniałam zabrać rękawiczek. MaMami------Kiedyś na drutach uczyła mnie babcia,Po zjadaniu oczek szalik był nie wymiarowy :D Mi też się podobają takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo moja sasiadka umie robic takie cudenka na szydelku- firanki sobie takie sliczne zrobila i obrusy. Piekne to jest... kiedys nas uczyla ale to zbyt trudne jak dla mnie. Wymaga takiej dokladnosci a ja takich dlubanin nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani------No właśnie a mi takiej cierpliwości brakuje i tego czasu.To naprawde trzeba lubić i kochać.Widziałaś może strinki i stanik zrobione szydełkiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u nas mroźna zima sniegu napadało dosyć własnie wróciłysmy z Agnieszką z podwórka uszalała się na całego ale troche zmarzła i jak na razie wystarczy teraz trzeba zrobic obiadek i połozyc Agnieszkę bo dzisiaj wstała o 6.40 i już troche pada nigdy tak wcześnie nie wstawala nie wiem może przez ten śnieg bo mój maż naopowiadał jej wczoraj przed zasnięciem że jutro z samego rana jak wstanie to pójdzie lepic balwana i dzisiaj jak tylko otworzyła oczy pokazywała że chce iśc na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) Dziecko szybko się napala tym bardziej jak jest coś obiecanego.U mnie po 6 pobudka to norma wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka a
moja sasiadka umie robic takie cudenka na szydelku- firanki sobie takie sliczne zrobila i obrusy. Piekne to jest... nooo piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zasnęła więc mam chwilke bo przy niej to nie mogę nic napisac wchodzi albo mi na kolana albo na biurko i też chce pisac a jaj nie pozwole to krzyk nie z tej ziemi wasze pociechy też tak maja że uwielbiaja latac boso? moja Agnieszka jak jej tylko zaloze kapcie albo buciki to zaraz zdejmuje i lata boso juz nie wiem co wymyslic kupiłam jej ostatno takie fajne góralskie bamboszki to nie powiem bo jakiś tydzień nawet w nich biegała ale chyba juz sie znudziła bo tez je zdejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika----- Mój to akurat chodzi w kapciuchach i nawet się domaga by je ubierać.Ale niekiedy zdarza się ze robi mi na złośc,ściąga i chce bym za nim ganiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maojma firanki sa jupiiiiiii ja mam firanyfineza za 11,50 z szycviem , skroceniem itp pokaze zdj, co prawda z telefonu i swiatlo nie te, ale sa naprawde wyrazne jak w aukcji te firanki http://img221.imageshack.us/img221/4884/spa0495vb1.jpg z daleka http://img236.imageshack.us/img236/6705/spa0496lk3.jpg kubusiowa zaslonka http://img236.imageshack.us/img236/1681/spa0500qv2.jpg z bliska mam nadzieje ze linki dzialaja ;) MaMania lacze sie w bolu, u nas tez ktos musi odsniezyc, a jest co, mamy dzialke naroznikowo :-o i kurde chlopera mnie bierze czasami jak to ja musze robic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×