Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

o a ja mam koleżankę z Koziegłówek :)) nie ja bliżej Katowic i Aneta jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do przemka mial mi kupic plyn do mycia okien i jakis spray do mebli no i kupil plyn do okien i plyn do mycia lazienek :D:D(bo do mebli nie bylo) czyzby mi cos sugerowal??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak faceta wysłać po zakupy jak bym widziała mojego męża ale on to znowu dzwoni po 20 razy ze tego nie ma tego nie ma to co ma wziąć i tak czasami kupi nie to co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek zazwyczaj przynosi to o co go prosze ale dzis sie popisal:D uciekam do dziecka mojego bawic sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym czyścicie meble macie jakieś stałe płyny albo mleczka ja kupiłam sobie takie mleczko MP 52 i jest super teraz tego uzywam pisze że to jest produkt szwecki MP 52 MOBEL POLISH i jeste zadowolona nie musze polerowac bo to jest środek samopolerujący i nawet nie drogi bo buteleczka 250ml 8 zł a jest bardzo wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I upiekłam muffiny.Wyszukałam ze snikesami ,normalnie pycha :D Asia ja harmonet brałam przeszło 2 lata i było wszystko nawet dobrze a teraz mam cilest i takie saranie boskie 😠 Monika córka ratownika 🌼 Mam tak na drugie he he he ja do mebli mam niezniszczalne pronto. Mój to w slpeiej istny ciapek.Robiłam kiedyś ogórki i mówie by kupil koper wszystko wytłumaczyłam od a do z a ten kupił koperek do ziemniaków :) ,albo chciałam papryke słodką w proszku a ten nie wiedziałam jaką i kupił w zalewie octowej.Nieraz z jego zakupów się naśmieje a niekiedy jestem żła jak osa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko mi sie pospalo ponad 2h wiec nie ma mowy o spaniu po 20.00 pewnie zasnie jak tata pojdzie juz na noc o 21.30:(aktualnie bawia sie z tata ukladaja tory... wczesniej ja bylam molestowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani pingus moze to przeczytasz wiec ci odpisze. zalozylam temat pt \"drugie dziecko\" i na nim pisalam ale Majonia napisala pewne zdanie po którym poczulam ze nie ejstm na tym topicu mile widziana wiec sie z iego wynioslam. Wybacz ale nie bede z nikim rozmawiac na sile. Jka ktos nie chce ze mna pisac to nie i tyle. Przenioslam sie tutaj i jak narazie mi tu dobrze wiec z łaski swojej tego nie psuj. A to czy ktos mnie lubi czy nie lubi to mi w zasadzie obojetne. Pozdrawiam. to słowa MaMani,, milej lekturki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm faktycznie napisalam ze widze ja czesto na innych topikach bo akurat trafilam na manie ... dodam ze tylko raz:) i chcialam zeby byla u nas czesciej:) moje slowa zostaly opacznie zrozumiane;) mani- nie znalam cie wczesniej i nie mam jakichkolwiek opini na twoj temat sama wiesz ze na poczatku sie dziwilam skad twoja popularnosc...?? zamiast sie boczyc wracaj do nas:) nie interesuje mnie ile siedzisz na kafe.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingus- nie pisze zlosliwych komentarzy te slowa ktore urazily mani to bylo jedno zdanie mowiace o tym ze widze ja na innych topikach bo akurat pare minut wczesniej widzialam jej wypowiedz a do nas dlugo nie zagladala......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga przeciez kazda z nas moze pisac na kilku topikach:) i nie rozumiem problemu;) mania jest u nas mile widziana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingus powiedz mi o co ci chodzi? Chcesz zrobic zamieszanie? Nie rozumiem po co czepiasz sie czegos co Ciebie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingus- dla mnie temat jest skonczony... zdanie zostalo opacznie zrozumiane...i tyle... rownie dobrze moglabym kazdej napisac ze gdzies tam ja widzialam... czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wiesz o co mi chodzi o to zebys sie nie unosiła jak ksiezniczką bo nią nie jestes a tu zadna z tych dziewczyn zle nie pisze na inne osoby :) a ty sobie cos ubzdurala, zle zrozumilałas nie dotarło to do ciebie wprost , wiec trzebabylo zrobic zamieszanie ale widze ze to zauwazylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia jak dla mnie nie koniec i nie mam tu na mysli Ciebie tylko takie osoby jak Pingus. Po co ktos miesza sie w moje sprawy. Mam prawo pisac na tych tematach na jakich mi sie podoba. Szczerze to coraz mniej mam ochote tu zagladac bo np otwieram kafeterie i widze strone o \"nagich fotkach mojej córki w necie\" i balaganie w domu, o tym ze karmie dziecko bigosem... Moze kogos to bawi ale mnie juz nie. Warto by bylo gdyby kazdy tutaj spojzal na swój tylek i odczepil sie od innych. Zniknelo z tego forum juz pelno osób i do czego to ma prowadzic? Maja zostac same tematy pt \"bola mnie piersi czy jestem w ciazy okres mialąm wczoraj\" zaklądane przez osoby z pomaranczowym nickiem? Pingus nie wiem kim jestes skad sie wzielas i czego odemnie chcesz, ale nie mam ochoty byc Twoja wycieraczką do butów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz skonczylam dyskusje nie chce wam psuc topiku , bo mysle ze jest fajny i sympatycznie tu a co do mnie to mam prawo do wyrazania swojego zdania Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona----- he he he wybrałam sobie diete MŻ czyli mniej żreć :D oczywiście ze muffinków nie wolno ale ....ale one tak błagalnie na mnie patrzą i proszą ZJEDŹ MNIE :D:D:D he he he Kurde katar mnie męczy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... ja to mam dosc tego pausiania.... tak fajnie mi sie gotuje w nowej kuchni ..... rano jem sniadanie- pol bulki z kawa .... na drugie zjadam jakis serek i kromeczke... obiad miska zupy + drugie danie nie za duzo.. a potem chodze i szukam ok 16.00 i tu te pokusy:( a to paluszki... cukierek... kostka czekolady ... itp.... potem mam chec na kolacje raz nie zjem innym razem skusze sie na cos😭 mam tego dosc... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem sie pojawia.... tak bylo wiosna....chudlam chudlam i chudlam:) ale ograniczalam ograniczalam......i ograniczalam .....a teraz mam kilka kg z powrotem.... znajac zycie jestes szczuplutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie widze ze wieczorkiem cos sie dzialo a mnie to ominelo buuu ale nie bede plakac kazio zasal o 20 wiec troszke sobie posiedzielismy :)mielismy winko i filmy wiec dzis jestem wraczyca mam piasek w oczach a obiad trzeba gotowac sylwia wspianiala ta dietka ja tez ja czasem stosuje choc przyznam ze jak pojechalam na wakacje do polski to wazylam 51kg a waga przed wyjazdem tu 56kg nie ma to jak u mamy :D ja to na sniadanie zjadam dwie kromeczki chlebka /jajecznica z dwoch jajek drugie sniadanie jablko, obiad: zup nie jem no czasem malutka miseczke no i drugie na kolacje jak przemek wraca z pracy no i kawka /ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×