Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

I w dodatku uważa się za pępek świata. :o My też mamy swoje problemy i fajnie byłoby móc tu o nich pogadać. Ale gdzie tam, nie ma szans, bo nasz topik zdominowały durnoty FHG. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóóóóóóóry
A czy któraś z nas kiedykolwiek napisała tu coś o ciuchach? :o Jesteś żałosnym egoistą!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porazka.. :O własnie widze,że topik zdominował wiecznie uzalajacy sie tomek z jego chorymi myslami.idz do psychologa i pogadaj z kims na zywo,net najwidoczniej Ci nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG Skąd Ty do cholery wiesz, czego my chcemy? :o Zaraz dojdzie do tego, że będziesz nam mówił kogo mamy chcieć. :o Jesteś mną? Siedzisz w mojej głowie? NIE! Więc kurwa nie mów z kim ja niby wolałabym być!!! :o Bo tak naprawdę ja w życiu wiele przeżyłam, jeśli chodzi o związki, a Ty (bez urazy) gówno o tym wiesz. :o TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara myszka dla mnie to taka cichutka, malutka osobka, ktorej nie widac i nie slychac :P Ubrania w ciemnych kolorach, zapieta pod sama szyje, zero dekoltu :P I mowie jeszcze raz, nie interesuje mnie tez przeciwnienstwo - jakas wrzeszczaca w kolko baba. Zloty srodek jest najlepszy. \" My też mamy swoje problemy i fajnie byłoby móc tu o nich pogadać. \" dawaj, wyrzuc to z siebie, jakie masz problemy, pomozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawda jest taka że niby tu piszecie że nieśmiali też mają szansę a tak naprawdę to chcecie kogoś kto was ostro zdominuje." prawda 🖐️ sam sie wczoraj dziwilem, jak mozna pisac, ze sie lubi niesmialych i zaczerwienionych facetow :o Wystarczy poczytac, kim dla kobiety jest idealny facet. Na pierwszym miejscu prawie zawsze jest cecha "pewny siebie". Ale kobiety tak juz chyba maja, mysla o jednym, a i tak wybieraja innego. I zobacz jak sie denerwuja, jak sie wspomina i samcu Alfa :o A same takiego pragna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cytat z innego watku \"to ja ci mowie z własnego doświadczenia , miałam kolegę przystojny ,laski na niego leciały , interesował sie nimi tylko do 1 razu , następnie olewał , kiedyś sobie cos ubzdurał ze ze mną będzie , mimo ze mówiłam mu ze nigdy sie z nim nie prześpię , przychodził , pomagał , uśmiechał sie, kupował kwiaty .... chodził tak za mną przez 5 miesięcy , ja na prawdę go lubiłam , ale na koniec w sumie okazało sie ze mu tylko na 1 zależy , oczywscie sie z nim nie przespałam ale .... nie mogę powiedzieć ze nic do niego nie poczułam... :/ Ten typ tak ma olej go to najlepsze wyjście:/\" i odpowiedz innej kobiety: \"tylko najgorsze jest to, że akurat nam kobietom akutar takie typy się podobają. \" wszystko w temacie, prawda? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam chętnie bym napisała co mnie gryzie, ale nie chcę słuchać \"rad\" FHG, który wyczytał znowu coś w jakiś durnych poradnikach i uważa się za najmądrzejszego, a sam sobie pomóc nie potrafi (albo raczej nie chce)... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol! Tak powiedziała tylko 1 kobieta. W dodatku wypowiedziała się za wszystkie kobiety, więc wiadomą rzeczą jest, że to nie prawda. Bo każda kobieta jest inna i każda lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna, bo akurat przytoczylem jej wypowiedz. Ale takich jest mnostwo. Dobrze przynajmniej, ze ona zdaje sobie z tego sprawe, bo reszta jest nieswiadoma, ze taki typ Was pociaga. Im szybciej sie zorientujecie, tym lepiej dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem możliwe, że jest takich mnóstwo. Ale na pewno nie wszystkie takie są. Nie generalizujmy. Najlepiej się wymawiać, że kobiety są beznadziejne, bo lecą na mega przystojnych, przebojowych kolesi. Cholera! Weźcie się w garść i do działa. Tak... tyle tylko, że wy od razu chcielibyście znaleźć dziewczynę. Aaaa i żeby najlepiej już na pierwszym spotkaniu chciała się z wami całować, a na drugim fajnie by było, gdyby chciała się przespać, no nie? Nie potraficie zrozumieć, że najpiękniejsza miłość bierze się z przyjaźni... I że na to wszystko potrzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba czasu? To trzeba zalatwic raz dwa. Nie bede czekal, az uczucie sie rozwinie, a w tym czasie jakis Alfa bedzie zaliczal moja przyszla dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ta Twoja dajmy na to dziewczyna poleci na jakiegoś Alfa to znaczy, że jest gówno warta. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi tu zaraz wmówicie ze zmyślam ze mi sie podoba ten chłopak,bo kurde czerwieni się. mi sie to podoba i tyle.tym bardziej,ze dzieki temu wiem ze mu sie podobam :P boli was to? to ze kazdy jest inny i ze nie mozecie obarczyc odpowiedzialnoscia za wasze problemy z kobietami jakis konkretnych cech np.waszej nieśmiałosci. :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co ta cała dyskusja o alfa? ludzie...na tym topiku przez prawie 40 stron piszemy to samo. tzn FHG narzeka,nie słucha i ogolnie w dupie ma wszystko i wciaz wypisuje swoje brednie zaczerpnięte z np lover.pl. mi to juz zwisa.Dobrze to znam- czasem pisze jak FHG a czasem pisze całkiem z sensem. myslałam,ze mozna ci jakos pomoc FHG,ale ty jestes juz tak \"wyprany\" przez ten net ze masakra.. a zycie to nie net,są rózni ludzie. i wciąz ludzie to tu piszą.. PS. \"kocham zycie\"-,autor pierwotnego topiku,jakos zniknął. moze mi ktos napisac,czy rzeczywiscie zmienil swoje zycie,czy poprostu ten ktos teraz pisze pod innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ide
ale się naczytałeś. to tylko teoria. w praktyce to niema znaczenia. (tak wynika z mojego doświadczenia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek - nie wiem, czy zmyslasz, czy nie, ale ja nie moge zrozumiec, co w tym fajnego, jak sie facet czerwieni. I wierz mi, dla takiej osoby, to jest cholernie denerwujace. \"to ze kazdy jest inny i ze nie mozecie obarczyc odpowiedzialnoscia za wasze problemy z kobietami jakis konkretnych cech np.waszej nieśmiałosci.\" a za co innego moge obarczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,nie znam cie,ale zarzucacie mi ze gosc mi sie nie moze podobac bo jest niesmiały. ja piernicze,nie jestescie mną...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda jest taka, ze kobiety lubia samcow Alfa i chca miec z nimi dziecko (i przy okazji nieziemski seks). Dobrze wiedza, ze oni odejda, ale przynajmniej kobieta ma dziecko ze zdrowymi genami. A pozniej szukaja niesmialych, przy ktorych jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze zdradza, albo odejda. Ale sory, ja frajerem nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×