Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

Gość jimber
choinka to prawdziwy przebój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
mezatka z igloo no ja bym chyba mu choinke na glowie polamala ale wyobraz sobie te scene, kiedy powstala w nim ta decyzja i przystapil do realizacji przeciez to jest zalosne pozdrawiam cie. dziekuje ze to opisalas. lubie ludzi, ktorych stac na taki dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka z igloo
:D przynajmnie tobie poprawi humor jimber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
jimber jestes po przejsciach? ktos cie zostawil czy nikt nie chciał ? przpraszam za rym sam wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganda
to kiedy twoim zdaniem sie konczy komiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
nikt mnie nigdy nie zostawil odpukac jestem rozpieszczana przez innych megalomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganda
do mnie pijesz z tym nickiem komiczny czy co? ty tak po prostu pieprzysz bez zadnej argumentacji dla samego pieprzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takich samych miłości.... miłość trezba pilęgnowac, dbac o nią..... na miłosc trzeba zasłuzyc i tak naprawde to tym, że cos co połączylo dwoje ludzi było miłością, mozna powiedziec po wielu latach... miłość mozna zabic swoim dzialaniem - na wiele sposobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uganda - myslisz ze wszyscy mówią Tylko o Tobie??? cały swiat sie nie kreci wokół Ciebie - ja mowilem o sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
nie masz nikogo.......... to przykre klaść sie z .....kawałkiem silikony,gumy,nerdzewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganda
no to jest chyba oczywiste ze kazdy ma swoja definicje, dlatego wysmiewanie z tego powodu pogladow innych jest dziecinadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ma racje, milosc gaśnie jak o nią nie dbasz.. a tacy ludzie którzy kochają mimo że partner wyrządza im ciągle krzywdy to mają syndrom ofiary - dobrze opisany w psychologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholernie jesteśmy wygodnickie...łatwiej sie męczyć, plakac w poduszkę, martwić się o dzieci i wyżalać kolezankom niż zostawić takiego owakiego... ale jak już sie go zostawi, to...to dopiero wtedy z jednej strony jest ciężko się samej borykać z rozmaitymi problemami typu \"rura cieknie\", a z drugiej...najlepszy seks się chowa, taka euforia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganda
a to sorry, wiem ze swiat sie nie kreci wokół mnie, swiat sie kreci wokół wielkiego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, a jakie sposoby masz na mysli, czy ja pracując, utrzymując dom, gotując, sprzątając, piorąc, dbając o dom i dziecko i męża czy sobie zasłużyłam na zdradę np. no czym ta miłość mozna zabić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecinadą jest pisanie takich frazesów o miłości... to filozofia przegranych... ale mnie to wisi... cierpcie sobie ile chcecie, tylko potem nie wypisujcie tych durnot, jakie to swinie sa z factów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Paco co robi szczęśliwy małżonek spełniony w sexie na forum o kobietach z problemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganda
komiczny:a to sorry, wiem ze swiat sie nie kreci wokół mnie, swiat juz od wielu lat s kreci sie wokół wielkiego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
mam faceta na brak powodzenia nie narzekam, wrecz przeciwnie - kleska urodzaju wiesz -mozna byc szczerym jak sie jest atrakcyjnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madd...wybacz, ale \"zasługiwanie \" na miłość nie sprowadza sie do obowiazków gosposi i niańki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
faceta ...chyba na baterie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
o komiczne jestesmy razem odpytywani kazdy temat, na ktory sie odezwe konczy sie odpytywaniem mnie z mojego zycia a skutkiem tego jest krytyka, ze sie chwale przerabialm to juz milion razy go on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
Perła .... czekam na załamanne dziewczyny ....zeby je pocieszyc i wykorzystac przy okazji a potemone wracaja do swoich męzow i juz nic im nie przeszkadza w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
jak ktos nie jest specem od frazesow to nie znaczy ze nie tworzy zwiazkow z ludzmi tworzy zwiazki pozbawione frazesow i mydlenia oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madd... nie znam Twojego przypadku, nie wiem nic o Tobie - nie mnie osądzac... moze Twoj był kanalią... moze Ty stałas tylko za garami jak kura domowa - nie wiem po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to przykre
ludzie po co Wy odpisujecie takim trollom jak paco rabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
odezwała sie Lafirynda która żyje w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
ja tam lubie trolle lubie tych, ktorzy mieszaja gdyby nie oni swiat by wystygal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×