Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

perełko kiedy idziemy z facetem na kolacje by zdradzic meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty komiczne żonaty jesteś....no ładnie i czego tu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bardzo rozumiem płeć przeciwną, co może robic na babskich rozmowach, uczysz na naszych błędach, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem żonaty... a zresztą - uwazasz, ze tutaj sie szuka partnnerów???? :D:D:D o naiwnosci - to forum dyskusyjne, a nie matrymonialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskutuje sobie - to nie jest forum www.żal.pl, tylko forum o uczuciach i życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORY GREGORY, ALE czy ty umiesz czytac? czy ja pytałam czy szukasz partnerki, widocznie masz to gdzies na myśli skoro sie tak uzewnętrzniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
komiczne czy ludzie którzy mają udane życie mają prawo krytykować tych którym sie cos w życiu popieprzyło,kto dał ci prawo sypania takimi epitetami.Twój tekst -ludzie nie pakują się w toksyxczne związki zabrzmiał jakbym popełniła jakąś naganną rzecz.Łatwo jest się wymądrzać i kopać leżacego -proszę bardzo wieszajcie sobie na mnie psy -macie porzywkę,tak jestem głupia bo wyszłam 10 lat temu za mąz i jestem w tym zwiazku nieszczęśliwa-zadowolony!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak komicznie pouczac
potrafi a sam wzial sobie kiedys za zone ladacznice z ktora sie potem rozszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, przed chwila napisał komiczny, że nie szuka tu sie tu partnerów, zapraszam na stronę 13, przeczytajcie jego wypowiedź, bo on sam chyba jest mało świadom swoich słów nie mówiąc o czynach, biedny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Rozbierz na czynniki pierwsze twoje związki moze w nich dopatrzysz siię błedów-nie wierzę ze wszystko w życiu zrobiłeś idealnie ,wszystko ci się udało,popisywać sie na forum potrafisz moze napisz nam coś o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaaaa straaaaszneeeee :P tak wiec teraz, dlatego, ze napisalem takie słowa, nie odejdziesz od męża przez najbliższe 3 lata :P takie jestescie odważne to podskoczcie do tych psycholi ktorzy trtaktuja Was jak szmaty... ja mialem żone suke... i juz dawno rozwiodłem sie... bo trzeba miec odwage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Napisz miałeś z tego związku dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
perły - nie irytuj się, ten typ juz tak ma, to sposób na podbudowanie sobie samooceny. To mozna tylko pokochać, bo zablokowanie komiczne nie wchodzi w grę - obelżywy nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"DZIEWCZYNY, przed chwila napisał komiczny, że nie szuka tu sie tu partnerów, zapraszam na stronę 13, przeczytajcie jego wypowiedź, bo on sam chyba jest mało świadom swoich słów nie mówiąc o czynach, biedny!!!\" a teraz wskoczmy na komiczne, bo powiedział wprost, jakimi małymi, tchórzliwymi, zachowawczymi i żałosnymi istotami jesteście trwając w bezsensownych związkach i udając straszne kozaczki na necie... i ciekawe co ja takiego napisalem na 13 stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne i racja ze sie
rozwiodles i chwala ci za to ze miales te odwage... ale nie upowaznia cie to do mieszania z blotem tych kobiet tutaj. na sile ich nie nagniesz do swoich przekonan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
Jaką odwagę, nie chrzań komiczne. Rozwód jest to zawsze porażka w życiu osobistym - chociazby ze wzgledu na to, że postawiłes na nie tego konia... Dzieci masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miał dzieci, rozwiódłbym sie wczesniej... bo chowanie dzieci w toksycznym związku to gwałt na ich psychice... a Ciebie Olgo miałem za inteligentną osobe... a Ty wolisz utwierdzac te kobietki w przekonaniu ze są biedne i ze to komiczne jest zły, bo mowi jak jest w ich związkach... żałosne... ale niedługą idą święta... pewnie mężuś jakies nowe fajne gierki ma :D Wiedźmin wyszedł - w sam raz na wigilijny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale nie upowaznia cie to do mieszania z blotem tych kobiet tutaj\" masz racje... ale zauwaz, że najpierw tutaj przekonywałem... ale te panie wpadły na pomysł, by wyładować frustracje wywołaną kompletnymi porażkami w swych związkach, na mnie - bo na męża boją sie nawet głos podnieść... ja tylko przyjąłem konwencje dyskusji, ktorą one zaczęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż czas wraca do domu, powiem Wam, że troszkę mi pomagło ta chwilowa egzystencja na tym forum, muszę częściej wpadać, widocznie nie tylko ja mam takie życie, to naprawde super że tak anonimowo mozna porozmawiac i nawet czas znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Komiczne łatwiej sie rozwieść gdy nie ma dzieci ,dwoje ludzi do siebie nie pasuje ,rozstaja się i tyle dzieci są wspólne ,to nie jest majatek do podziału ,to są żywe istoty ,nie jest łatwo podjąć taką decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sukę, a co Ci zrobiła, że odszedłeś?\" nic wielkiego - permanentnie przesalała zupę... i nie potrafiła obsługiwać kosiarki ogrodowej... oraz co roku rozstawiała w pokoju jakies takie iglaste drzewko - i wieszała na tym jakies dziwne rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zmienię swój styl życia i znów zadbam o siebie, później pracę na lepszą znów i przytulę dziś swojego męża, zobaczymy co powie na to? W koncu kiedys było nam dobrze.....moze i Wam to doradzą, moze znów się uda, bo życie to wzloty i upadki przecież.....nie ma ludzi bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbajcie o siebie, powychodźcie troche z domu... sam sie jakis facet trafi, ktory Was poderwie i skoczy te parodie związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany jestes komiczny Tobie tez radze przytul się do kogoś, jak masz do kogo i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Jutro ide do kosmetyczki i fryzjera ,zrobię się na bóstwo a wsobotę wyskoczę z przyjaciólkami na piwko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Perło!!!! niech sobie nasi męzowie pogniją z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×