Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

bławatek - chcialem tylko zwrocic uwage, ze kazda (pozwole nauogolnienie) poleci na taki typ. Nawet kobiety, ktore teraz moga powiedziec, ze nienawidza takich typow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinee
pewnie , ze warto zyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystyczna większosc poleci,bo bedzie myslała,ze gosc jest szczery,ale jak sie zorientuje co i jak to bedzie miec doła moralnego,ze dala sie wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy na jakie dziewczyny \"lecicie\"? na te normalne \"szare myszki\"? milczące? bez energii? wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jeżeli się spodoba (co raczej pewne), to trzeba mieć świadomość, że taki związek na 90% byłby bezwartościowy. ale ja nie mam takiego neutralnego spojrzenia na te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile osob nie da sie oszukac? Marginalna ilosc I jakie to beda osoby? Glownie takie, ktore w przeszlosci zostaly juz przez taka osobe zranione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zazwyczaj takim lowelasom nabierają się jakieś szmaty bez uczuć, co i tak się niczym nie przejmą, bo następnego dnia będą miały nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze te osoby ktore zostaly zranione ale np.widzialy jak bliska osoba jest w takim ukladzie i nie widzi co sie dzieje az w koncu spada na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauwaz, co napisala. \"O dziwo ierwsze moje wraże było negatywne.\". Czyli z jednej strony, wrazenie negatywne, z drugiej - cos ją do niego ciagnie. Wiec ta dziewczyna raczej nie chce byc \"nastepna\", przynajmniej swiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, czy mozna powiedziec nie. To \'cos\' co ją do niego ciagnie moze byc jednak silniejsze. A najgorsze, jak taka osoba ma partnera -> zdrada :/ ide spac, do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dobrze to znam-->czyli cos pomiedzy szara myszka a przebojówka.a co to znaczy dla faceta szara myszka? bo wydaje mi sie ze inaczej to rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jasne... A facet pokusom nie ulega... :o No normalnie mam dość czytania tych bzdur FHG. :o Uparłeś się z tym PUA i alfa i nic Cię nie jest w stanie przekonać. Człowieku weź wreszcie przejrzyj na oczy, bo skończysz w wariatkowie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×