Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

oki sprawdze jutro czy doszło i dam Ci znac. Nie wiem dlaczego. zazwyczaj mi wszystkie wiadomosci bez problemu dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dobra jestes :-p ;) glowa pelna pomyslow jarzebiny o tej porze to ja juz nie dopadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
jest jeszcze jarzębina.Byłam na polowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co masz na mysli piszac polowanie ?? jarzebiny w anglii jeszcze nie widzialam albo slepa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
kochana to pakuj manatki i na zrywanie jarzębiny do Polski:D Ja nie wiedziałam,że ty jesteś w Anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jestem i sasiedzi sluchaja koled :D cicha noc...i jak tu nie myslec o swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza!!!🌼 wstalam robic sniadanie dla P i kaziut sie obudzil.. mamo padl pers .. spadl mu pampers w nocy mial go w jednej nogawce pizamki mmm popijam swietna herbatke bardzo ja lubie erl grey lord nelson z lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie erl grey własciwie z kazdej firmy. Nie lubie tylko herbaty sagi- nie wiem dlaczego :) w carefurze byla kiedys taka herbata po 80 groszy za paczke myslalam ze to takie swinstwo bedzie ale sie okazala taka pyszna ze lipton jej nie dorównuje taka aromatyczna byla, ale juz nie moge jej nigdzie znalesc... Mania w nocy budzila sie 2 razy. Trzeci raz obudzila sie o 6.40 i definitywnie wstala o 7.30 wiec nawet nie jest najgorzej. Licze na to ze za jakies pól godzinki padnie znowu bo juz trze oczy. Moje dziecko to mały spioch- ma to po tacie :) Gabi nie dostaląm fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz
Licze na to ze za jakies pól godzinki padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie sagi i tetleya tez kazio normalnie spi do 8 ,8 30 i do wieczora biega a dzis pewnie zaliczy spanko o 13 juz ziewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Mój maluch to zrobił pobudke o 5,godzine się wiercił jak najęty i o 6 ponownie zasnął.Wstał na dobre o 7:20. A u mnie pada śnieg z deszczem :) lorinka i aaaaaaaa5555------------Piękne są takie choinki.Moim marzeniem zawsze było mieć tylko owoce,orzechy i pierniki i chyba w tym roku na to się zdobęde :D I też musi być koniecznie świeżą!! Ja to jeszcze robie tak: pomarańcz kroje w plastry do wysuszenia potem niteczka i bęc na choinke ale żeby był lepszy aromat wkładam też goździki.Moja kumpela świetne robi ozdoby np z gałązek wierzby robi gwiazdy lub inne rzeczy i maluje na złote lub srebro.Ma dziewczyna talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo ja to juz sie tak nakrecilam na taka choinke ze na 100 wysusze plastry no i orzechy zrobie takie jak aaaa a te gozdziki to tez dobry pomysl :) kazio bedzie bral czynny udzial w przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj padlam jak kawka po wizycie u siostry:) lorinka- ja na pewno nie zaloze topicu sierpien 2008:) podobnie jak w zeszlym miesiacu dostalam okres:)wczoraj czulam ze bedzie bo troszke bolaly mnie krzyze w wieczorem bylam dla meza nieznosna hehehe i strasznie spiaca..... swietne pomysly na ozdoby:) oczechy malujecie sprayem?? mozesz podac jakim dokladnie tez chetnie zrobie ozdoby z ALusiem:) mania- coreczka pieknie wyglada w obydwoch kreacjach.... sukieneczka w sam raz na sylwka hehe poslalam siostrze linka z allegro usmiala sie jak niewiem z tej japonskiej sukienki :) sama ma taka tylko wieksza wersje ... a moze tak mamusia i corusia wystapia razemw takch samych kreacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest tak jak myslalam Mania śpi :) wypila herbatke pogadala troszke i usnęła... Zauwazylyscie to ze jeszcze nie ma polowy listopada a w sklepach juz sie pojawily choinki i ozdoby swiateczne? U nas jak tylko sprzatneli po zniczach to odrazu wstawili choinki, a obi juz wystrojone z napisami \"wesolych świąt\" przed 1 listopada bylo! Rozumiem ze chca sprzedac jak najwiecej ale dla mnie to za bardzo się spieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do miesiaczki to powiem ci lorinka ze przez caly tydzien mialam okropny apetyt:( wczoraj mialam juz dosc ruszania buzia... a tu ciasteczko.. a to paluszek itp....pyszny obiadek... dzis jak reka odjal ... zapewne nie zjem kolacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest tak jak myslalam Mania śpi :) wypila herbatke pogadala troszke i usnęła... Zauwazylyscie to ze jeszcze nie ma polowy listopada a w sklepach juz sie pojawily choinki i ozdoby swiateczne? U nas jak tylko sprzatneli po zniczach to odrazu wstawili choinki, a obi juz wystrojone z napisami \\\"wesolych świąt\\\" przed 1 listopada bylo! Rozumiem ze chca sprzedac jak najwiecej ale dla mnie to za bardzo się spieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja nie moge otworzyć linka z MaMani córcią oraz z firankami.Coś się zacina.Przyciskam i muli się komp,moż ejhakkas awaria czy coś.Sprawdze później. To fakt powariowali już z rzeczami świątecznymi u nas w niektórych sklepach już 2 listopada w sklepach były ozoby choinkowe,mikołaje itd.Przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princopolo cos od kilku dni net nie dziala tak jak powinien wszystko sie wiesza od kafeterii do gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,myśłałam że tylko u mnie tak.Dziś to się wkurzyłam na maxa bo mam pare spraw do załatwienia na poczcie a oczywiście skrzynke nie moge otworzyć 😠 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tye sie napisalam i mnie wywalilo ehh... majonia ja tez przed okresem mam wzmozony apetyt i jem od rana do wieczora pomaga tylko wyjscie z domu i brak kasy ale dzis jest moj 27 dzien cyklu i obzerania sie nie ma jajniki tez nie daja znac tyle nerwowa jestem wiec czekam na nia mamani tu w sklepach mozna juz wszystko kupic od pazdziernika i to od poczatku pazdzienika to dopiero odjazd a mamy taki sklep w ktorym caly rok sa swieta mozna tam kupic wszystko no i nawet latem puszczaja tam przeboje swiateczne no i jest niesamowicie drogi u mnie tez net cod slabo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech normalnie sie zdenerwowalam. Siostra dzis sobie naderwala sciegna w nodze i zlamala costam. Na jutro ma termin egzaminuna prawojazdy- noga do polowy w gipsie do tego zastrzyki i proszki przeciwbólowe- nie moze chodzic. Zadzwonilam do MORDU (malopolski osrodek ruchu drogowego) żeby przelozyc termin ajakas pandzia mi mówi ze 2 dni przed egzaminem tylko mozna i ze moglam myslec wczesniej ze zlamie noge i nie lamac... Normlanie mi podnioslo cisnienie. Obdzwoniląm wszystkich lącznie z rzecznikiem praw obywatelskich i adwokatem, adwokat skontaktowal sie z osrodkiem i prosze. Jakas przeslodka pani powiedziala ze wystarczy jak siostra napisze mi upowaznienie i dobiose dzis do 15.30 razem z zaświadczeniem od lekarza i przeloza bez problemu... Nagle sie zmienily przepisy? bo tamta pierwsza co z nia rozmawialam to twierdzila ze przepisy nie pozwalaja na zmiane terminu i nieuwzględniaja wypadków losowych, a tu wystarczyl jeden telefon i przepisy zaczeły wszystko uwzględniac. Kurcze no czasem czuje sie bardzo bezsilna w tym naszym Panstwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paulki 123
Paulina dostała porade adwokata przez telefon/ w jakim ty swiecie zyjesz ? po co takie bajki opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam ze spaceru.Zimny ten spacer się okazał,aż mnie głowa pewnie od wiatru rozbolała.A na dodatek zmokliśmy z małym. Dziewczynki chodzi Wam poczta na onecie???? tzn moge wejśc na poczte ale nioe moge odp.na listy bo nie chce się otwierać.A jak uWas jest???? MaMani-----Trafiłaś na zołze której pewnie przerwałaś w piciu kawki i jedzeniu ciasteczek :) Ja jak nie mogłam się stawić na egzaminie(krwotok dostałam)to bez problemu się obyło.Tym bardziej że zwolnienie zostało dostarczone jakoś godizne przed egaminem.U nas nawet na drzwiach pisze że jest możliwe przesunięcie ale trzeba mieć dowody np zwolnienie lekarskie lub ew.akt zgonu jak ktoś umrze w innym wypadku nie ma litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi- w koncu mi nie napisalas z jakiej frimy zamowilas firanki??( jejku a moze pisalas juz sama niewiem napisz jeszcze raz.... ) mam okres ...wszystko mnie boli cisnienie 103 na 63 puls 85:( kreci mi sie na maksa w glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj tak pusto ?? my siedzimy w domu na dworze okropnie zimno i co chwilke kropi umylam sofy kazio je popisal dlugopisem i oczywiscie nie chce sie zmyc 😭 moze wiecie czy istenieje jakis wspanialy specyfik ktory sprawi ze wspaniale dzielo kazika po prostu zniknie ?? majonia ja wlasnie zaczelam pochlaniac wszystko co jest w domu mozliwego do podgryzania pobolewa mnie co chwile brzuch wiec @ nadchodzi kazik wlasnie zasnal od 6 rano jest na nozkach posiedzi dzisiaj z nami troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis czuje sie okropnie :( cisnienie bardzo niskie... wogole slaba jestemw pierwszy dzien miesiaczki:( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze pierwsza wypowiedz o cisnieniu nie poszla stad powtorka:( dzis znalazlam dwie ksiazk 150 gier i zabaw z dziecmi....Susan Dazzo i gry i zabawy dla maluchow Jackie Silberg... musimy z alkiem bawic sie w wycinanie, malowanie...i robienie roznych ciekawcyh rzeczy.... w te ponure dni mozna obledu dostac.... moi mezczyzni sie pospali a ja wzielam sie za mycie podlog itp.... wlaczylam pranie.... gary do zmywary( nadal w myslach dziekuje ze maz sie uwzial na ten sprzet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×