Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

nie kupilam kwiatka bo sklep likwiduja i zostaly same ochlapy 😠 obiadek sie robi a co do zimy to ja uwielbam to polaczenie snieg i swieta pachnaca choinka pierniczki domowe wypieki mmmmm ale sie rozmarzylam ... choc to juz niebawem :D ale ciesze sie ze tu nie ma mrozu choc mieszkamy nad morzem i wieje tu tak ze glowe urywa pada wiec zima jest do bani a scislej mowiac mamy pol roku jesieni moze w marcu bedziemy leciec do PL na bierzmowanie bratanicy wiec moze kazik zalapie sie jeszcze na snieg ale mialby radoche ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie przeglądalam saneczki na allegro są świetne.Już nie moge się doczekać świąt super że to już niedługo :) Siedze sobie rpzed kompem,grzejniki włączone a łapska mam lodowate 😠 A mojego chłopa jak nie ma tak nie ma 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff krokiety zrobione...a tak wydawalo sie proste heheh ale za to maz happy bo uwielbia z kapusta i grzybami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zbieram sie za golonke wlasnie szukam jakiegos przepisu w internecie i trafilam na strone mniamniama zalogowalam sie ale nie moge przeczytac przepisu bo musze wykupic abonament ale bzdura !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka-------- Bzdurna ta stronka jest.Przepisy ciekawe ale co z tego? zalogowałam się i niby mogłam przez tydzień korzystać z ich przepisów a co do czego to nic się nie otwierało. Jak ja kocham cisze :D chłopaki wybyli więc jest luz blus A gdzie się podziewa MaMani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja zerkam na kuchnia o2 albo wielkie zarcie:) a moj maluch bez drzemki.... chce go juz przetrzymac do 19.00 a potem bloga cisza:)mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lubi ale cos ostatnio pozniej wstaje ok 8.30-9.00.... jakbym sie z nim polozyla to zasnie... ale teraz juz nie ma sensu.... wole jak sie zdrzemnie a potrafi spac 3,4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój od początku mało spał.Jeszcze na początku roku potrafił spać w domu 1-1,5 godziny.A potem taka drzemka trwała max pół godzinki i więcej krzyku niż tego spania.Spał mało mimo że wstawał ok 7.Teraz wstaje 6-7 i za chiny ludowe nie zaśnie.Więc postanowiłam nic na śiłe.Owszem są takie dni że się słania ale robie wszystko a on nie chce spać.Tak więc już ok 19:30 śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) :) milo sobie gawedzicei , ja nie dawno wróciłam do domu bardzo mnie bola jajniki , to chyba owulko , nie pozostaje nic innego jak maeza do łóżka zaciagnać ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi - mnie tez tak bola jak mam owulacje... sprzed ciazy tak nie mialam... ja w taki bolesny dziec nie pozwolilabym sie zblizyc .. leze i jecze heheh nawet niewielki sklon wyciska mi lzy z oczu:( moje dziecie sie plumka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja wląsnie wrócilam z ciezkich zajec. Tyle sie czlowiek musi nauczyc i napracowac :P:D:D Maniula juz pada powolutku wymeczona przez babcie. Wiecie co tak sie juz jakos nastawilam na tego drugiego dzidziusia. ciagle o tym mysle jak to bedzie z dwujeczką. Nawet rozmawialismy przed chwilka z Filipem ze tak na samym poczatku planowalismy miec 3 ale chyba na 2 sie skonczy... przynajmniej na najblizsze 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecie zasnelo w 5 min na naszym duzym lozku.. jak tylko go przenioslam do lozeczka rozdarl sie.... takim sposobem spedzilam 30 min siedzac na podlodze i trzymajac go za raczke... mam nadzieje ze nie przejdzie......od dluzeszgo czasu nie mialam wolnego wieczoru.. bo bak chodzil spac z nami...o 22.00 a nawet pozniej.. z tymi podmienionymi dziecmi ciezka sprawa w koncu nie da sie wyrzucic dziecka z serca nawet jesli to nie ich i nie da sie zapomniec o wlasnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet o tych podmienionych dzieciach nie chce myslec. Wolalabym nigdsy sie niedowiedziec gdyby ktos przez przypadek podmienil mi dziecko w szpitalu. Tak by mi bylo latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak:) jejku az dziwnie sie czuje ze dziecko juz spi .... mam juz we krwi zasypianie z nim ... hehh i co tu robic?? maz gipsuje... jakos filmy mnie nie interesuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z laptopem a wlasciwie z kablem nie laduje baterii wiec nie wiem jak dlugo bede mogla jeszcze korzystac moj maly jeszcze nie spi a wciagu dnia to nie moge go zaciagnac na gore do lozka nie chce spac a o 17 ma taka glupawke ze nie moze sie upsokoic no i nie potrafi zasnac wieczorem ale o 14 spac nie bedzie juz nawet na to nie licze teraz zazyczyl sobie bajke autka i wierci sie biega nie moze usiedzec i spokojnie ogladac wiec zabieram go do spania moj syn zawsze wieczorem chce bym spiewala mu piosenke o dorotce..ta malusia..na pewno znacie :) ide go polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mój smyk zrobił nam pobudke o 5:30 a do 8 można było zwariowac bo cały czas płakał i marudził. Jeszcze do siebie nie doszłam,chyba trzeba zrobić druga kawe.No wlasnie lubicie kawke??? bo ja kocham ale tylko rozpuszczalną ,terasz odkryłam że smakuje mi nawet z przyprawami do kawy i deserów z kamisa. U mnie leje deszcz ze śniegiem.W planach mamy odiwedzić moją mame ale jak będzie lało to siedzimy w domu.Tak to jest jak rosypało się auto. Moja mama kiedy urodziła brata to przy wypisywaniu ze szpitala podmienili jej dziecko.Skapła się dopiero w domu.A to dlatego że dali jej dziecko bujnie owłosione a brat był łysawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my sobie slodko pospalismy:) do 8.30... w koncu moglam obejrzec film:) posiedziec z mezem ktory skonczyl robote przed 21.00....... niemniej jednak byl taki czas ze wstawalam z synem po 5.00 -6.00 chodzilam nietomna.... dlatego nauczylam sie z nim spac popoludniu upsss czesto mi sie to zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm fajnie sie wysypia przy 2latku.... a jakby sie pojawil maly baczek to znowu wstawanie....juz widze jakby to wygladalo spalabym z dwojka w naszym wyrku a maz w Alka pokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
Majoniu chciałabym cię zapytać.....twój synek to Aleksander czy Alojzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez Aleksander- maz wybral to imie :) szukalam tabelki bo chcialam wiek zmienic :) nie bylo mnie troche a tu tyle stron do nadrobienia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Alojzy....Alek to skrot przewaznie od Aleksego... mnie w ciazy podobal sie glowny bohater Kamieni na Szaniec :) Aleksy Dawidowski.... na ktorego mowili Alek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
pięknie:D najpiękniejsze imię dla chłopca:D Marzę o takim małym Olusiu:D Tylko u mnie to byłby Olek ni Alek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
bo ja znam 2 Alków i to są właśnie nie Aleksy tylko 2 Alojzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi- i mowicie na niego Xander?? jak widac imie Aleksander moze miec kilka ze tak powiem zastosowanheheh mam znajoma ktorej syn ma na imie Olivier a mowia Olek kiedys idziemy na spacerze i pytam czemu mowi na niego Olek skoro ma Oliver?? heheh myslalam nad obiadem a tu tesciowa z dolu dzwoni ze robi gulasz hehe i ze mam sobie tylko kasze ugotowac:) hehe ale mi sie upieklo... to chyba za te darowane im wczoraj krokiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
a u mnie na Oliwiera mówi się Oli lub Olinek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander bardzo mi sie podobalo:) poza tym Alek byl duzym bobasem bo urodzil sie 3900g i 56 cm... dodam ze naturalnie przy rozwarciu na 4,5 cm i nacieciu...po 14 godzinach.... dostal 3pkt... bo urodzil sie w zamartwicy....mowilismy na niego ALEKSANDER WIELKI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam w niedzielny poranek a wlasciwie przedpołudnie własnie zrobiłam sobie kawke bo od rana nawet nie miała czasu Agnieszka , obiad i tak zeszło teraz Agusia ogląda bajke z tatusiem - nadrabiaja zaległości bo w tygodniu mało sie widzą za to ja mam chwilkę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×