Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Dziewczynki przed chwila polozylam sie i pukalam w brzusio. Dostalam odpowiedzi!!!! Moze moj Maluch jest leniuszkiem po Tatusiu i dlatego ciagle spi. To juz 25 tydzien. Kocham Go Bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- kazio sliczny:) Alus mial tak sama bluzeczke:) heh meggi- ❤️ dla maluszka.... moze biedaczek zasnal sobie slodko... niemniej jednak nie wolno lekcewazyc niepokojacyhc objawow lub ich brak :) o tesciowej powiem tyle mieszkamy razem my na gorze ona na dole...... dostaje oczywscie 1000000000rad i na poczatku mialam dosc ale staram sie doceniac to ze jest uczynna i pomocna... wady tez ma jak kazdy z nas mam nadzieje ze z czasem bedzie nam sie spoko zylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie sa dni kiedy podniesie mi cisnienie... bo przez 3 lata mieszkalismy z mezem sami...chcialabym miec swoj domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie nie było. Śliczne macie dzieci:) Mikołaj wczoraj dawał trochę popalić, ale dziś jest już znowu kochanym brzdącem.Chciałabym mieć 2gie dziecko jak Mikołaj, grzeczniutkie i kochaniutkie:) Odnośnie dziadków to moi rodzice i teściowie mają zdrowego pierdolca na punkcie Mikołaja. Czasem aż mnie to przeraża! Mikołaj: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4490e5a7fadfc8e3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8e1111e8b84d620.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae1b9d5daeb30931.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f40c198e4319f6a0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffcb6b4ae2c2cf0b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de8804bf77c28954.html z tatą http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cff23bc31945dea2.html z mama Paulina - odezwij się na gg, mam propozycję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te nasze dzieciaczki :D mamani i zielone szkielko za kilka lat bedziecie musialy ich pilnowac przy zabawach w doktora hehe a ja tesciowa mam wspaniala choc na poczatku mnie wkurzala kiedy mieszkalismy razem ale przeszlo mi i jako jedyna pisze do nas listy wiecie takie nromalne na papierze kto to teraz robi?? no oprocz wezwan do zaplaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudna para:) dziewczyny zcemu po tak ciezkim porodzie ...... w okres kobieta musi tak cierpiec??? mowie wam w takich chwilach nie marze o drugim dzieckU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u dentysty....2 razy padłam trupem i zapaliły mi się świeczuszki :) Spanikowąłam coś po zastrzyku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dentystow boje sie panicznie. Tak naprawde to moze dwa razy w zyciu mialam robiona plombe. I to raz w podstawowce a drugi raz ze trzy lata temu. Chodze regularnie ale za kazdym razem zachowuje sie jak przestraszony dzieciak. Mam tak jeszcze z iglami. Przy pobraniu-mdleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, hej 👄 zdjecia sliczne :) majona doszla firanka? u mnie okres po ciezkim proodzie super, nie dosc ze cykl sie wydluzyl to jeszcze skrocilo sie krwawienie i bol, to chyba male wynagrodzenie za tak ciezko porod :-P u nas trwa nauka chodzenia bez pampka, dzis maly sukces, bo ani razu nie bylo poza nocnik :) \\ szkielko, moja tesciowa tez ma hopla na ponkcie wnuka, jak sie urodzil to przez pol roku mowila do niego \"moj synek\" a tak wogole to jej pierwszy wnuk (ma juz 2 starsze wnuczki), poza tym od jedynego syna , nieraz jest nadopiekuncza , ale ogolnie maly nie da sie juz zaglaskac na smierc i buziaki tez juz rzadziej daje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis sprzatalam caly dzien kazio oczywiscie pomagal jak umilal wiec dwa razy musialam sprzatac jestem wykonczona marze o spaniu kazik jest pierwszym wnukiem dla moich rodzicow brat ma trzy corki hehe cos mu synek nie chce wyjsc ale bratowa powiedziala ze juz wiecej nie probuja a moi rodzice to by go zaglaskali i traktuja go jak maluszka mam ostatnio mnie pyta ile kazio skonczy w styczniu 2 czy 3 latka zalamka:D ide pod prysznic moze mnie orzezwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz net dziala wczesniej cos bylo nie tak buuu evi- firanki jeszcze nie ma zapewne bedzie w przyszlym tygodniu:( kati- :) fajne foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :D meggi1982-----A ja od kwietna pokochałam chodzić :D trafiłam na naprawde fajniutką babeczke.Ja też zawsze mdlałam przy pobieraniu krwi,zastrzykach itd Ale jak byłam w ciązy to padłam raz przy....wypiciu glukozy .Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Witam z rana... U nas napadalo tyle śniegu ze wszystko jest bieluśkie a na trawniku zaspy po kolana... Drogi oczywiscie nieodśniezone no bo niby po co ... A my mamy letnie opony... :-o Wczoraj wieczorem wracalismy od mamy 20 na godzine i co chwile musielismy sie zatrzymywac bo ludzie z racji tego ze chodniki sa nie odsniezone szli sobie srodkiem ulicy i pieprzyc to ze jada samochody a oni ida centralnie pod auto, i chrzanic to ze auta jezdza slalomem bo ludzie jeszcze opon nie pozmieniali i jak sie skreca w prawo to auto skreca w lewo- oni ida wprost pod samochód i nawet jak sie trąbi to jelopy z drogi nie zejda... normlanie ludzie wola zginac niz sobie buty ubrudzic... chore to jak dla mnie! Maniula wczoraj troche zmarzla tzn buxke miala zimna bo reszte mialą opatuloną jak na wojne :):D No i tak jej sie fajnie oddychalo na lekkim mroziku (bylo -2) ze odrazu po wlozeniu do lózeczka zasnela i spala bez przerwy do 6 rano... o 6 zjadlą butle mleka i teraz dalej śpi... My wczoraj po wizycie u lekarza. dowiedzialam sie ze musze mala sadzac zeby zaczeła siedziec. Podobno po 6 miesiacu juz nalezy dzieci sadzac... Oprócz tego lekarka uswiadomila nas ze Mania bedzie sie troszke później ruchowo rozwijala bo ma slabsze napiecie mięsniowe - to prawdopodobnie wynik tego ze byla owinieta pepowiną. Ale ze te odchylenia sa tak minimalne ze nie ma nawet co panikowac i chodzic na jakies rechabilitacje bo mala zmiesci mi sie w normie. No i lekarka twierdzi ze jesli bede sadzac mala na 5-6 minut okolo 15 razy dziennie to za 2 -3 tyg mala powinna juz sztywno siedziec. To juz 2 lekarz który karze mi sadzac dziecko, wiec od wczoraj ja sadzamy, a jej sie strasznie podoba :) Monia dowiedzialam sie od mamy ze to prawda z tymi promocjami. od 21 do 23, ale te przeceny maja byc minimalne. To tylko taka akcja reklamowa, no i ja sie nie wybieram w taką pogode. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani----- Jasne że Mani będzie siępodobała sadzanie,teraz zobaczy więćej.A zobaczyć jaka będzie dla niej frajda kiedy będzie już siedziała wózku i będzie mogłsa oglądac cały świat :D U nas zimno -4 ,musze zrobić jakies drobne zakupy ale to już długa wyprawa. Dziśpostanowiłam zrobić sobie relaks i wybrać się do kina he he he na ,,Katyń\" a co należy sięod życia,tylko szkoda że nie mamy komu dać małego więc mąż będzie musiała zostać z synkiem :(:(:( Kurde musze fachowca do automatu dać bo coś już 3 raz mi od dołu przecieka.3 raszy w porównaniu do tamtych to malutko ale co będzie jak powódź nadejdzie???? Zła jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmajonia24
witam:) u nas tez bielusienko... czas wyjac sanki:) jest tylko jedno aleeee moj syn nie lubi ekstremalnych sportow......buuu wiec obawiam sie ze nawet nie wejdzie na sanki.....😭 hmm co do dentysty to ja w styczniu biezacego roku tuz po sylwku musialam go odwiedzic.... wyrywanko bylo.... dawno temu inna dentystka na sile chciala go ratowac i tylko nadlewala nadlewala i nadlewala plombe az w koncu zeba zostaly resztki i to w dziasle..:(( wyrywanie znioslam dzielnie ale jak zobaczylam resztki zeba na tacce to zaslablam...potem dlugo myslalam co jest gorsze porod czy usuwanie zeba??? dziewczynki wczoraj ogladalam na clubie porody.... i tak sobie pomyslalam ze moze jeszcze poczekam hehe i decyzje o drugiej dzidzi podejme za dluzszy czas? jak widzialam to cierpienie w oczach i parcie.... fajne byly dzidziusie....cudne.... takie malenkie:) usmialismy sie z mezem wczoraj bo pytam go o drugie a on mowi ze jakby bylo to by bylo ale zeby planowac to nie... w koncu dolaczyl do nas Alus i oczywiscie wyglupy wiec pytam meza no co nie chcialbys takiego drugiego bączka?? a on na to .....kotku ne takie czeka sie cale dwa lata:) myslalam ze padne....hheeheh pocieszylam go tylko ze te 2lata szybko zlecialy i ze maly 14 grudnia skonczy 2,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łudziłam sie ze firanki bede miala na weekend:(buuuuu mania- twoja lalunia nadrobi wszystko w ekspresowym tempie:) princpolo- uuu cieknaca pralka :(przy dziecku to istna katastrofa..... tyle prania............. Macierzyństwo to stan, w którym: 1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie. 2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą . 3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia. 4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz. 5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła. 6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku. 7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje. 8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem. 9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą. 10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia. 11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce. 12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę. 13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku. 14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki. 15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie. 16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka. 17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!). 18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek. 19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20. 20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili. 21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen. 22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej. 23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki. 24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: \"Ty jesteś babka?\". 25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę. 26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy. 27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe. 28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu. 29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: \"synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- cos dla ciebie...hehhe 16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonia u mnie narazie niewiele z tych rzeczy sie sprawdza bo to wszystko jeszcze przedemna ale jak sobie przypominam moja mame to dokladnie jak w tym opisie- cala szafka w kuchni byla przeznaczona na apteczke a krem do rak trzymala pod poduszką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu ten punkt jest niezly:) szkoda ze tak jest naprawde..... juz nie wpsomne o tym ze co no zasypiam z ciuchcia w nogacj albo ksiazeczka... ze w lazience stoi dwupoziomowy garaz... ( relkas podczas kupkowania) ze po kazdym posilku podloga jest brudna... pod krzeslem ALusia bo upsss cos uspadlo....ze w brodziku plywaja zabawki... i stoja 3 puste butelki po szamponie itp ( moj syn mowi oooo sa moje butelki....i bawi sie nimi az do znudzenia) ze juz nie ma sensu planowac wyjscia gdzies...ani dnia leniwego.. bo i tak zaraz przybiegnie maly łobuz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj lada dzien bedziesz szukala krzesla .... hehe my juz tak z mezem robimy... codziennie wieczorem myje podlogi ... i rano juz tego nie widac bo alek kilka razy przebiegnie hehe a to ciastko spadnie a to cos potraga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napislama sie tyle i mnie wywalilo denerwuje mnie to grrrr majonia dobre to bylo:D ja denystow niecierpie ostatnim razem dentystka zle mi wkula igle znieczuleni poszlo za daleko nie moglam sliny przelykac oddychac normalnie serce mi walilo i cisnienie podskoczylo slabo mi nie bylo ale strachu sie najadlam nie lubie tam chodzic i te smrod w tych gabinetach wiecej napisze pozniej ide gotowac :) a okresu nadal nie ma jak tak dalej bedzie to w niedziele robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona----- Niełza ta rozpiska uśmiałam się i to nieźłe. lorinka----- Jestem jużciekawa cyz należy Tobie gratulować 🌼 Mnie coś pobolewać brzuch jak na okres kurde może dostane.Najwyższa pora w końcu już 2 lata nie mam :( Ale zimno brrrrrrrrr.Godzinke byłam tylko na spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×