Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

nika- ja mieszkam w takiej miejscowosci ze autobusem to kapa dojezdzac dlatego mysli nad kupnem drugiego auta;) po nowym roku planuje isc do pracy musze koniecznie miec autko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mialam staelj umowy akurat to byl czas gdy przyjmowali przez rozne firmy i umowy mialam przedluzane z miesiaca na miesiac... albo na 2tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia24-juz po spacerze? Ja zaraz ide po mojego do szkoly. jak przyjdzie to bedzie zly bo na obiad watrubka a on jej nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia tak pytam bo też myslałam żeby za pracą się rozejrzeć po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja dzis caly dzien z Maniulą bo filip wróci dopiero wieczorem a wyszedł przed 6 rano :( Ale Maniula dzis wyjatkowo radosna... Rano tylko nie chciala zjesc deserku ani zupki za to chetnie zjadla pol kostki czekolady :P Ubrudzila wszystko wkolo:) Za jakies 40 minut idziemy sie plusiac :) Obejzalam sobie wasze smyki jak sie bawią na sniegu... Moja tak w przyszlym roku bedzie szalala bo teraz jeszcze za mala na śnieg. Jak narazie to tylko obserwujemy go przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez byłyśmy dzisiaj troche na sankach ale tak u nas zimno że byłysmy tylko chwilkę bo Agnieszka miała nosek jak klaun czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy rano od 10.30 do 12.00:) bąk pospal 2 godziny... jakos dzis szybko zlecialy:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika- przeciez prowadzisz dzialalnosc to po co chcesz isc do pracy??chyba ze kiepsko wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia - wiesz nawet nieźle nam idzie ale wiez jak jest to jest typowo męska działalność a ja tylko papierki robię i przed ciąża pracowałam w firmie zawsze ubrana uczesana umalowana i wogóle kawka z koleżankami pierdoły wiadomo że praca też ale człowiek miedzy ludźmi a w domu to jak w domu - troche mi sie nudzi a wiadomo grosz tez wpadnie tak bardzo na siłę nie szukam ale jak by się cos znalazło to poszłabym moja mam własnie przeszla na emeryture to chetnie będzie z mala tylko że tak ostatnio rozmawiałyśmy i chyba jeszcze rok zostane jak Agnieszka skończy 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak skończy 3 latka to chcialam 2 dziecko i nie wiem jak to z ta moja praca będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Agnieszka ma taki samochodzik bardzo go lubi do tej pory na nim jeździ fajnie bo miała chyba z 10 mies jak go kupilismy to jeszcze nie chodziła a juz na nim jeździła była zadowolona bo gdzie chciała to sobie dojechała ja nie mam progów w domu to zapylała po całym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nika Mania jak narazie lubi tylko piskac ta trąbką przy kierownicy ale jak ja wsadzimy na ten pojazd to strasznie sie jej podoba i az piszczy z radosci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki kazik tez mial taki jezdzik i jezdzil na nim do 1,5 roku raz tak sie odepchnal nozkami ze polecial na plecki i przywalil glowa w podloge i to w parkiet :O ja dzisiaj na zkupy musze isc to sie rozerwe ze hoho chce kupic stroj mikolaja ale jakis fajny a mikolajem bedzie kolega P mam nadzieje ze znajde jakis odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzis mam podly humor wczoraj byla niezla wymiana zdan z mezem...och ci mezczyzni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nareście się melduje :) Wczoraj na 16 posżłam na film ,,Katyń\" może być ale jak dla mnie bez rewelacji.A potem kawka,kolacja u przyjaciół.W domu byłam po 21.Czyli weszlam na spokój bo synek dawno spał a maz oglądał jak zwykle sport. A dziś miałam lekkie urwanie głowy bo posprzątalam chatke na błysk i upiekłam 2 ciacha a reszte zrobie jutro samego rana..Jutro mamy gości (nikogo ważnego :D) Moi rodzice,teście,może wpadnie rodzęństwo i mojego dziadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u nas dzisiaj pogoda beznadziejna chlapa sie zrobiła bo lekka odwilż a mógl być lekki mrozik i bvyłoby pieknie i biało ale jest jedna pocieszająca rzecz - dzisiaj przywiozłam auto - wreszcie juz nie moglam sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Prezent mojemu już wręczyłam,uśmiech zagościł na jego twarzy :) Ale wieczorem to dopiero zrobie szoł hihihihi (oczywiście jsak goście pójdą :P) A teraz mykam do garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo a co mu kupilas??? :) ja na nogach juz od 7-mej :-o i cale weekend sama bo M pojechal na studia :-/ MaMani u nas taki podobny samochod to przeboj, maly do dzis na nim jedzi, zreszta nie tylko on :-P my z M czasami tez szalejemy nim po salonie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my juz po obiadku :) maz na popludnie do pracy wiec musze gotowac na 13.00....przez co potem jestem szybciej glodna...buu przwaznie jemy o 14.00... niby godzina a jednak zoladka nie oszukasz:) poszalelismy z alusiem na dworze... tzn powozilismy go z tatusiem na sankach.... przejrzelismy tez zabawki schowane w stodole wywiezione podczas przeprowadzki :) dzis dzien malego odkrywcy... kazda zabawka taka ciekawa... jezdzik jest u nas uwielbiana zabawka... tylko ze teraz nie dam mu jezdzic na gorze bo dziadki na dole by oszaleli....heh taki halas.... ma tez takiego tygryska z disneya.... co to jak sie kolka podniesie to robi sie bujak super sprawa.... ooo wlasnie poprosze meza zeby mu przyniosl to mniej halasuje bo ma lepsze kolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja właśnie wypatruje gości(mają być na 16) Evi_22-----kupiłam ksiązke o Powstaniu Warszawskim.Teraz toi tylko ksiązka a ja posżłam na drugi tor :) majonia24----- U nas też jeździk to super zabawka :D lorinka----no łasnie test był w uzyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam tylko na chwilke sprawdzic czy są juz jakies wiesci od Lorinki :) Lorinka robilas test? pisz tu szybko!! ja czekam jeszcze minimum 6 dni... Strasznie dlugo :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ciesze że goście pośli :D:D:D Padam na pysk.... Mąz myje małego,zaraz pójdzie spać a ja się zrelaksuje prxzy moim filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie pisalam bo Przemek zajmowal laptopa od wczoraj i dopiero teraz moge bo poszedl do garazu kazik juz spi ledwo zjadl kolacje i zasnal na szczescie zdazylam go wykapc wiec jutro pobudka bedzie o 5 moze 6 :O co do testu to robilam wczoraj wyszedl negatywny ale okresu tez nie ma wiec dalej czekam a co tu takie pustki co??? gdzie aaaaa i mamani ?? ale mam fajnie spokoj i cisza przydalaby sie jakas maseczka na twarz regenerujaca ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×