Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

czesc moje kochane babeczki:) no i zycie wrocilo do normalnosci P w pracy kurcze moglby juz zawsze zaczynac od srody co do piersi to w pierwszej ciazy mialam ogromne ja sie otwieralo drzwi to najpierw cycki potem ja hehe:D ale mam nadzieje ze tym raze beda choc nieco mniejsze sylwia od ostatniej@ to jest 6tc kurde ide dzis do lekarza i troche sie stresuje czy wszystko zrozumiem HEJ lalka a ty masz dziecko/dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123.......... ty mi tu nie pisz o poziomie kultury bo to ty pierwsza pokazalas swój po jaką cholere sie wpierdalasz w wage MaMani czy to twoja sprawa to jest jej dziecko i ona zrobi to co bedzie uwazala a tobie nic do tego nastepnym razem to sie ugryz w jezyk zanim cos powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123lalka123
Mi nie chodzi o wage MaMami. Już to pisałam. Dla mnie może ważyc i 200 kg. Chodzi mi o jej córke, żeby nie dopusciła do tego aby mała w przyszłości była gruba. Dzieci sa okrutne i nikt nie chce sie bawic z odmiencem. Takie grube dziecko w przedszkolu, a pozniej w szkole zostaje same, wysmiewane i wyszydzane przez kolegów. Mysle, że żadna mama nie chciałaby, aby tak było traktowane jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 nawet jak moja mala bedzie wazyc 7 ton to tobie nic do tego :) ani nic do jej kolegów, problemów czy radosci bo to moje dziecko! zajmij sie sobą i swoimi problemami :) dziekuje za troskę ale jest zbędna :) Lorinka dowiedziałam się własnie od osoby ktora podczytuje wasz temacik ze bedziesz miałą maluszka więc chcialam Ci pogratulować 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123lalka123
Wiele matek mi tak mówiło: "Nic pani do tego, bo to moje dziecko". A pózniej te same matki przylatywały z płaczem, niech pani cos zrobi, "bo moje dziecko wazy 50kg w wieku 8 lat, nie chce chodzic do szkoły, bo dzieci sie z niego/niej wysmiewaja, wyszydzaja, jest popychane na przerwach". Najłatwiej jest powiedziec nic ci do tego, bo to moje dziecko. Tylko pozniej to nie ty bedziesz walczyc z okrucienstwem rowiesnikow, to nie ty bedziesz sie wstydziła cwiczyc na wf-ie tylko właśnie twoje dziecko. Większosc matek naprawde nie zdaje sobie sprawy jakie cieżkie jest życie grubego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani 🌼 HEJ lala !!!! moj synek ma 3 lata i wazy prawie 20kg wyobraz to sobie ....on to musi byc tluscioch uwazam ze jestes za dobra i jesli mozesz to udzielaj swoich rad tym ktorzy cie o to prosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 czy moje dziecko ejst grube? Bo z tego co wiem miesci sie na 50 centylu z wagą... bo jesli chodzi o wzrost to jest na 70 :D:D Nie wiem o czym my rozmawiamy? Klikanie pt "co by bylo gdyby" jest glupie. a jesli chcesz wiedziec to nie bylam grubym dzieckiem :D jestem gruba od jakis 3 lat. wczesniej mialam calkiem milą figure :D:D:D Wiec moja otylosc nie ma nic wspolnego z uwarunkowaniami genetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123lalka123
Nie jest gruba i właśnie o to chodzi, żeby "taka" została na zawsze. Sadzac po waszych wypowiedziach wnioskuje, że wy naprawde nie wiecie co sie dzieje z psychika grubego dziecka. Ja juz za duzo sie naoglądałam cierpien grubych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 zgadzam sie z tobą ze otyle dzieci maja problemy z akceptacją wśród rówiesników... ale nie wszystkie. Do mojej klasy chodzil chłopiec ktory byl bardzo otyly a mimo wszystko byl lubiany. nie byl wysmiewany bo potrafil zjednac sobie wszystkich. Mial cechy przywódcy, byl pomyslowy kolezenski... za to ofiarą padl zupelnie normalny przeciętny6 chlopiec i zwyczajna dziewczynka... niczym sie nie wybijali pozatym ze zawsze byli cicho, niesmiale zaleknione dzieci... zostali odrzuceni przez spolecznosc klasową i nawet wielokrotne interwencje rodziców na nic sie zdaly. z tymi dziecmi nikt nie chcial się bawic. Nie wszystko zalezy od wyglądu. duzy wplyw na to jak sie jest postrzeganym w grupie ma charakter czlowieka. Choć nie twierdze ze wyglad zupelnie się nie liczy. To takie moje obserwacje na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie rozumiem dlaczego kierujesz te slowa do corki MANI???????????? jesli uwazasz ze nie jest gruba a ty nie jestes zlosliwa malpa to moze zaloz nowy temat na kafe o grubych dzieciach przestrzegajac matki by pilnowaly diety dzieci ja prosze o APEL DO MATEK (jestem troche zlosliwa taka moja natura) ale myle ze to cie bardziej zadowoli :) (wiesz ja nie znam matki ktora chcialaby miec grube chore dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123lalka123
Nie jestem złośliwa małpa, bo nie mówie tego złośliwie. Chciałam jedynie zwrocic uwage MaMami, ale rowniez innych mam, zeby nie dopusciły do nadwagi u swoich dzieci. A ty Lorinka Jak widze nalezysz do tych osób, które uwazaja "ze brudy pierze sie w swoich czterech scianach". Rozumiem, ze kiedy twoi sasiedzi katowaliby za sciana dziecko tez bys siedziała cicho "bo to nie moja sprawa jak wyglada dziecko innych, jak jest traktowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123.....----- to są pierwsze Twoje słowa ,,MaMami oglądałam zdjęcia i mam do ciebie prośbe, nie dopusc aby twoja córka w przyszłości wyglądała jak ty\" to TY tu weszłam w chamski sposób i teraz najlepiej pisać jakie to my niedobre mamuśki jesteśmy!!!! A co Ciebie boli jak kto wygląda?! Ja nie patrze na inne brudy więc też bym nie chciała by taka osoba jak Ty patrzała na moje. A porównanie katowanego dziecka do ilośći talerza jest śmiesznym przykładem :) Swoją prace zostaw za drzwiami butynku w którym pracujesz a nie przenośisz na ten topik - po po co? A jeśli chcesz zbawić świat przed otyłością maluchów to zakładaj sobie nowy topik i tam pouczaj ,,głupiutkie mamuśki\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123lalka123
Niekiedy trzeba takim "głupim mamuśkom" cos powiedziec, żeby pózniej dziecko nie cierpiało. A jeżeli ty nie widzisz problemu w tym jak dzieci są karmione i co mamuski im dają do jedzenia, przez co w pózniejszym życiu cierpią to twoja sprawa. Jak dla mnie możesz swojego dzieciaka utuczyc do rozmiarów małego prosiątka. W koncu to ty mu będziesz tłumaczyc dlaczego jest przezywane i popychane przez rówiesników. A pisac na tym forum mam takie same prawo jak wy. A jakbym była złośliwa to wytknęła bym ci błędy ort. i zasugerowała zakup słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie ZAPAMIĘTAJ z łaski swojej że to NASZE rodziny będa cierpiały a NIE TWOJE! - Czy tak trudno to zrozumieć???? A słownik sobie kupie więc dzięki za dobrą rade.Pani już podziękujemy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123lalka123
Zapomniałam, że na tym forum istnieje "klub wzajemnej adoracji nieomylnych mamusiek". A na forum będę pisac czy ci się to podoba czy nie.Więc sie tak nie goraczkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny trzymam za Was
kcuki i nie dopuście by jakaś żmijka ZWANA TUTAJ 123..... rozwaliła WAM TOPIK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po wizycie u lekarza przedewszystkim bylo bardzo milo :) dowiedzialam sie tyle ze wizyty mam co 4 tygodnie jakby sie cos dzialo to mam przychodzic ...beda mi 3 razy pobierali krew i siuski aaa no i wkoncu sie zwazylam i 55kgteraz zobaczymy ile bedzie na koniec ciazy no i 10tygodniu bede miala pierwsze usg juz sie nie moge doczekac;) no i kupilam sobie biala torebke to moja slabosc :) co do pomarnczowki to mysle ze juz dosc! gadania o D U P I E MARYNY!!!! beda sie dzieci z grubaskow wysmiewaly ....z chudzielcow tez ...z tych co nosza okolary tez z tych niskich i wysokich ....i tak mozna wymieniac bez konca dzieciaki sa tak pomyslowe ze zawsze cos znajda ...to tyle na temat i wiecej sie juz nie wypowiadam w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze rozpetalo sie zamieszanie:( u mnie caly dzien nie bylo netu .... lorinka- ❤️ super ze juz po wizycie:) mani- fajnie ze zajrzalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna mama jest taka druga taka i coz poczniemy tak nas natura stworzyla.......bywa ze chudziutka mama ma pulchniutkie dziecko ...badz slusznej postury mama ma kruszynke... takie zycie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he zakręcona jestem przez ten cały szum na kafeterii :D:D:D Już nie tylko słownik ortograficzny musze kupić ale i noteśik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo - cos ty taka rozkojarzona ???hmm a moze do ciebie tez bocian przyleci??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×