Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość Niezapominaja2
Wartosciowa dziewczyna ktora ma troche poukladane w glowie szacunek do siebie i swoja godnosc dobrowolnie sie nie oddala nawet nie wiem jak ktos by ja bajerowal bo nie bedzie robila nic wbrew sobie i lamala swoich twardych zasad a ja je mam i nie zlamie ich choc niektorzy probowali ale nic im z tego nie wyszlo i sobie odpuscili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
TQM ale ci się baby chce aż żal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uwazasz ze to co oni pisza naprawde dziala , i to jedyna droga do zdobycia dziewczyny, to co tu jeszcze robisz?? czemu tego nie wykorzystujesz i nie podrywasz?? tylko nie pieprz mi glupot ze jestes brzydki i zadna cie nie chce z tego powodu, bo na ich stronie dokladnie pisze , ze wyglad nie ma znaczenia (tak tam to przeczytalam).,twoim problemem jest poprostu tchorzostwo, nie mozna nauczyc sie plywac nawet nie wchodzac do wody! kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominaja2
Jak bedziesz tak siedzial z zalozonymi rekami to nie zdziwi mnie ze bedziesz tu siedzial sam nawet po 50 ale nas juz pewnie tu nie bedzie bo bedziemy zajmowac sie swoimi rodzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa, to se nie miej dziewczyny, to twoj problem tak naprawde, nikt za ciebie nie bedzie zyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FGH w takim razie pogódz sie z samotnoscia i przestac juz wklejac tu te teksty o dziewczynach z róznych głupich zródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest twoj problem,nam nic do tego. padło setki porad.Ty uwazasz jednak ze jestes skazany na samotność. OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej nie chodziło mi o samobójstwo :O ale o np.pójscie na disco, czy tez jakiekolwiek próby podrywu z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominaja2
Jezeli uwazasz ze my piszemy glupoty to po co na te glupoty odpowiadasz skoro dobrze wiesz jak bedzie w przyszlosci.W ten sposob tylko sie ograniczasz i wysylasz do podswiadomosci sygnaly "jestem sam i bo jestem taki i taki i tak dziewczyny nie znajde" i tak jest i bedzie do momentu az nie zmienisz nastawienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominaja2
A ja mam 27 lat i 4 miesiace i tez jestem sama i co z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemito
naprawde nie przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak potwierdzilam tylko prawde, czlowiek ponurak, maruda, pesymista, ktory non stop uzala sie nad soba i nad swoim losem, chcący miec coś bez zadnego wysiłku , nie ma szans na dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellie--> to tez sie odnosi do dziewczyn(ponurak, maruda, pesymista, ktory non stop uzala sie nad soba i nad swoim losem, chcący miec coś bez zadnego wysiłku , nie ma szans na chłopaka). niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatku, tak , to sie odnosi do wszystkich ludzi, bo ja napewno bym nie chciala byc z taka osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominaja2
U mnie zadna z wymienionych cech do mnie nie pasuje i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
FTG, sory powiem Ci jako facet. 1. zasada podrywania jest taka że nie mówisz o sobie bo i tak jak dziewczyna patrzy na Ciebie to wszystko wie. 2. zsada podrywania jest taka że nie mówisz o sobie źle, bo dziewczyna widzi nie tylko że pierdolisz to pierdolisz o sobie iw dodatku bez sensu bo pierdolisz a nie starasz się zrobić coś dobrze. 3. zasada jest taka że nie ma zasady "nie chcę mi się" 4. zasada jest taka że nie ma zasady "nie chce mi się i mówię to każdej" 5. zasada jest taka że jak już z którąś rozmawiasz tzn że ona ma z Tobą "związek jakiejkolwiek chęci" np. byś stosował zasady 1-4, lub nie robił wbrew zasadom 1-4 - albo chce Ci pomóc byś "wyszedł na ludzi" albo jesteś dla niej ludziem, jesteś 6. zasada jest taka żebyś nie podziwiał kolegów, ich durnych teorii itd. bo albo są pedałami i Cię urabiają albo Ty jesteś pedałem bo ich słuchasz a nie dziewczyny która stara Ci się pomóc. 7. zasada- zacznij myśleć a dojdziesz do własnych wniosków a nie pierdolił o cudzych - wtedy będziesz miał włąsne zasady, i co więcej za 2 lata pomyślisz (oby) po co ten pedał a jeśli mnie urabiał. Rozumiemy się? I bądź miły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i nie trzeba umiec podrywac, zeby miec dziewczyne, ale zasadnicze pytanie, jaka to bedzie dziewczyna? Pewnie taka, ktorej nikt nie chce. Atrakcyjne dziewczyny raczej chca byc podrywane, chociaz imho same sobie dolki kopia, dajac szanse tylko podrywaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×