Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Witam:) I uciekam... Z tego co widzę, chyba będę ostatnią mamusią na tym topiku... Mikołaj wczoraj zrobił pierwszy rysunek na ścianie, a dziś wyrwał włącznik do światła:/Normalnie człowiek tornado... Evi to Twój Olek rzeczywiście drobny... Mikołaj na ostatnim szczepieniu (ok14mies) miał 12 200 i 85 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi 22----------- Wszystkiego naj,naj,naj :D:D:D To dla Ciebie 🌼 i to nie byle jaki :D Wagowo mój synek przy wypisie był taki sam dokładnie 2890 i 52 cm,urodzony w 39 tygodniu. Przeczytane.... I troche luzu mam.Mąż usypia łobuziaka :) Jestem ciekawa superniani,wiem że były czworaczki-to dopiero pewnie urwanie głowy! Musze obejrzeć powtórke bo akurat wychodziliśmy od mamy jak się zaczynała bojowa niania. Czy podobają się Wam jej metody? ja kiedyś spróbowałam zastosowac metode usypiania z podoszeniem oraz karna poduszka-przegrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nigdzie nie pojechalismy bo nam sie dupek ruszyc z ciepelka nie chce :) zrobilam kolacje pomylam gary ( MONIA UMYLAM!!!!! :D:D:D) i zrobilam pranie Mani a zaraz ide nastawic nasze... taka jakas nijaka ta niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone to byl agar z krwią! tam sie chodowaly drożdzaki!!! to byla moja praca zaliczebiowa dla dziadziusia od mikrobiologi :( ale juz poplynela do kanalu :(:( i teraz chyba musze ten wymaz z pochwy zrobic dziadziusiowi... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi i ja sie przylanczam do zyczonek masz odemnie kwiateczka 🌼 tylko musisz podlewac bo inaczej zwiednie jak moja bazylia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani... nie mogę... A normalnie jak sobie przypomną o tej paście do zębów w środku to aż mi się płakać ze śmiechu chce...:))) Mikołaj potrafi się z 15 sekund utrzymać na drążku sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani... nie mogę... A normalnie jak sobie przypomną o tej paście do zębów w środku to aż mi się płakać ze śmiechu chce...:))) Mikołaj potrafi się z 15 sekund utrzymać na drążku sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani---------hodujesz ziółka??? Tylko ich tam nie pal :D :P Kurde wyłaczam kompa bo coś mi cafeteria szwankuje 😠 Dobra lece na Skazanego Udanego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani---------hodujesz ziółka??? Tylko ich tam nie pal :D :P Kurde wyłaczam kompa bo coś mi cafeteria szwankuje 😠 Dobra lece na Skazanego Udanego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje laski!!! 👄 kwiatki w wazonie :) szkielko moj na ostatnim szczepieniu wazyl 10 kg i mial ok 80 cm, moze nawet 79 - mierzylam go w domu powiem Ci ze nie widac tak tej roznicy, mam kolezanki ktore maja dzieci w podobnym wieku i tak Zuzia mlodasza o 2 mies troche wyzsza, blizniaczki starsze o 2 mies sa nizsze od Olka, a na zdj wyglada troche pucusiowato zawsze i kazdy daje Olkowi ok 13 kg, nawet u lekarza wazony byl 2x ;) a musze powiedziec ze jesc lubi za 3 :-P zawsze zje, lubi wszystko :) jest bardzo zywy, wszedzie go pelno i pomyslow ma duzo...:) jak Wam wieczor mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale mnie zebrało na wspomnienia :) Agacia wzieła album ze zdjeciami i sie rozmarzyłam :) :) :) ogladalismy zdjecia jak była malutka , i trochę wieksza :) :) jaka była słodziutka :) :),, taka malutka :) :) znalazłam tez w albumie zdjecia z usg :) i moje zdjecia jak bylam w ciazy :) ale takie maluchy są słodziutkie , szkoda ze tak szybko rosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi ja robie to czesto :) uwielbiam ogladac zdj z okresu ciazy, brzuch mialam naprawde bardzo maly, pamietam jak denerwoalam sie tym kiedy dziewczyny z mojego forum mowil ze mikroskopijny i pokazywaly swoje a mimo ze brzuch maly, dolegliwosci mialam chyba milion, najgorsze to skurcze i od samego poczatu okropny bol kregoslupa :-o MaMani moj juz dawno spi :) wiec mam spokoj :) maz robi mi prazynki, ale od jutra dieta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi Mania tez juz spi a ja allegruje. czatuje na jedna taka rzecz i czekam do konca zeby zlicytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi wszystkego naj 🌼 moj juz spi ...:D ja mialam gure garow do mycia ,klusi slaskie robilam i kazio mi pomagal wiec bylo wszedzie bialo ... mamy chwilke dla siebie wiec uciekam ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
dobry wieczór🖐️ ja tez w końcu wolna:) MaMani na co ty tak czatujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
pochwal się co to za cudo:D nie podkradnę ci,bo za mały rozmiar----u mnie 104:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
pochwal się co to za cudo:D nie podkradnę ci,bo za mały rozmiar----u mnie 104:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka błoga cisza :) :) córka spi, mąż spi ,, a ja na kafe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
Mamani pokaż tę sukieneczkę:) nie podkradnę ci,nie ten rozmiar:) czy u was też tak źle chodzi kafe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
MaMani -wracaj!!!!!!!!!!!!! nie dyskutuj z kretynkami!!!!!!!! trzeba być ponad to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja dzis mam ochote na lekką zadyme :P mam taki zadziorny nastroik :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×