Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

Gość jimber
jesli nie byly to tipsy magiczne, nie powinno cie dziwic ze to nie wystarczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarby moje !!! naprawdę tak trudno waszym zdaniem poznac kogoś ??? żyjemy przecież w 21 wieku, są portale randkowe... zapiszcie się tam... jeśli wyglądacie dośc fajnie to bardzo szybko znajdzie się jakiś przyjaciel... przeznaczcie weekendy dla siebie... na swoje przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie podrywam :) Zaciekawiła mnie Twoja osoba, dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisteszek
W którym to kraju 70% małżeństw się rozpada ? Ludy toż to upadek rodziny,toż to decyzje o małżeństwie podejmuje się świadomie......świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny......Oczywiście możemy się pomylić,ale trzeba tego unikać..... Nikt nie obiecywał że będzie lekko.....dwoje ludzi to nie są dwie połówki tego samego jabłka...jedno może być słodkie a drugie kwaśne....tylko od tych połówek zależy jakie powstanie wino,czy będzie to "sikacz" czy przedni.....no jaki to może być przedni? Acha przedni trunek dobry na każdy frasunek.....no i ludy potrzebny tu też prawidłowo spożytkowany stosunek nie na frasunek tyko dla samego stosunku....uroczyscie oświadczam że będę cię kochał w chorobie czy zdrowiu,w dzień czy nocy,a nawet o północy kedy mrok okala ziemie a ja przytulona do ciebie....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
jesli zas byly -dziwie sie niepomiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ponoć tak\" to była odpowiedź na pytanie madd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
a wy czym dzisiaj zaskoczycie swojego meża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to przykre
ostatnie pytanie i znikam czy uwazacie ze mądra, atrakcyjna i wartosciowa kobieta skonczylaby tak jak autorka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisteszek wiesz co....? zmień dilera bo Ci jakiegoś syfu dosypuje najwyraźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeszcze nie zdążyłam Cię do końca rozszyfrować:) Ale pracuję nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy uwazacie ze mądra, atrakcyjna i wartosciowa kobieta skonczylaby tak jak autorka??\" tak. Wystarczy, ze ma syndrom cierpiętnicy zaszczepiony wystarczająco głęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisteszek
mata ludy racje to sraty i pierdaty,aLE miłe dla oka I ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to przykre
no to nie jest ani mądra ani nie czuje sie jako wartosciowa kobieta mądrosc polega na podejmowaniu odpowiednich decyzji w zyciu i to w kazdym wieku, nawet jak kiedys zle podjely decyzje, to czemu teraz nie mogą podjąc dobrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna być \"mądrym\" wiedzowo czlowiekiem, ale zupełnie niezaradnym życiowo... często przenosi sie np sukcesy zawodowe na teoretyczną własnie zaradność... a ile ja to znam adwokatek, czy biznesłumenek, które doskonale realizuja sie w pracy zawodowej, a prywatnie sa jak dziecko we mgle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dziwni mnie to, że w pracy jestem inna a w domu totalny chaos i w sercu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego, bo mozna być SKUTECZNYM w mechanicznym wykonywaniu nawet dosc skomplikowanych czynnosci, ale w zyciu prywatnym jest zbyt wiele zmiennych, za duzo niewiadomych i tak schematy juz sie tak łatwo nie sprwadzaja... Poza tym w gre wchodzą emocje i tam u kobiet wyłącza sie myslenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to przykre
komicznie mi chodziło o madre kobiety a nie o adwokatki czy biznesłumenki we mgle, co ma piernik do wiatraka? nie mowilam o wyksztalceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem adwokatem... skonczylem aplikacje adwokacka ale to nie praca dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Witam ponownie widzę ze dyskusja toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to przykre bo gdy rozmawiasz z taką kobietą, wydaje się inteligentna, ma szerokie horyzonty, bardzo intereujące przemyślenia... wyciąga swietnie wnioski... po prostu światła kobieta... ale gdy schodzi na sfere osobistą, ona jest w totalnym proszku.... chos i tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Do jakie to przykre -sama jestes przykra w sposobie bycia,jeżeli nie byłaś w takiej sytuacji nie oceniaj innych.Nie masz prawa wyrokować o kimś i mówić czy ktoś jest mądry czy głupi.Porozmawialibyśmy gdybyś była na miejscu którejś z nas.Łatwo jest krytykować nic niej tylko czarne i białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moja Ty drogo usypana z pereł po której spacerują wieprze... ona nie byłaby w takiej sytuacji, bo niektórzy ludzie nie ładują sie w toksyczne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×