Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka zołza

Buty- Wrocław- chuda łydka

Polecane posty

Gość taka zołza

Poradźcie mi proszę gdzie we wrocławiu można kupić fajne kozaczki w przystępnej cenie ale uwaga... na bardzo chudą łydkę:-( marzę o kozaczkach, żeby moc założyc do nich fajną spodnice ale nigdy nie mogę znależć takich które by przylegały do mojej nogi a nie odstawały kilka centymetrów... I jeszcze jedna prośba o radę- chcę kupić kozaki i torebkę i wiem że powinny one zgrać sie kolorystycznie i mój dylemat to: brąz czy czerń, co Wam się bardziej podoba? Jestem studentką mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Zadne kozaki nie pasują na moją nogę! Porażka :-( może ktoś coś doradzi. Niekoniecznie wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csa
nareszciue ktos ma to samo nienawidze oddstajacych kozakow a odstaje mi kazdapara nic ci nie poradze zazwyczaj spedzam kilka dni na poszukiwaniach i takze za granica teraz mam lekko odstajace . po prostu kupilam zmeczona poszukiwaniami takich ktore by nie odstawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
tak zazdroszcze dziewczyną które mogą ubrać kozaczki i spodnice... Ja przymierzałam ostatnio z 8 par i to był koszmar. Powinna być numeracja także obwodu łydki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
w weekend wybieram sie do wrocławia- moze tam coś wypatrzę Ajak nie to kupię odtające i będę wkładać rurki do środka- co zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja aż tak chudej lydki nie mam ale laski moze warto wypróbować butki wiązane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką cholewkę w kozaku można zwęzić, wystarczy isc do szewca albo krawca, ktory posiada specjalną maszyne do skóry(ma mocniejsze igły) moja kolezanka z roku tak zawsze robiła, bo miała wyjątkowo chude łydki:) i wszytskie kozaki na niej odstawały z 2 - 3 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemo
ja też mam bardzo szczupłe łydki i niestety jedyna metoda to zmniejszanie butów u cholewkarza :-( w zeszłym roku kupiłam buty w esprit, to były kozaki na suwak, ale z przodu miały sznurowanie, widziałam też podobne w kazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
A jak takie sznurowane sprawdzają się w zimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
Może z tym szewcem to jest dobry pomysł, wtedy kupie takie jakie chcę a nie takie jakie najmniej odstają:-( planuję wydać tak do 200 zł. na buty Mam nadzieję że coś znajdę. Tylko waham się między czarnymi i brązowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w ubiegłą sobotę i normalnie są \"przywiązane\" do nogi:D pod wiązaniem mają pasek skóry imitujący język który jest z jednej strony przyszyty więc się nie przesuwa. cieplutkie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam kupiś czarne bo do wszyskiego pasują i w rezultacie mam brąz:) bardzo ładnie wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
Jak ja Ci zazdroszczę. Gdzie takie upolowałaś? I jak mozna wiedzieć jaka cena? I w którym miejscu jest to sznurowanie? Ja bym chciała na obcasie ale nie za duzym bo sama jestem wysoka i chuda więc nie chce wyglądać jak na szczudłach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
pytam bo kumpela kupila sobie w deichmanie takie sznurowane z tyłu... ale i te okazały sie na mnie za szerokie jak przymierzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dokladnie ten sam problem mam i zrobilam tak: nie bylo mnie wtedy w Pol , wiec byl problem z \"materialami\", ale kumpel przywiozl mi nic szewska i zwezilam te swoje buty (na swej maszynie do szycia), z tym ze ich nie podkleilam (na szyciu),bo kleju do skory nie znalazl,ale mam je juz z rok czasu i spoko :) co do koloru,to tez ostatnio mam ochote na braz, bo ostatnio zazwyczaj smigalam w czerni (jesli chodzi o torebke i buty) pozdrawiam - jak nic zostaje szewc,bo baaardzo rzadko trafiaja sie FAJNE BUTKI Z WASKA CHOLEWKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam w ccc szczególnie bo lubię buty tych firm i mam do nich zaufanie. ale byłam już tak zdesperowana jak ty;) i łaziłam po wszystkich sklepach jakiemi do głowy przyszły... weszłam do deichmana (czy jak to się pisze;) ) i tam znalazłam chociaż na początku mi isę one nie podobały. wiązanie mają z przodu i mają długie cholewki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
a jaki obcas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ 7 cm ale wogle go go nie czuję. stabilny masywny ale ładny. bałam sie butów na obcasie bo nie lubię chodzić na obcasach ale cóż...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
kosia1 - powiem Ci ze przywróciłas mi wiarę że może cos z zakupów jednak wyjdzie:-) coś czuję że pierwsze swoje kroki skierują do deichmanna ( nie wiem ak sie to pisze). Siedem cm można jakoś znieść jeśli but jest dobrze wyprofilowany no i stabilny obcas anie cieniutka szpileczka. Dzieki dziewczyny za rady:-) jak nic nie znajde blisko ciała;-) to skieruję swije kroki do szewca:-) Kosia1 - a jeszcze zapytam czy one są ze skóry? I jaka cena? Mowisz ze cieplutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
ja nawyższe nie moge sobie pozwolić bo będę wyższa od mojego chłopaka;-) a poza tym chyba nie umiałabym w takich chodzić bo do tej pory ubierałam sie raczej na sportowo i zadko nosiłąm obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
dziękuje kosia1, ta cena bardzo mi pasuje :-) przepraszam że tak wypytuje ale powiedz mi jeszcze...:-) jaki mają przód- zaokrąglony czy szpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście chciałam szpic ale niestety ze szpicem są na szpilce najczęściej:( mam okrągły nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
jeszcze raz dziękuję za rady, może cos wypatrzę. A może przeczyta ten topik jakiś spec od butów i pomyśli o wprowadzeniu rozmiarów łydek, hehe ułatwiłoby to zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×