Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Widze ze tu pusto. :) U nas pada śnieg :) Wcoraj juz zaczal i sypie ... Pierwszy śnieg mojej córci. Pokazuje jej przez okno jak splywają male platki a mala patrzy zafacynowana w tą biel i wirujące śniezynki. Tak mi jakoś świątecznie. Najchętniej ubralabym juz choinke a przeciez jeszcze ponad miesiąc do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani- chyba wszystkich ogarnia swiateczny nastroj:) Alek jednak musi spac popoludniu o 13.00 chodzil juz nieprzytomny tatus go uspil:)pewnie wstanie po 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a Mania nie chce zasnac. Ciągle uderza sie czyms w dziaselka i placze- ida jej chyba zabki na gorze. Teraz sobie siedzi w krzeselku do karmienia i narazie cisza panuje :) A mnie sie baaardzo nudzi... Nawet nie moge sobie jechac na zakupy bo dzis sklepy zamkniete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to wzielismy sie za porzadki... przez to gipsowanie na klatce mamy pelno kurzu... alus myl ze mna kabine...w lazience... i lustro w sypialni...to nic ze potem ta sama scierka czyscil mi buty:) kochane dziecko..takie pomocne.. odkurzyl przedpokoj:classic_cool:uwielbia chodzic ze mna po ziemniaczki....angazuje go do wielu robot domowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia -to mialas ciezki porod 🌼dlugo rodzilas? u nas pogoda sliczna slonko swieci a ja zle sie czuje i nie mam sily wyjsc z domu zjadlam sniadanie i mdli mnie herbata mietowa troszke pomogla mam wzdecie i rozwolnienie nie wiem co sie dzieje moze to jaka grypa?:O jestem wraczyca kurka i to akurat dzisiaj kiedy mamy taki pekny rodzinny dzien 😠😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dzis 11 zapomnialam.....łudze sie ze maz skonczy wczesniej i podjedziemy do kogos na kawe...ja chce do ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia to witaj w klubie ja tez juz napisalam smska do mamy ze ma sie nas spodziewac na kawke ale napisala zebym zadzwonila za godz bo moze do babci pojedzie to wtedy tezbysmy sie do babci wybrali :):D:D babcia nas juz zaprasza od 2 tyg ale jakos nie mozemy sie zebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekki nie byl:( caly zcas czekali na rowarcie a tu stanelo na 4,5 i koniec... nikt nie wpadl na pomysl zeby zrobic usg i sprawdzic jak duze jest dziecko... alek byl reanimowany.. potem rehabilitowany bo mial asymetrie... wyginalo go w luk jak lezal na brzuszku....ale silny z niego chlop..... w taka pogode wszystko moze sie przyplatac:( oj te chorobska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik tez jest bardzo pomocny uwielbia gotowac ze mna i naprawiac robic przmeblowanie a tu w sklepach juz w pazdzierniku mozna kupic wszystko co nie zbedne na swieta a choinke stawiaja miesiac przed swietami a dwa tygodnie po swietach wyrzucaja troche inaczej niz w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani- ja tylko sobei marze ze moze gdzies pojedziemy:) jejku ale jestem nie kumata caly czas uroczystosci w tv a ja zapomnialam... tylko w szkole pamietalo sie o takich swietach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mowila mi ze dla niej w Anglii nie ma tej atmosfery co w Polsce... bo u nas nie tylko przyciagaja swieta ale mamy wolne:) przynajmniej wiekszosc....a juz napewno 1 i 2 dzien swiat bo w Wigilie przewaznie ludzie chodza do pracy.. moj maz robi na hucie wiec i tak chodzi w kazde jak mu wypadnie akurat w tym roku ma na .............popoludnie w wigile:( a w sylwka na noc.... wiem ze w ktorys dzien wezmie wolne...teraz losowanie w ktory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc nie tylko przyciagaja sklepy... hehhe ale rodzina i wspolne spotkania to jest wazne... biesiadowanie przy wspolnym stole...opowiadanie sobie ciekawych historii z dziecinstwa w zeszlym roku chrzestny alusia ( brat meza mieszkajacy w Irlandii) nie pozowlil nam wlaczyc tv.. heh stwierdzil ze robimy to codziennie i wiecie co bylo super.. sluchalismy koled a nasza pocieszka byl Alus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój byl w zeszlym roku w sylwestra na noc w pracy ale teraz zmienil prace wiec ma duzo wolnego no i pracuje tylko od 7 do 11 a od stycznia na pelny etat od 8-15 wiec zaden problem :) ale w zeszlym roku tez nie rozpaczalam bo i tak bymsmy nigdzie nie poszli ja sie xle czulam, pojechalam do mamy obejzalysmy cos w tv i poszlysmy spac :) w tym roku moze nam sie uda weselszy sylwester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani hehe troszke poszalelismy w tym miesiacu wiec moze..nie nakrecam sie jak bedzie to bedzie, @ ma przyjsc do konca tyg bo mam nieregularne majonia dzielna z ciebie kobitka nameczylas sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka no to pewnie bedzuiesz pierwsza z nas :D:D mam nadzieje ze ja bede nastepna... bo z kazdym dniem mam coraz wieksza ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym sie nameczylam?? lorinka- czyzbys chciala jako pierwsza zalozyc topic sierpien 2008:) no my tez z mezem troszke szalelismy ale mysle ze dostane okres.. wydaje mi sie ze jakbym zaszla to mialabym juz pelne piersi tak jak w pierwszej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia a kiedy masz dostac okres? kurde dziewczyny fajny by bylo załozyc temacik na sierpien 2008 i sie na nim spotkać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie wlosy umyc bo przeciez sypnelo mi troche gipsu hehe a nuz uda nam sie gdzies jechac?? dziecko bedzie wyspane wiec tylko w droge..zaraz bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym miesiacu dostalam 13:) ale nie mam takich regularnych dostaje po 30 dniach czasme 33 innym razem 36:) takze.... nie wiadomo... mysle jednak ze dostane... przeciez mialabym jakies objawy?? to ze mam apety to nic nie znaczy przed okresem tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz za pare dni sie wszystko okaze :D:D :) Ja próbuje kupic Mani jakas sukieneczke na swieta ale nic mi sie nie podoba :( nie ma nic takiego co ja bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 2 tygodnie wolnego w swieta o tyle dobrze :) ja w pierwszej ciazy czulam sie cudownie bez mdlosci i innych ...tylko na poczatku piersi bolaly a teraz od kiedy nie karmie piersi mnie nie bola nawet przed okresem wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- tez tak mam piersi nie bola i wlasnie tak sobie mysle czy w drugiej od razu by bolaly bo jakby nie bylo to jeszcze mam troszke pokarmu chociaz karmilam przez 13 miesiecy.. za to owulacje mam okropna tak jak pisalysmy wczoraj.....okres po porodzie ( po 3m.) mialam taki ze rownie dobrze moglam z kibelka nie schodzic nie nadazalam z wymiana heh tamponow..teraz w pierwszy dzien mam taki bol ze szkoda slow doslownie jak bole porodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia to ja wląsnie poporodzie mam super. okres trwa 3 - 4 dni i nic nie boli, mam idealny sluz zarowno w czasie plodnym jak i nie plodnym i doskonale wiem kiedy mam owulacjie. Wszystko sie swietnie unormowalo, a okres jak w zegarku co 30 dni. a kiedys to bylo jak samo chcialo, raz co 25 a raz co 57...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie podoba sama bym takiej nie wlozyal bo niestety daleko mi do takiego wygladu:( 😭 .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze taka pogode najchcetniej rusza sie buzia....nie ma jak wieczorne jedzonko i slodycze:( RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×