Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

ja wlasnie dlatego nie biore tablet moje libido jest po nizej 0 a ja jestem spiaca krolewna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bralam yasminy to traktowalam seks jak malzenski obowiazek wogole mi sie go nie chcialo a jak juz dochodzilo do seksu ...to byle szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek dostal biblie od dziadkow ale zostala w pl jak mu ja czytalam w wakacje nic z niej nie kumal tylko obrazki mu sie podobaly a uczycie wasze maluchy modlitw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma to biblie dla maluchow ta czerwona musze skomentowac totalnie mi sie nie podoba uwazam ze jest napisana niezrozumialym jezykiem przynajmniej dla mojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My biblii dla dzieci jeszcze nie mamy,ale to jest dobry pomysł.Napisany prostym dziecięcym językiem to jest coś!!! Hmm czyba trzeba sobie już sprawić? Synek wprawdzie ma taką książeczke o tym jak rodzi się Jezusek i bardzo lubią ją :D My to jesteśmy na etapie przyrzegnania się. Ale moja przyrodnia siostra(w lutym 3 lata) zna 3 modlitwy jak najęta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ja mam przepis na gofry ale one są chrupiące jak są gorące.Zrobią się zimne to są takie nijakie.Ale w smaku są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy na spacerku kazik w kaloszach skakal po kaluzach szczesliwy :D i na drzewach i krzewach sa juz paczki :) czyzby wiossssnnaa:D ??? Sylwia podaj przepis zrobie jutro albo w sobote a wszystkie przepisy jakie mialam do tej pory byly do dupy gofry byly miekkie jak gabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie sie podziewacie???? nika ????????? majonia????????? princpolo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
cześć dziewczyny kurde moja chrześnica ściągnęła wirusa i byłam odcięta o świata od poniedziałku - ale mój brat sformatował dysk poinstalował wszystko i już jestem - tylko że muszę odzyskać wszystkie dane bo nic nie mam ani numerów gg ani e-maili - porażka zainstalował mi nowy program anty wirusowy podobno lepszy bo tamten widocznie był do bani ze wirus przedarł się ale cóż u mnie stara bieda - chyba Agnieszce będą ząbki wychodzić bo jest okropna cały tydzień już nie mogę dać rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Nie dałam rady wejśc wcześniej. Przez tą pogode(istna wiosna :D) jestem powolna,boli mnie głowa i czuje takie ogólne zmęczenie i oslabienie :( Robie wszystko bardzo długooooooooooo :( Ahhh. Pracowity dziś dizeń miałam -a to obiad,a to musiałam upiec ciasto,później miałąm gości.Urwanie głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis sprzatam domek zostalo mi jeszcze odkurzanie ... kazik rozebral sie i gania golas maly:D nie chce sie ubrac grrr zmiana planow urodzinowych przenosimy impreze do preston do sali zabaw dla dzieci cos jak smocza jama w pl u mnie tak sie to nazywalo wkurzylam sie bo brat przemka z zona i synem nie przyjada bo maja kolende ....😠 masakra ale coz takie zycie koliduja im urodziny z kolenda wiadomo ksiadz wazniejszy ... no coment nika do nas tez wkradl sie wirus kilka dni temu i tez stracilam wszystkie kontakty ... rozumiem cie a jaki program antywirusowy brat wam zalozyl??? sylwia jestes usprawiedliwiona jesli to wiosna tak cie spowolinla to niech cie spowalnia dalej :D i niech szybko przychodzi ...jestem spragniona slonca :) majonia jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie czuje;) tylko nudzi mi sie bez meza... na szczescie dzis ostatnia popoludniowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:)wyspane mamusie i dzieciaczki? my na zakupy lecimy a wieczorkiem sptykam sie z brtem i siostra wkoncu dostalam troche energii i wieczorem wychodze z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas pochmurno i deszczowo ale za to ciepło 10 stopni :) Moje zmęczenie mineło wraz z nowym dniem hihihi. Już mam posprzątane mieszkanie(zostały tylko podłogi),obiad ugotowany -nic wielkiego-dziś tylko rosół.Więc można leniuchować teraz do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez dzisiaj leje od rana - chyba nawet cała noc padało - okropnie szaro i mokro rano byłam na zakupach bo w lodówce pustki teraz Agnieszka ogląda tv z tatą bo rzadko go widzi to jak już jest nie może się od niej opędzić kurde psuje nam sie dekoder z cyfry+ i musimy go oddać do naprawy - nie wiem ile go będą trzymać a Agnieszka tak lubi MINI MINI nie wiem co teraz będzie oglądala bo ani na 1 ani na 2 nic ciekawego nie ma dla dzieci w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika cyfra + często u nas się psuła.Już mnie to wkurzało.Zmieniliśmy sobie na polsat cyfrowy i bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i co porabiacie w niedzielny poranek - pewnie obiadek gotujecie no ja też rosołek się gotuje jeszcze muszę mięsko wstawić do piekarnika u nas dzisiaj leje że nawet nie chce sie nosa wystawiać brrrr... ale słyszałam że od wtorku zima - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja troszke uprzatnelam domek kazio juz chce dmuchac swieczki nie moze sie doczekac wczoraj kupilam tort mrozony z begijska czekolada wglada troszke inaczej niz pospolity tort i musze biec do sklepu po kawalek jakiegos ciacha wczoraj kupilam takiego jakby piernika z orzechami i tak samkowal moim chlopcom ze zjedli wszystko:D pogoda nijaka bez deszczu i slonca a i rozyczka mi zakwitla w ogrodku ja nie chce zimy!!!! wczoraj sie troszke zdolowalam tym ze kazio ma tylko nas (nie ma rodzenstwa)a widze ze bardzo potrzebuje towarzystwa zobaczymy jak bedzie teraz gdy pojdzie do przedszkola :) uciekam buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) U nas od rana leje i leje.Siedizmy cały dzień w domu.Dawno już jest u nas po obiedize wiec mamusia ma teraz romans z kompem :D :P lorinka-----to działaj z meżem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka sto lat dla Kazia:) alus chory kolezanka ktora go odwiedzila 2dni temu zarazila go katarem buu teraz do tego jeszcze kaszle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia dzieki w imienu kazia🌼teraz to juz nasz trzy latek!!! jestem wykonczona po urodzinach biegalam skakalam zjezdzalam i naciagnelam sobie sciegno czuje ze boli i mam straszne zakwasy na udach to lepsze niz aerobik hihi bylo swietnie kazik padl o 18 15 jak wracalismy do domu to musielismy go zagadywac zeby nie zasnal w samochodzie mamy film i zdjecia znajomi jak nam je przesla to pochwale sie wam jak bylo sylwia chcialabym miec drugie ale chce troszke odzyc jestem jeszcze mloda i moge troszke poczekac sama mam starsze rodzenstwo i uwazam ze jest mi dobrze choc czasem jak slucham ich wspomnien z dziecinstwa to im \"zazdroszcze\" (nie wiem czy to dobre slowo do okreslenia tego ) ze nie moglam uczestniczyc w tych zabawach razem z nimi ale uczestniczylam w wielu innych imrezach pozniej wiec ta roznica chyba nie jest az tak wazna ....kazio idzie teraz do przedszkola i bedzie mial kolegow myle ze bedzie zadowolony :) a jak nie to pomyslimy nad tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i6miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................3 lata Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy Nika..................30............Agnieszka........... ....1 rok i 10 gapek............. 33 .......Jaś 4,5 roku i Lena 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biedny alus:( niech chorobsko idzie precz ... my od 6 na nogach czuje ze bardzo chce mi sie spac...polozylismy sie o 2 glupek-glupek-ide dzis zapisac kazika do przedszkola :D a i na naszej klasie zalogowala sie kolezanka z klasy i okazalo sie ze jest w tej samej miejscowosci co ja i calkiem nie daleko mieszka....ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko dla Kazia 🌼 MaMani---No włąśnie nigdzie nie mogłam wyszukać tego topika.A więc 26-28 dla chłopca. msliz0@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×