Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azallia

Jak zmniejszyc mu popęd seksualny???

Polecane posty

Gość gość
widać ze nie dajesz rady a facet to 100% saniec!!!! dziwie się ze jest z toba a nie szuka normalnej d**eczki co ma ochote tak jak ten normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym gnoja zostawila meczyc sie przez reszte zycia z takim knurem,niech idzie do diabla,szkoda ze on na mnie nie trafil ja bym porzadek zaraz zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASD12345
zmniejszyc poped jest najlepiej lekami antydepresyjnymi, probowalem i libido spada doslownie do zera a jak cos sie chce zdzialac to nie ma mowy o orgazmie, predzej zajedziesz kobiete, a dla autorki mam inne wyjscie. Moze zamiast obnizac libido u meza to sprobuj podniesc u siebie? jest sprawdzony sposob - zen szen najlepiej ten z firmy olimp dawki x3 te co pisza na opakowaniu, mi podnosil libido tak ze moglem sie kochac raz za razem, chociaz srednio potrzebuje raz na tydzien nawet dwa. Ewentualnie dla meza picie nagietka podobno obniza poziom testosteronu co powinno zaowocowac zmniejszeniem libido. Ale tak pozatym to watpie ze twoj maz sie zgodzi na cokolwiek poniewaz seksoholizm to choroba i poprostu masz przesrane bo to jest ciezko wyleczyc, znaczy leczyc bo wyleczyc sie raczej nie da. NAJWAZNIEJSZE: POCZYTAJ W INTERNECIE O SEKSOHOLIZMIE to moze cos zaradzisz bo to powazny problem i jesli nic nie zaczniesz robic to macie po malzenstwie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animista666
Rany co za babska.Czy tu tylko faceci normalnie piszą? Na wcześniejszej stronie opowiedziałem jak cierpią faceci gdy tego nie robią.I też przy okazji jak ja cierpię.Zadajcie sobie jedno pytanie:Czy to wy przypadkiem nie jesteście chore lub (cenzura).Wyzywać każdy potrafi.Albo nie lepiej też wprowadzić regułę żeby się kochać co np drugi lub trzeci dzień? Jak ja bym miał się co dzień bzykać to by mi chyba jaja spuchły za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedni mężczyźni... tak się męczą, przykre. a który z nich pomyślał o niej. może ona jest obciążona zbyt wieloma obowiązkami, które to między innymi on na nią zrzuca, może nie ma siły bo nie ma wsparcia od niego. ani emocjonalnego ani fizycznego, może nie w pełni ją zaspakaja. może skrzywdził ją swoimi słowami a ona podświadomie przy każdym zbliżeniu je przywołuje. ale tak biedny mężczyzna... a ona franca jedna egoistka znęca się nad nim psychicznie. chłopy dajcie swoim kobietom wsparcie, ogarnijcie się i doceniajcie je. pozwólcie im się czuć kobietami a nie tylko lalkami dmuchanymi, organizujcie im czas wolny, wspierajcie w każdych czynnościach pomagajcie im to może wulkan rozkoszy ponownie wybuchnie, dajcie im czas i energię by się zregenerowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny Pukacz
W wojsku działał brom dodawany do kawy zbożowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc
Biedne kobiety..... Najwazniejsze aby wam bylo dobrze reszta nie ma dla was znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można o kobiecie,która potrzebuje seksu 1-2 razy w tygodniu,mówić kłoda,lub oziębła:O To z Jej facetem jest coś nie tak.Nie Ona ma myśleć co zrobić,żeby zwiększyć libido,tylko Jej mąż potrzebuje dobrej terapii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tag
Moim zdaniem sex jest to potrzeba do zaspokojenia jak kazda inna nalezy zaspokoic koles jest pipa bo jak nie potrawi swojej kobiety zadowolic do jej sie nie dziwie a co do ciazy kawal h... bez obrazy zony tego goscia prosta sprawa niech jej przy sexie zrobi minetke masaz ze poczuje sie jak w niebie niech ona odprezy sie i w ogole a nie o sobie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2402
Zapałka czy mogłabym poprosić o Twój adres mail. Chciałabym nawiązać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz go do sauny,mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka kukielka
Kurwa chciałabym żeby moj mąż mial takie libido :-o A jemu wystarczy max 1 raz na tydzien a ja moglabym pare razy dziennie. Odwrotna sytuacja. Powinnam się dobrać z jej mężem a ona z moim :-o Gdzie tu logika i sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z chęcią bym sie dowiedziała mój mąż uważa że to problem. Cały dzień k***s mu stoi skoncentrować na pracy sie nie może wieczorem jajka go bolą niesamowicie. Nasze życie erotyczne jest bogate. Bo bawimy się z parami i w trojkatach mimo że jest zmęczony to i tak k***s potrafi mu stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiacie na zboków którzy muszą się leczyć bo wam żyć nie dadzą a w końcu was zdradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też mi daje 1-2 w tygodniu, chyba poszukam kochanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jak zwiększyć popęd seksualny u faceta :) Od dwóch miesięcy jestem na "bombie" i mógłbym to robić kilka razy dziennie... Moja dziewczyna już ze mną nie wytrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zmniejszyć popęd seksualny u kogoś niby sie da ale to tak naprawdę tylko zatruwanie organizmu mozliwe sa naturalne środki kiedyś nie bylo lekarzy a byli zielarze i znachorzy zapewne istnieje roslina ktora zmniejsza popęd seksualny u kogoś szczerze mam podobny problem jak twój mąż i to wcale nie jest fajne moze do niektórych mężczyzn takie cos to nie problem ja mając go uważam ze to jest problem i to wielki bo cierpią na tym tylko relacje między sobą sam chciał bym trochę ograniczyć mój popęd a barani którzy uważają ze to nie problem i tez tak chcą nie wiedza co mówią fakt porada psychologa seksuologa moze pomoc ale pomyślcie jak by czuł się ten facet gdyby moja dziewczyna zaproponowała by mi cos takiego mówiąc mi ze mam problem to gdybym tego nadal nie widział sam i uważał że to nic wielkiego to strasznie bym sie zdenerwował uważając ze to ona jest beznadziejna itp najważniejsze jest dostrzeżenie problemu oraz chęć leczenia jeżeli to nie pomoże to żadne radioaktywne substancje "mądrzy ludzie"tylko jak cos to najlepiej rośliny naturalne itp różne plemiona nawet w 21 wieku używają ich do różnych celów na pewno znajdzie sie jakaś którą potrafi swym działaniem zmniejszyć popęd seksualny sam mam zamiar czegoś takiego poszukać jak znajdę to dam znać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech nwm czemu nie mogę wyslac całego linku wpisz po prostu na google rośliny zmniejszajace popęd seksualny i pierwszy link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nwm czemu link nie wchodzi wpisz po prostu w Google jak zmniejszyć popęd seksualny i pierwszy link to powinno być to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×