Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Tylko ze nam sie tak dobrze rozmawialo ze nikt o zdjecia nie pytal a jak juz sie nimi wymienilismy to wtedy zaczely sie jakies dodatkowe pytania ale jak z kims piewszy raz rozmawiasz to nie wiesz czy bedziesz mial jeszcze okazje z ta osoba zamienic jakies slowo wiec po co zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie dziewczyny tego wymagaja uwiez mi i wcale nie musi to byc przystojniak niektore chca normalnego faceta z ktorym bedzie im sie milo rozmawialo a coraz mniej takich facetow.Szczerze to facetom bardziej zalezy na zobaczeniu z kim rozmawiaja po wymianie zdjec kontynujua rozmowe najgorsze jest to ze zdaza sie ze po tym chca sie spotkac w wiadomym celu wtedy zamykam okno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tysiaca godzin w calym swoim zyciu nie przegadalem. Najdluzsza rozmowa to trwala pol godziny, ale rozmawialem z kolega, ktorego kilka lat nie widzialem. I to zdarzylo sie tylko raz. A tak, to nikt do mnie nie dzwoni, chyba, ze sie pomylil :o ja tez w zasadzie nigdzie nie dzwonie. W ogole nie lubie rozmawiac, ani przez telefon, ani na zywo. Jestem tak malomowny, jak nikt inny. Mozna powiedziec, ze to moj kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... :p No ja też nie lubię rozmawiać przez telefon, ale to też zależy z kim, bo są osoby przy których potrafię się otworzyć i wtedy jest ok. Z niektórymi ciężko mi pogadać przez kwadrans, a z niektórymi nawijam po 10 godzin i nawet nie wiem, kiedy ten czas mija. :) Ale np jak widzę, że dzwoni nieznajomy to nie odbieram. Też mam jakieś dziwne lęki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Angolek to zalezy z kim sie rozmawia z nim rozmawialo mi sie bardzo dobrze nawet nie patrzylismy na zegarki bo czas tak szybko mijal.Ale to nie znaczy ze z wszystkimi mi sie tak rozmawia oj nie szczerze to ciezko mi znalezc godnego rozmowce raczej wszyscy zamknieci w sobie i ja nawijam ale ile mozna gadac to po wewnym czasie czaczyna byc nudne:(W moim zyciu spotkalam moze z 5 osob z ktorymi czulam sie jakbym sie znala od lat i super nam sie konwersowalo.W tym tylko 2 facetow wiec dla mnie wyglad jest nie wazny tylko to zeby osoba znala tego samego Jozefa w przenosni ale osob takich ze swieca chyba trzeba szukac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Niezapominajko... Co prawda ja trafiam zawsze na bardzo rozgadanych facetów, ale dla mnie gadatliwość to nie wszystko. Ważne jest to, żeby gadał z sensem, a nie paplał byle co. ;) Już dawno temu doszłam do wniosku, że wygląd to nie wszystko. Co mi z przystojnego faceta, jeśli będzie miał pusto w głowie? Postawię go sobie w pokoju i będę na niego patrzeć? :p Fakt faktem ale nie oszukujmy się mój \"Przyszły\"- trochę podobać mi się musi. :p A najbardziej to oczka... Boshe... mam fioła na tym punkcie, ale już Wam chyba o tym mówiłam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Angolku ja tez na takich trafialam ale nie o to chodzi.Dla mnie istotne jest to zeby ta rozmowa cos dawala w jakis sposob pomagala.Nazywalam go moim natchnieniem bo dzieki tym rozmowa moj mozg pracowal na zwiekszonych obrotach i mialam wtedy mnustwo ciekawych pomyslow ktore udalo mi sie zrealizowac.To byla osoba ktora wszystko musiala analizowac jak ja to nazywalam z niektorych spraw zamiast zrobic gularz robil zupe gularzowa on nie mogl nawet na chwile przestac tak analitycznie myslec.Wyglad nie wazny ale istotne wlasnie oczy i zeby dlonie i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lol to ja właśnie teraz na takiego trafiłam. Analizuje, kojarzy, wszystko musi przemyśleć itp. itd. ale fakt- potrafi dać takiego kopa czasem, ze chce się żyć. :) No i ma śliczne niebieskie oczka... Ech... Muszę się pozbierać, bo jeszcze się zakocham i co wtedy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeńdooobryyy! niecierpię rozmawiać przez telefon i jestem strasznie strasznie strasznie wdzięczna komuś kto wynalazł smsy. :-) Angolek, jak się zakochasz to będziesz szczęśliwa. przynajmniej na początku. a później to zależy. a ja właśnie szukam sobie misia. takiego, którego będę mogła zagłaskać i zaprzytulać na śmierć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz wielkie szczescie ze kogos takiego poznalas czasmi jest bardzo ciekawie a czasm ciezko ale zalezy jak ktos do tego wszystkiego podchodzisz.Zakochaj i ciesz sie tym ze kogos masz a nie bedziesz sie na tym jeszcze zastanawiac szkoda zycia:)Powodzonka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnych rzeczy sie tu dowiaduje :o ze mam pusto w glowie i przez moja malomownosc nie bede mial dziewczyny. Moze znajde chociaz jakas glupia, byle byla ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uwazasz ze masz pusto w glowie ja tak nie uwazam a nad malomownoscia mozna popracowac wiec nie gadaj o pustej dziewczynie i ladnej bo taka do ciebie na pewno nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloooooooo -nie znosze tego zwrotu :P- no kochani bierzemy się w garść i mocno stajemy na nogach :D ok koniec mojego użalania :P trza zacząc sie uczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam we wtorek egzama ..w środe 2 kolosY a w następnym tygodniu mam 5 kolosów i 1 egzam.życie jest "piękne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgorzej jest jak się przeczyta że nie mają dziewczyn tacy i tacy ludzie że trzeba robić to i to. Jakieś podchody jakieś sztuczki. I człowiek myśli. Ok pas. Nie jestem do tego stworzony" no dokładnie.:O mam czasem podobne wrazenie. mam nadzieje,ze fajnie będzie dzis na tych twoich tańcach.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko, Sssilly hihi... Dzięki. 😘 Ech... żeby tak chociaż po części wszystko ułożyło sie tak jak chcę... Zwariowałam... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego uwazasz ze masz pusto w glowie ja tak nie uwazam \" no ja nie moge, przeciez sama to z angolkiem napisalas :o malomowny facet ma pusto w glowie, ja jestem malomowny, wniosek prosty. I nie wiem, jak mozna pracowac nad malomownoscia. Nigdy nie slyszalem o zadnych poradach ani kursach. imho tego sie nie da zmienic. Swoja droga, chyba lepiej sie nie starac. przynajmniej czlowiek nie zaprzata sobie glowy, ze nie ma sie szans na dziewczyne. mam sie ciagle starac mowic i mowic, zeby ja miec? Bez sensu. To jest strasznie uciazliwe, robic cos wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisalam ze facet malomowny ma pusto w glowie zle to zinterpretowales.Ja napisalam ze jesli chodzi o malomownych facetow to ja mam tak ze caly czas musze nawijac i nawet nie wiem co on tak naprawde o mnie mysli bo mi przeciez tego nie powie i ze czasami jest to uciazliwe a nie ty masz pustke rozumiesz.Mozesz miec lepiej tam poukladane ode mnie tylko napisz mi w jaki sposob ma sie ona o tym przekonac ze tak jest jak zamierzasz usiasc na laurach i nic nie robic w tym kierunku.Ja tez bylam malomowna,niesmiala i zamknieta w sobie i po latach tych wszystkich terapii,kursow,szkolen itd juz taka nie jestem i bardzo dobrze mi z tym choc jeszcze wiele pracy przede mna jesli chodzi np.o te wystapienia przed wieksza iloscia osob ale mam nadzieje ze jakos sobie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście jak rzeźba. :-) jakie bmi jest najlepsze? bo zawsze myślałam że 18... jak przedwczoraj sobie sprawdziłam to aż mi sie zrobiło dziwnie... zaczęłam znowu robić więcej brzuszków. 500 na początek. mam takie zakwasy że mnie boli nawet jak oddycham. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
11 minut. mogę się wykąpać, bo pefnie śmierdzę. ehhhh, bezcenne: farmer dostaje siatkówką w nos. [źle się pisze nie robiąc błęduf ortograficznych :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pąpon kochliwa to za mało powiedziane. :p Ale też wystarczy jeden głupi błąd mojego obiektu zainteresowania i się \"odkochuję\" w minutę. :p Mam przesrane życie, zrypany charakter i w ogóle jestem błeeeeeeeee. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek ja tez tak mam wiec sie nie martw moze dlatego ze dawniej dawalam facetom za duzo szans na poprawe i tak nic z tego nie wyszlo wiec teraz jeden falszywy ruch i dowidzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu... Angolek, jak się zakochałaś w kimś nieodpowiednim to już konec... wystarczy spojrzeć na mnie- "jeszcze na świecie, lecz już nie dla świata"- coś takiego w "dziadach" było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na razie to wydaję mi się być baaaardzo odpowiednim Człowiekiem. :p Ale czas pokaże jak będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×