Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

witajcie 🌼 ja wczoraj zasnelam z kaziem wstalam o 4 wzielam prysznic wspaniale sie wyspalam :) kazio ciagle sklada i rozkalada puzzle od mikolaja ma zajecie dzisiaj jedziemy na zkupy autkiem :D majonia szlejesz z firankami hehe princpolo macie dostep do mieska domowej roboty?? co robicie dzis na obiad ja nie mam pomyslu podpowiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak to dobrze że przyszła moja mama,mogłam wyskoczyć na zakupy. Wszędzie pełno ludzi! Ale wiadomo samej raz ,dwa i posprawie a nie z dzieckiem,wózkiem i jeszcze koszykiem pełnym zakupów. Lorinka-----My 1-2 razy do roku bijemy świniaka (kupujemy u rodziny na wśi to wiem że nie jest sztucznie pędzony) i wtedy mój tata robi domową kiełbaske,wędzi szyneczke i boczuś.W sam raz na święta :) Pewnie już zrobiłaś obiadek ale dam pomysł dziś zrobiłam kluski śląskie,sosik z pieczenią oraz surówka z czerwonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadki zrobione... okna pomyte... nowe firanki wisza... na oknach swiateczne ozdoby:) w calym mieszkaniu pachnie....;) zamowilam sobie narzute z bon prix czy ktoras z was wie ile czeka sie na przesylke?? http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=5.14.457.1.1.1&pr=19933 taniej niz na allegro:) dzis moj maz jak aniol pomogl mi w porzadkach....:) mily.... itp heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna narzuta,pasowałaby mi do sypialni :) Ja bardzo często zamawiam z bon prixu i Quelle i zawsze czekam na przesyłke równe 2 tygodnie.Teraz poczta ma mnustwo roboty więc różnie to może być.Jak ją bedziesz miała to daj znać czy jest fajniutka,bo taniocho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co u was? u nas nudy siedzimy w domu bo pogoda do bani - leje od rana - i nie wychodze z Agnieszką bo troche jeszcze chora a w taka pogode to lepiej siedzieć w domu były troche dziewczynki od sisotry mojego męża - 9 lat i 5 lat pobawiły sie z Agusią miała troche rozrywki bo cały tydzien przez ta chorobe nie chodziłysmy do żadnych dzieci i juz jej sie nudziło niedawno odwiozłam je do domu - podjechałam do Pizzeri bo mój mąz miał ochote na zapiekanki a widze że chyba go tez jakaś choroba bierze jak tylko wrócił dalam mu końską dawkę leków - żeby sie tylko nie rozchorował bo Agnieszce tyle co przeszło i fajnie przespała całą noc jak pomysle że znowu miałaby sie zarazić to nawet nie chce mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze teraz mi wysle ...tyle moich mysli poszlo sie gdzies piep przyc sorki za wyrazenie ale juz nie moge z tymi remontami kafe nika taki sezon moj tez ran cos mowil ze go lame jak na grype oby tylko mowil... ja ugotowalam tylko zupke na drugie mielismy dzis kebab pyszny tak sie obiadlam ze teraz tylko sie polozyc i tluszczyk zawiazac :D princpolo zazdroszcze tego swojskiego jedzonka jak kaziut byl mniejszy to ciotka nam przywozila wedlnki domowej robotki a kielbaske kazio tak wcinal az milo :) majonia ja za porzadki musze sie zabrac okna umyje tylko wewnatrz bo tu okna myja panowie i placi sie im za to 5£ kiedys chcialam sama umyc na zewnatrz to patrzyli na mnie jak na wariatke wiec odpuscilam sobie musisz nam zrobic koniecznie prezentacje firan robisz mi taka chetke ze chyba sprawie nam do duzego pokoju jakies ozdoby swiateczne juz mamy na oknach kazio nie mogl sie doczekac i tak codziennie mowi o choince wiec chyb w przyszlym tygodniu ja kupimy a gdzie sie podziewa nasza paulina ze swoja mikolajka dziewczyny moze bedzie nam milej jak poznamy swoje imiona?? bede pierwsza :Asia wypijmy bruderschaft nie wiem czy tak sie to pisze jak nie tak to mnie poprawcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak to juz jest ze najpierw jest pelno mamus.... jak widac po tabelce a potem znikaja..... mani-z tego co widze dosc czesto sie udziela a u nas pisze sie nie za duzo .... albo z samego rana albo wieczorem:) gdy dzieci sie bawia lub spia:) moje dziecko wczoraj zasnelo samo w lozeczku bez usypiania:) tata wymyslil wrozke ktora patrzy na niego czy ladnie spi... i czasem podrzuci cos pod poduszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słicznie :) majona ja trzymam kcuki by paczka przyszła na świeta :) Zamawiałaś przez internet???? Jeśli tak lub przez telefon to mi jakoś szybciej wysyłali niż jak wysyłałam karte zamówienia pocztą. lorinka Miło mi 🌼 Z tej strony Sylwia A co do MaMani to cóż tak bywa.Wiemy że siedzi na innych topikach a do nas zaglada kiedy pewnie się jej nudzi boi przecież głupie nie jesteśmy :D Ale to jej wybór przecież ma do tego prawo.Nic na śiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek 🌼 kazio w nocy wylal picie na podusie wiec ja sciagnelam poszwe i zalozylam nowa kazio sie polozyl i za 15 min biegnie z poduszka i z afera ze on chce tamta poszwe 😭 w rezultacie spal na mokrej jak chcial u mnie dzis leje wstretnie jest ,jedziemy tylko zaplacic za domek i tyle chyba wezme sie za sprzatanie i pranie czasu nie bede marnowac moj tato w przyszlym tygodniu leci do pl na swieta ale mu dobrze :) nie wiem o co chodzi ale nie czuje zebym miala jajeczkowanie a zawsze jest dosc wyrazne ... Sylwia mi rowniez milo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia co to znaczy bez usypiania ??byl sam w pokoju ?czy co masz na mysli pytam bo ja przy kaziu siedze i mu spiewam nie zawsze tylko kiedy sie upomni nie chce go zameczac moim zawodzeniem :D no i sam w pokoju nie zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- zamowilam przez internet;) szkoda tylko ze nie da sie placic przelewem... lorinka- stopniowo bede go uczyc zeby sam zasypial... narazie chetnie kladzie sie do lozeczka.... wczoraj bylam tak spiaca ze mowie mu poloz sie w lozeczku.... mamusia lezy na lozku obok.... wtulil sie w podusie powiedzial mi ze moze wrozka podrzuci mu cukierka:) hehh i zasnal... ja robie tak czytam mu tylko jedna bajke..albo opowiadam jedna... potem zaczynam cicho nucic... nie rozmawiam z nim.... potem milkne.. a on juz ma jazde:) chce zrobic tak ze usypianie bedzie trwalo 15min..a nie 30... albo jak mojemu mezowi 1h:( czasem juz bym chciala zeby tak jak wczoraj o 20.00 sam zasnal.... dzis kapiel o 18.50... kolacja podczas dobranocki...a potem lulu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jest u mnie jeszcze nie dawno robil afere ze nie leze wiec teraz mamy maly sukces ja siedzie :) a co do przemka to on chyba nigdy go nie usypial ...matko...zawsze ja i nikt inny dobry pomysl z ta wrozka a zasypianie trwa 15 min ale wtedy gdy kazio niespi w poludnie jak spi to czasem godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek przewaznie ma drzemke jak gdzies jedziemy on poprostu uwielbia spac w aucie...ehh teraz w domu nie da sie go uspic i koniec... a jeszcze 2tyg temu spal po 3-3,5 godziny:) ja chce tak zrobic zeby 20 to bylo maximum do spania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 to chyba najlepsza pora i dla nas mamy czas dla siebie i dziecko sie porzadnie wyspi dzis mamy straszne drugie danie ryba +frytki kazik uwielbia frytki on wogole lubi takie niezdrowe jedzenie i lubi tez gazowane dlatego musze przednim chowac bo jak widzi to soku juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam pomodorowa z wczoraj a na drugie zmiemniaczki+ panga i kawalek z halibuta od tesciowiej heheh do tego jakis brokul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dobrze ci z ta tesciowka mi mojej brakuje cos ostatnio zle sie ona czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teskie ale bez przesady :) miala przyjechac na swieta ale niestety zle sie czuje ja cos w tym miesiacu nie mam ochoty na seksik moze dlatego ze sie oberazm wieczorem i mam ochote tylko lezec i nic nierobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Ah ucieklam do sprzątania.Troche polatałam ze szmatką,wymyłam podłogi i zrobiłam pranie. U mnie od kiedy mały nie śpi w dzień to usypianie trwa mi max 5 minut.Kłade się obok niego,całuje w policzek i już odlatuje a wczesniej tob minimum pół godziny-istny kosmzarek. Zazdroszcze Wam fajnej teściowej :) U mnie to tylko marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem monika mam prawie 4 letnia corcie i chcialabym miec drugie ale cos niewychodzi :( a co do tesciowej moja jest daleko dlatego jest dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja julcia od urodzenia tez super sypia do tej pory wystarczy ze tylko przylozy glowe do poduszki i juz spi :) (h) teraz juz niespi w dzien dlatego jak zasypia wieczorkiem to szybko jej to idzie tylko ze ona chodzi spac kiedy jest zmeczona dajemy jej wyszalec sie ile chce a nie jak niektorzy dobranoc i spac i my jestesmy zadowoleni i mala tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa kolezanke moja tesciowa tez jest daleko hehe ale nawet jak razem mieszkalismy to bylo milo ja czekam az przemus przywiezie mi chemie ze sklepu plyn do okien i do mebli cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki ja już mam dwójeczkę (od pół roku drugie) z pierwszym poszło raz dwa :P a z d rugim już nie było tak łatwo ale teraz jest śliczna parka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie:) monika- moj jak nie spi w dzien to ok 20.00 juz ledwo chodzi.... aktualnie padl:) zasnal w ciagu 10min.... byl zlosliwy i nic mu nie pasowalo nie wytrzymalabym z nim do 19.00 a tym bardziej on..... gapek-napisz wiecej:) my wczoraj robilismy porzadki:) tzn wiadomo ze nie wszystko ale czesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×