Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

cos mam problem z kateria co do sukienki to landna ale nie dla mnie a co do piersi to one zaczynaja bolec w 6 tyg ciazy wiec jak to jest ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt mam kilka nocy na sumieniu.... amorow...ale takich nie calkiem do konca wiec bylaby to wpadka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh my mamy calkiem do konca ale ja jestem malo romantyczna bo odrazu biegne pod prysznic zamiast sie przytulac nie moge tego spokojnie odsluchac bo mi ciagle bufferuje moze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki dziewczyny. Ja juz normalnie nie moge sie doczekac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- no to masz wieksze szanse zajsc niz ja:) bo u ciebie cos tam zostalo a u mnie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia bylam kiedys Paulka123 ale stwierdzilam ze ładnie jest MaMani... a jeszcez mi sie podoba \"Mamma Maria\" to z piosenki :P Takie bardziej \"córciowe\" nicki :) a co do tej sukienusi to nie wiem ... ja mam dziwny gust i malo co mi sie podoba a chcialabym zeby Mania ladnie wygladala tak dziewczeco, dziecieco, wigilijno i elegancko w jednym i zeby jak to uplami latwo sie spralo i zeby jej bylo wygopdnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide do sklepu nie daleko domu jak mnie zlapie w drodze rozwolnienie to chyba zdaze do domu mam nadzieje kazio chce olda wiec idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas avita zamknieta... a dalej mi sie nie chce jezdzic- zimno, ciemno co chwile snieg sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc meggi:) mam nadzieje ze zaraz pojawi sie reszta bo cos ja tu dzis rzadze heheh lorinka- po co idziesz do sklepu:) biedulko..... aaaaa paulka123 to juz wiem ze czesto widzialam taki nick.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mój maz i córka spia juz od ponad godz... kazde w swoim łozeczku... nawet przed chwila bylam sprawdzic czy mała oddcyha bo az sie przerazilam ale wszystko jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio okraglutki. Antos dzisiaj ma jakis spokojniejszy dzien, bo cicha siedzi ale chyba dlatego, ze ja od rana cos robie. Uciekam jesc zupke. Dzisiaj Maz ma wolne i chce spedzic z Nim troche czasu sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilismy kazio chcial loda no to ma :) rewelacji w drodze nie bylo uffff tylko spotkalismy slimaka o imieniu kazio ,malutkiego robaczka i pajaczka tez o imieniu kazio :D ach ta wyobraznia mammani -u nas w anglii wszystko otwarte tu nie ma tego swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoma Xander mowil na niego tylko moj brat i tak jakos zostalo, ale ja mowie wylacznie Olek, nie uzywam Aleksander - chociaz na poczatku bardziej mi sie podobala taka forma ;) a z Waszego Olka naprawde Aleksander Wielki :) moj byl \"malutki\" na wyjsciu ze szpitala ledwo 2900... no ale teraz 19 mies, 81 cm wzrostu i 11 kg :) maojma u mnie rozwarcie tez stanelo na 5 cm i polozne troily sie zeby je powiekszyc, zrobily \"mocne\" masaze, trzymajac mnie za rece :-o, pelno zastrzykow, 2x czopki i 2x oksytocyna... w sumie na wypisie wyczytalam ze mialam 5 roznych lekow podanych meczylam sie 23 godziny, nie odroznilam boli partych od zwyklych, ale urodzilam, o dziwo bez ciecia, pekniecia itp na usg bylam umowiona w pon, a w niedziele urodzilam... wiec tez nie wiedzialam ile maly wazy, bo ostatnie usg bylo w 33 tyg :-/ majona duzo nas laczy, my z mezem w tym mies tez zaszalelismy, ale wydaje mi sie ze maz spoznil sie, zaskoczyl mnie tym ze chce miec 2 dziecko i zaraz do dzialan przystapil :-D ps ja okres powinnam dostac za tydzien ;) (cos kolo 19.11) acha mnie po porodzie tez meczy strasznie bol owulacyjny, moge smialo powiedziec ze bol gorszy niz okresowy :-o bez 3 no-sp i lezenia pol dnia sie nie obejdzie, bylam juz nwet z tym u gina i mowil ze tylko no-spa, nie ma na to \"lekarstwa\" :-/ a okres mam znacznie ktorszy i slabszy niz przed ciaza ok ide dopic martini, bo dzis mam urodzinki i postanowilam troche sie wybawic, mimo ze razem z mezem wczoraj zrobilismy imprezke dla rodziny, to dzis dla znajomych ;) MaMani sukienka super :) ja w zeszlym roku kupilam przebranie mikolaja, a na 1 dziwen swiat garnitur i lakierki :) wygladal super a rodzina jaka zachwycona byla :) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak bardzo Wam zazdroszcze ze planujecie drugie dziecko ja nie mam nawet jednego a juz bym chciała miec trójkę , życzę wszystkiego najklepszego i zdrowych dzieciaczków :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×