Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

30? Chyba zapomnialas o jednym zerze :P bo znalazlem jakis cennik na stronie www. Chociaz troche mnie to przerazilo :/ Faith Hope Glory - przeczytaj chociaz ksiazke potega podswiadomosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Angolku.Dobrze to znam ja pisalam o powtorce tego kursu poczatkowego ze tyle kosztuje a nie o jakims nowym:)Musisz miec tylko ta legitymacje od nich ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D nie wiem, czy w razie czego, zdecydowac sie na kurs podstawowy, czy drugiego stopnia. I faktycznie cena dla powtarzajacych jest tansza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie powtorka jest tansza i na razie o niej myslalam pozniej o czesci II i cos o biznesie bylo musze zobaczyc bo na poczte mi chyba cos przeslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, najpierw odswiezyc sobie wiadomosci i pozniej isc krok dalej, czyli na kurs 2 stopnia. Moze wreszcie uda mi sie spokojnie wejsc w stan alfa. Widze, ze jest jakas nowosc "SPECJALNY KURS STRATEGII GRY GIEŁDOWEJ". Ciekawe, zwlaszcza, ze chcialem w tym roku wlasnie zaczac grac na gieldzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz powiedziec, co czujesz bedac w tym stanie? Bo ja tylko zamykam oczy, a i tak slysze co sie dzieje w okol, czuje sie wszystkiego swiadomy, a to trzeba "odleciec", tak mi sie zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki kurs gry na gieldzie skod mas te informacje ja tez w tym roku musze zaczac grac bo juz nie moge patrzec jak moj brat nic nie robi tylko wszystko sledzi i zarabia czasem dziennie po 500 zl.Wykasowalam to co mi na poczte przyslali:(Moglbys mi podac strone lub na poczte przeslac jakies aktalne informacje.Jak sie czuje trudno to opisac tak dziwnie wlasnie taka nieobecna prawie polspiaca jakbym gdzies odleciala.Pamietam jak po tym kursie wprowadzilam sie w ten stan jak wsiadlam do busa i ocknelam sie kolo mego domu ale mam nosa bo wrocilaby sporwrotem do Lodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz pamietam czulem takie zawirowania w glowie; czasami jakby glowa miala mi eksplodowac (powaznie), i takie niby wyjscie poza cialo (tak ma wlasnie chyba byc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że wchodzę w temat, w którym nie byłem. Nawiązując do samego tematu ( bo pewnie o czymś innym rozmawiacie ) Dlaczego warto żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dobrze to znam juz znalazlam wczesniej na googlach tylko ze u mnie to sie zbiega z sesja wiec nie dam w I rady na powtorke ktora kosztuje 40 zl wiec poczekam i chyba najpierw pojde w kwietniu na sztuke biznesu. Tak to wlasnie taki stan ma byc jakby wyjscie poza cialo. Moj brat siedzi w tym rok i tak naprawde to on tylko konczyl tylko studia licencjackie a tak naprawde jest samoukiem i wszytskiego sie dowiedzial z netu i zaczal grac teraz to juz czuje sie jak ryba wodzie oprocz tego ma nosa.Jesli chodzi o jego inne zajecia to jest w trakcie otwierania wlasnego biznesu ma 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my z Paponikiem jesteśmy obie z lutego 87\'. :p Heheh! Prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tylko na chwile udalo wyjsc poza cialo. Pamietam to doskonale. Ale jak tylko zdalem sobie sprawe, ze cos jest nie tak, powrocila swiadomosc :o A teraz mam chec \"nauczyc sie\" OOBE. Podobno swietna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×