Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

nic nie moge dzisiaj zrobic bo Agnieszka mi żyć nie daje ogląda bajki ale jak ja z nia odlądam bawi sie klockami ale jak ja z nia buduje teraz zwiałam na chwilke bo mam do wystawienia parę faktur i nawet nie mam jak oglada bajke ale pewnie zaraz zauważy że mnie nie ma i bedzie mnie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nam noc mineła calkiem milo. Mania poszla spac o 18 i obudzila sie na pól godz o 22 potem o 5.40 byla pobudka na mleczko i dospala do 7.40 wiec nie ejst źle :D:D:D My dzios mamy w planach wizyte u zielone szkielko i Mikolajka, no i musze sie cos pouczyc do kartkówek na sobote i niedziele :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lorinka ja przywykłam do takiego rannego wstawania :) No ból niesmaowity,cżłowiek by sobie przynajmniej poleżał a tu klapa :D W planach miałam spacer i pokupywac pare rzeczy pod choinke ale chyba znów będziemy siedzieć w domu.Narazie pada 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo ja ostatnio klade sie o pozno i wstaje rano kolo 6 a ostatnio mam problem z zasnieciem a jak juz zasne to zaraz musze wstawac 😭 teraz nie dalam rady musialam sie przespac nakarmilam kazia wlaczylam mu bajke przywaitalam sie z wami i zasnelam troche mi lepiej kawa moze mi pomoze kazio tez jest podziebiony troszke kaszle i ma katar ale tylko w nocy biedul moja siostra ma dzis urodzinki i to nie byle jakie bo 30 ;-p zaraz do niej dzwonie z zyczonkami buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz łudziłam sie ze po tym zapaleniu płuc co mial we wrzesniu dlugo nie bedzie chory ... dziewczyny choruje na firanki do Alka pokoju ... teraz kupie mu w auta w koncu sa:) co gotujecie na obiad.... ja wymyslilam az jarzynowa i na drugie sosik z kasza + buraczki... buu a mialo byc dietetycznie... wiecie co troszke poboloewaja mnie sutki.... hmmmm nie zeby bardzo ale troszke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My właśnie wrociliśmy ze spacerku :) rano popadało i troszke zastanawiałam się czy wychodzić bo czarne chmury mamy ale zdecydowałam się wyjśc ibardzo dobrze.Tak jakoś pochmurno ale bardzo cieplutko.Kupiliśmy pare prezentów pod choinke,teraz musze pogłówkowoać co kupić dla mojego ctaty który ma imieniny w niedziele. Majona-----Dziś mam krupnik i wczorajszy gulasz.Fajne te obrazi :) Jeszcze 2 miesiące temu mieliśmy obrazki z kubusiem puchatkiem a teraz przecież mój to duży facio he he he i mamy na całej ścianie 2 duże auta(zamówiłam na allegro,przyklejasz je) oraz fotki małego z roczku i nie tylko na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u was dziewczyny? pociechy zdrowe? Moja Agusia chora meczył ja katar a dzisiaj od rana nic nie chciała jeść - poszłam z nia do lekarza - okazało sie że boli ja gardło bo na zapalenie gardła dostała leki i mysla że jej przejdzie w tamtym tyg nie jadła bo miała biegunke jak troche sie poprawiło to teraz znowu gardło i na nowo nic nie je bo ja boli - juz mi ręce opadają ale widze że katar juz jej dzisiaj płynie z noska to może troche lepiej będzie spała bo jak miała taki gęsty to zatkał nos i nie mogla oddychac i dzisiaj całą noc nie przespałam i ona zreszta też nie ma to jak dzieci zdrowe to wesołe pojedzą i sie bawia a tylko troche choroby i zaraz nie chcą jeśc i marnieją w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nika może zrób maluchowi inchalacje ???? To pomoże w odychaniu,ona lepiej niekiedy pomaga niż te całe specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek ma angine buuuu zero goraczki.... kataru juz nie ma... czasem zakaszle....buuu dostal niezawodny w jego przypadku augumentin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka na zapalenie gardła tez ma augumentin z czego dziewczyny robicie inhalacje? Z olejku kamforowego czy macie inne ? nie wiem jak to będzie chciała wdychac ja to się zawsze nakrywam ręcznikiem ale nie wiem czy ona wysiedzi jeszcze nigdy jej nie robiłam inhalacji bo nie było potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to nie da sobie robic inhalacji.....:( augumentin stawia alka na nogi w 3 dni:) na szczescie odkryte w pore:) jeszcze nie jest tak zle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dzisiaj w nocy było troche lepiej moja Agnieszka ledwo co połkneła augumentin a potem miala odruchy wymiotne chyba z 10 min ja nie wiem jak ja jej podam te leki wogóle nie che ich brac dzisiaj jeszcze spi a o 9.00 musze podac jej kolejna dawkę zobaczymy w jej przypadku to najlepsze byłyby zastrzyki dostała by w tyłek i po sprawie a tak to jest cyrku pół godziny i zawsze troche wypluje Princpolo powiedz - mi jak zamawialaś te książeczki w których dziecko jest bohaterem to przyszedł ci e-mail z opisem co masz wysłać tzn. tam było zdjęcie imie nazwisko itp. i adres email na jaki to należy wysłac mogłabyś mi to przesłać bo ja inteligentnie swojego przez przypadek skasowałam i nie wiem co tam trzeba wysłac monika.wylag@wp.pl jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) majona--------Ja mojemu robie jak śpi.On sobie śpi a tuż nad głową mam te całe ziółka i on sobie wdycha.to też pomoże.Ale oczywiście lepiej by było jak się robi inhalacje normalne ale wiadomo nasze dzieciaczki są do tego za małe :) Jak mój ma nos zapchany to daje też sól. nika-----Ja też przez przypadek skasowałam ale trzeba było wysłać imie i nazwisko bohatera,imie dziecka które będzie towarzyszyć, nazwa miesjcowości, dedykacja i foteczka.Jak się nie myle to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj dopiero dzis zmierzly.... nic mu nie pasuje... :(oj chyba da popalic swoimi nerwami.... mnie tez gardlo boli i mam katarek.... co prawda nie jakis drastyczny ale jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas narazie wszystko jest ok ale zobaczymy jak bedzie. Dzis z Mania jestem sama bo Filip przyjdzie dopiero poźnym wieczorem. Wziąl jakies zastepstwo za kolegę... Dziewczyny kiedy jest mikolaj? dzis czy jutro? tzn z 5 na 6 czy z 6 na 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani---- Zawsze sądziłam :) i w kalendarzu mam że 6 ale dziś usłyszałam że 5 he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wlasnie myslalam ze 6 w czwartek ale ostatnio uslyszalam ze mikolajki są w środe... Musze zapakowac prezent :) Mani juz nic nie dajemy bo wczoraj znów dostala 4 nowe grzechotki bo takie byly fajne ze niemoglam jej nie kupic :D:D Ubralismy ja wczoraj w strój sw mikołaja i nagle w sklepie kolo naszego wozka zebral sie tlumek wszyscy sie usmiechali i gadali glupoty \"gugugu jaki sliczny mikolajek\" \"wezmiemy cie do domu bo ty taka sliczna jestes\" :D:D My z filipem mielismy zlewke :D:D a Mania byla w 7 niebie normalnie jakbyscie widzialy usmiech od ucha do ucha i caly czas gada \"mama tata baba dzidzia \" :D:D:D:D:D:D W koncu sie pojawila ochrona bo niewiedzieli czemu sie taki tlumek zebral :D:D:D:D ale tylko sie pousmiechali i poszli... Najsmutniejszy byl św mikolaj z ktorym mozna bylo sobie zrobic fotke bo Mania mu klientele odbiła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani napewno córcia uroczo wyglądała :D W takim razie jak to dobrze że wczoraj dzieciaką kupiłam upominki.Bo dziś nie wiem czy bym dała rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani- 🌼 dla naszej mikolajki:) a moje dziecie wczoraj zobaczylo fajna kolejke w biedronce z Wadera i bidulek stal wpatrzony jak w obraz:) mowi mikolaj mi kupi... Alus przewaznie jak chodzimy po sklepach z zabawkami to nie prosi zeby mu kupic ale wczoraj stal jak zaczarowany:)az mi lezka w oku sie zakrecila tak mnie to rozczulilo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×