Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość lenkamasa
kawko moj ex jest w hollandi i juz od kilku m-cy walcze o alimenty-niestety mimo ze podalam jego dokladny adres-tragedia!!!! szok tym bardziej ze on legalnie pracuje,bede pisac o 1000 zl alimentów ile mi przyznają tyle bedzie,jego syn w ogole nie interesuje,jesli mozesz wklej mi link do tego torunia co to za firma??? moze uda mi sie cos zalatwic,czy jest to platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a złożyłaś pozew do Sądu kręgowego? jesteś wygrana skoro masz jego adres i jesteś pewna że pracuje Nie podam Tobie teraz tego adresu gdyż muszę poszukać a teraz wychodzę - to MOPS tyle że zajmuje się zasiłkami zza granicy adres Toruński podał mi sad okręgowy d którego złożyłam pozew o alimenty-zacznij od Sądu Okręgowego-zadzwoń zaraz w poniedziałek albo idź osobiście-wytłumacz że chodzi o alimenty zza granicy-oni Tobą pokierują-napiszą za ciebie pozew,przetłumaczą i wyślą -trochę to trawa ale opłaca się-tam zupełnie inaczej traktują alimenciarzy-dla nich dzieci są najważniejsze tylko tu w tym zacofanym kraju alimenciarze sa pod ochronką a i społeczeństwo daje im przyzwolenie na okradanie dzieci życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkamasa
dziekuję kawko ,ale w sadzie oregowym bywam od sierpnia zeszłego roku i mimo podania dokladnego adresu mojego ex im na talerzu niemal -sprawa nadal sie ciągnie:( !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa266
Witam, Kilka dni temu mąż sie wyprowadził (to byla jego samodzielna decyzja) i zostawil mnie i nasz 3 letnie dziecko..zarabia 2600 zł i proponuje 600zł alimantów i podkreslil ze ani grosza wiecej, moje pytanie brzmi: czy moge ubiegac sie o wyzsze alimenty?? 600 zł to stanowczo za malo ja pracuje, mam najnizsza krajowa i ciezko bedzie przezyc z tych pieniedzy..place za przedszkole 400zł do tego oplaty, wyzywienie, ubrania itp. nie chce go oskubac z kasy ale wydaje mi sie ze 700/800zł mi sie nalezy..prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że możesz
domagac sie wiecej. Podaj po 800 zł na dziecko, bo sąd i tak obnizy ale wtedy masz szanse na jakies przyzwoite alimenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
ja mam 500 na 10 latka. To malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
napiszcie moi kochani ile wy dostajecie pieniedzy na dzieci w w tym wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
dostajecie? pytanie powinno brzmieć ILE WYDAJECIE?!! wydaję na 11 latka 1600 zł-bez korepetycji,j.angielskiego i wielkiego szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa26
a wiecei co jest najgorsze?? ze niby ojscie to taki kochajacy tatus i np w moim przypadku maz wie ile nam szlo na dziecko i 600 zl to stanowczo za malo ale co go to obchodzi to mi bedzie glowa chodzila co zrobic zeby starczylo a nie jemu, np oststnio mnie poinformowal ze sobie kupuje samochod na raty.......a dziecko to co??????? moze nie jesc w jego oczach czy co???!!!! Editha! wiesz no mi sie wydaje ze 500 zlotych na dziecko to sa smieszne pieniadze;/ jak ty sobie radzisz jak chyba sama wyprawka do szkoly tyle kosztuje!! ja na twoim miejscu staralabym sie o wyzsze alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
wlasnie sie nosze z takim zamiarem, zeby dac podwyzke alimentow. Jak to wyliczylam to wyszlo z 1600 bez szalu. Wiadomo: ksiazki, wakacje, angielski, chlopak duzo je:-) no i jeszcze jakis ruch by mu sie przydal., rower mu kupialm.... Mieskamy sami wiec oplaty. No ledwo daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
napiszie prosze ile Wy dostajecie pieniedzy, bo chcialbym zobaczyc jak to realnie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
na tej stronie sa arkusze utrzymania dziecka w różnym wieku można sobie wypełnić i porównać http://www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/1770 wybierz arkusz odpowiedni do wieku swojego dziecka,wypełnij wpisując ceny po przecinku-kalkulator sam obliczy nie zawyżałam cen,nie dokładałam "gram' kiełbasy-kwota ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x man
a może ktoś wie ile kosztuje adwokat i czy w ogóle wypada przyjść z adwokatem na sprawę dotyczącą podwyżki alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile kosztuje adwokat
ale na pewno słono. I nie radze iść na rozprawe z adwokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
""""" lenkamasa mi w arkuszu ktory robilam wyszlo ze na dziecko wydaje ok 2000 miesięcznie,obecnie na dziecko mam przyznane 450 zl czy na podstawie arkuszu sąd opiera wyrok???"""" Mnie z arkuszu wychodzi ,że wydaję 1000000000 zł. . Co mam zrobić by było mniej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnc
Mam pytanko bo moj ex ma przyznane 400 zł z przed 5lat a to dlatego ze do niedawna mieszkalismy razem bo nie chcial mnie splacic od 3 miesiecy juz nie mieszkamy i chce mu podniesc alementy ale on nie chce mi podac swojego adresu jak mam to zalatwic i co wpisac we wniosku.Moze wiecie kto by mi pomogl w tej sprawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Ja Tobie pomogę . Pracuj na własne dziecko ,które masz na co dzień.Jeżeli jest dla Ciebie ciężarem oddaj ojcu lub nie ródź dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnc
zniecierpliwiony naucz sie polskiego dopiero zabieraj glos co to za nowe slowo??pisze sie rodź jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_11
Ja mam przysądzone alimenty nadzieci w wieku 17 i 18 lat na każde po 38o zł, rozprawa marzec 2011, przy dochodzie małżonka (eks) 2600. Rozprawa to porażka nie miało znaczenia że wszystkie obowiązki przy wychowywaniu dzieci są na mojej głowie. Pani Sędzina była pod wrazeniem uroku osobistego Pana eks. Nic się nie liczyło, że chodze na wywiadówki, piorę gotuję sprzątam, organizuję czas wolny w weekendy i wakacje, dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.... itp. Dodam jeszcze , że ja tez pracuję, nie siedzę i czekam na alimenty, zarabiam ok 2500 Życzę Wam powodzenia, mnie niestety go zabrakło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ile płacicie za zabranie dziecka rodzicowi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timtirimtim
najpierw zabraniacie widywania ojcu dziecka a potem wymagacie alimentow.Dajcie dziecko tatusiowo na miesiac a same bierzcie je w weekendy,sam sie przekona ile co kosztuje i podniesie alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Popieram jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mniej więcej jeden na pięćdziesięciu weźmie,to po pierwsze po drugie dziecko to nie zabawka dziś jeden kąt jutro drugi a ile kosztuje tatuś może się dowiedzieć jeśli się tym interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
jak czytam skurwieli to mnie sciska- jak takiemu nie wyjebać trzeba chuje było od poczatku sie interesowac dziećmi i walczyc o nie a nie teraz kiedy dzieciaki mają stabilizacje i są emocjonalnie przywiazane do swoich matek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko dla ojca na
co dzień to kula u nogi. Gdyby dzieci z urzędu przyznawano ojcom po rozwodzie tych rozwodów byłoby 50 % mniej-faceci są wygodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
zniecierpliwiony ty sobie poczytaj Biblię-już dziś tobie to przy innym temacie radziłam jeśli jesteś ateistą to spróbuj poczytać tą księgę jak mądrą bajkę czy legendę jest w niej opisana historia króla Salomona-mądrego władcy który Boga prosił jedynie o rozum i mądrość ...Do Salomona przyszły dwie kobiety, które miały wielki kłopot. Jedna z nich zaczęła opowiadać: Mieszkamy obie w tym samym domu. Niedawno urodziłam syna, a po dwóch dniach ta kobieta też urodziła syna. Ale pewnej nocy, gdy spałam, jej dziecko umarło. Wtedy ona wzięła je i położyła przy mnie, a moje zabrała. Kiedy się obudziłam, poznałam, że ten nieżywy chłopiec nie jest mój. Jednak druga kobieta mówiła coś innego: Nieprawda! Mój synek żyje, a jej umarł. Pierwsza kobieta odpowiedziała: Kłamiesz! To twój syn umarł, a mój żyje! I tak cały czas się kłóciły. Co zrobił Salomon? Rozkazał przynieść miecz i polecił: Rozetnijcie to żywe dziecko na dwie części i dajcie każdej kobiecie po połowie. Nie, nie zabijajcie go! krzyknęła prawdziwa matka. Już lepiej dajcie je tej kobiecie! Ale tamta mówiła: Tnijcie! Niech nie będzie ani moje, ani jej. Wtedy król powiedział: Nie róbcie mu krzywdy! Oddajcie je tej pierwszej kobiecie. To ona jest jego matką. Prawdziwa matka kochała swoje dziecko, dlatego była gotowa oddać je komuś innemu, żeby tylko je uratować. Ty zniecierpliwiony jesteś tą druga,zła kobietą-pociąłbyś każde dziecko i oddał po kawałku tym zapijaczonym ojcom którzy łgali mówiąc o miłości do swoich dzieci. Tym którzy w ogóle nie mają na uwadze dobra tych których na ten świat sprowadzili Stale generalizujesz!! Stale kobiety swoim gadaniem poniżasz,wytykasz im wszelkie pomyłki nie bacząc na swoje własne i tych pozostałych nieszczęśników !!! Dobrze że w tym chorym kraju mimo wszystko kobieta i jej dzieci maja jakieś poparcie i są wspierane przez rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
i jeszcze jedno jestem przekonana że większość kobiet chciałaby aby ojcowie ich dzieci uczestniczyli w procesie wychowania- OJCOWIE!!! a nie pata portek która ogranicza sie jedynie do pierdzenia w fotel i oglądania tv ja mam syna i nie nauczę go bycia mężczyznom -nie pokaże jemu jak sie sika na stojąco,jak powinno sie dbać kobiety i zabiegać o jej względy Ja syna nie nauczę władać młotkiem czy grac w nogę i czy wierzysz czy tez nie chciałabym aby mój syn spotykał sie ze swoim ojcem niestety ojciec sie wypiął-nawet nie wie jak jego dziecko dzis wygląda takich wspaniałych ojców co odeszło nie tylko od swoich żon alei dzieci jest blisko 90% więc nie wciskaj że my matki mamy je oddać na wychowanie tym którzy tego nie chcą!! pomyśl najpierw i nie wsadzaj wszystkich matek do tego samego wora juz pisałam-nie zmieniaj tego co było na początku-kobiety mają swoje zadanie tu na ziemi a mężczyźni swoje już wszystko sie popaprało-faceci noszą kolczyki,pierścionki,maja tatowe,noszą fartuszki i do pracy zarobkowej sie nie garną i tak naprawdę nie wiadomo któż to jest ciota czy mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A baby coraz bardziej głupieją i coraz mniej wiedzą czego chcą.A chcą zawsze ,nie ważne jak i skąd .....ale odpowiedzialności już nie chcą.To już Salomon wieki temu stwierdził. Po za tym chyba zapominasz o równouprawnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
PS.Dlaczego co poniektóre mamusie nie ratują swoich dzieci przed biedą i przed sobą ... przekazując pod opiekę ojcom.....tylko ciągle na biedę narzekają ,często do pracy nie chce im się iść i tylko żądają alimentów a jeszcze lepiej jak z FA???? Odpowiedź jest chyba oczywista. To zła kobieta i zła mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
równouprawnienie? to dlaczego nie rodzisz i nie karmisz? dlaczego nie pierzesz,nie gotujesz,nie cerujesz,nie robisz na drutach,nie sikasz na siedząco.... Podaj mi wers gdzie Salomon mówił o braku odpowiedzialności kobiet!! I doczytaj kto za kogo ma odpowiadać! nie z tobą to nawet nie ma czym dyskutować-pierdzielisz jak potłuczony,jakbyś w móżdżku miał starą płytę i non stop ja odtwarzał żegnaj durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×