Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

no to włąsnie mysle czy ja kupic... chyba kupuje. do niej bialy sweterek kiedy dokupie i tak bedzie moja niunia na wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
o matko,widzę,że ty masz naprawdę świra na pukcie Mani:D Ja nie wien w co jutro dziecko ubiore a o wigilii to nawet nie pomyślałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
ja też dużo kupuję,ale po paru latach zaświeca mi się już w głowie lampka stopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja jak narazie wydalam 6 zl wiec raczej nie za wiele tzn od jakis 2 tyg 6 zl :) bo co mi sie cos spodoba i licytuje to przegrywam... teraz licytuje plaszczyk jak przegram to juz obczailam kombinezonik taki fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
hehehehe niezła jesteś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
no niestety nie wepchnę córeczki w to choćbym nie wiem jak chciala:D a dlaczego nie chcesz,ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka blada. Mania bedzie nieladnie wygladala... trudno cos wymysle opchne moze ciotce meza bo ma mala coreczke wiec moze jej sie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka2
któraś robiła takie badanie na nawodnienie organizmu? na czym to polega? ile należy pić wody dziennie? bo ja chyba za mało pije dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
mocno różowy sweterek rozpinany na wierzch,różowa opaska na włoski i będzie jak ta lala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
ja nie słyszałam nawet o takim badaniu:( zapytaj jutro przed południem,wtedy jest mnóstwo dziewczyn,teraz już nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mnie wczoraj wywalalo wiec dalam sobie spokoj:) w koncu ze mezem obejrzelismy Nieustraszeni Bracia Grimm na kompie... Alek wczoraj poszlala na dworze :) podobalo mu sie..... mani mani- wszystkie sukieneczki sa poprostu piekne.... podsylam linko siostrze ... juz zaczyna stroi swoja 4 miesieczna Tatianke:) ta cala sterta ubran czeka na mnie jesli zdecyduje sie na dziewczynke.........a tam tyle pieknych ubran:) moje chlopiece poszly do lamusa.... a moze bedzie kiedys drugi chlopczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sukieneczki boskie.Oj żebym to wiedziała że będzie córcia to już bym kupowała hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by był chłopiec to nie mam problemu wszystkie ciuchy by nośił po Kacperku.A z dziewczynką byłby problem.Śpiochy itd są ale wiadomo sukieneczki mi się marzą :) chociaż mam przyropdną małą siostre he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego odbiegacie od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który paulka założyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dzieckoa nie ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) teraz na disney channel leca ulubione ajki bąka:) kubus puchatek./....godzinka sppokoju.... zanim sie zaczelo chcial isc do babci jak tylko uslyszal ze sie zaczyna mowi juś nie ide:) ja akurat mialabym cla szafe ubran dla corci:0 moja siostra tez duzo nie kupowala tych malenkich rozmiarow;) miala ode mnie ... tak samo nosidelko... wanienke... podgrzewacz( uzyty przeze mnie kilka razy :().... przewijak... wozek....i mase innych rzeczy.... jakbym ja miala drugie to bede miala to co ona dokupila np teraz nowe krzeslko do jedzenia... ma inne niz my ( my mamy drewnianie) juz czekaja na Tatianke zabawki po ALku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko- przeciez nie bedziemy non stop pisac ooochhh tak bym chciala.... a moze nie.... ??mamy juz dzieci i lubimy sie nimi chwalic.... opowiadac o nich.... nie martw sie caly czas krazymy wokol tego tematu... zapraszamy cie jesli masz ochote :) dolacz do nas pod czarnym nikiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona------ Ja na początku pare ciuszków kupiłam a to dlatego że waidomo odwiedziny rodziny i masz całą szafe :) U Ciebie też tak zimno???? Mi na klawiaturze łapy zmarzły.Jakoś nie do życia jestem.Tym bardziej że zaczełam dziś diete :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczkówko :) zapraszamy do nas,po co robić wielkie hallo? pisanie o tym samym może się znudzić.Widziałaś może chodź jeden topik gdzie rozmowa odnośi się tylko do jednego punktu? bo ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez musze ja zaczac... ostatnio mam wilczy apetyt zlaszcza po 18.00:( ja tez dzis sie ograniczam:) w domku mam cieplutko w koncu nie na darmo placimy co miesiac 160zl za gaz:) hehe ja tak duzo ubranek nie dostalam niestety:( siostra za to mnostwo:) pelno z Anglii no i tu od znajomych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja sie melduje majona ja nadal czekam na te firaneczki, to juz 2 tygodnie od zaplaty... ale sprzedawca jest ze mna w kontakcie, pisal mi ze wyslal 8 listopada , priorytetem, wiec na bank powinny juz dzisiaj byc zreszta nie ma ani jednego zlego komentarza, wiec wierze mu a tez doczekac sie nie moge jak juz beda, to pstrykne fotke i pokaze :-D a Ty jaki wzor zamowilas? ide sie ubrac, bo w pizamie latam :-p MaMani i co wygralas aukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×