Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Czym ci dalam do zrozumienia ze nie ma sensu szukac dziewczyny widzisz ja nie spotkalam sie z tamtym chlopakiem bo wtedy mi zalezalo na imprezowaniu i wolnosci a nie stalym zwiazku a on byl juz kolo 30 i zalezalo mu juz na stworzeniu czegos powazniego a ja na to gotowa.I jest sens szukac dziewczyny tylko trzeba znalesc taka ktora ma podobne cele przyszlosciowe co do ciebie i vice versa.Widzisz ja jestem w podobnym wieku do tamtego i mysle dopiero teraz o zbudowaniu czegos na stale bo juz sie wyszumialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo postęp jest :D kolega ze wspólnych zajec siada blisko mnie i ba nawet dzis wciaz zagadywał:D:D jaki mam dobry humor:D DTZ---> szczerze to zdjec na kompie mam mało,a aktualne to chyba z dwa,w tym ze only twarzy:P-gdyz robione telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tym imprezowaniem. Wiekszosc dziewczyn to lubi. Moze to glupie, ale wydaje mi sie, ze tylko brzydkie nie lubia sie bawic :/ A slowo 'wyszumiec sie' zle mi sie kojarzy, po przeczytaniu niektorych watkow na kafeterii :o bławatek - tez mam same zdjecia robione telefonem i wiekszosci sa zdjecia "z reki", wiec to zadna wymowka z Twojej strony :D :P I nie tylko twarzy, wystarczy zrobic odbicie w lustrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z lustra...? ze co:P? ja nieobeznana :P.ale zdj twarzy moge dac... jednakze najpierw czekamy na Twoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyszumiec rozumiem jako wytańczyc sie albo poskakac i podrzec się:D (na disco lub koncercie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatku nie z lustra, tylko z reki. W lustrze robisz odbicie. Stajesz przed lustrem, zeby bylo cala Ciebie widac i cykasz zdjecie. A z reki, czyli trzymasz w wyprostowaniej rece aparat i robisz sobie zdjecie. To fachowa terminologia jest :classic_cool: niezapominajka2 - ja wiem, pisalas, ze jestes porzadna, ale ta kafeteria calkowicie wypaczyla mi wyobrazania o niektorych sprawach :o "W czasie 3 pierwszych lat studiów naprawdę szalałam. Imprezy, alkohol, nowi ludzie. Wielu facetów przewinęło się przez moje łóżko, nie podam liczby, ale jest wysoka. " to tylko jeden z przykladow. A co do zwyklego wyszumienia, to zwyczajnie szukam kogos, z kim mozna inaczej spedzic czas. Aktywnie, ale nie na dyskotekach. Ale mlodym ludziom (ale zabrzmialo :D) tylko tance w glowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTZ--ok kapuje..ale to nie zmienia faktu ze ty dajesz pierwszy :D kurcze gdzie reszta ludzi..??Angolek :P ***ellie :P tmt :P Silly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie widze jak ci ta kafeteria wypaczyla wyobraznie najlepiej jest nie czytac takich glupot ja tak robie i dobrze mi z tym.A ja sie juz wytanczylam teraz wole pogadac z druga osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... Ja nie lubię imprezować, czy to znaczy, że jestem brzydka? Cholera dobrze to znam, bo zaraz wpadnę w kompleksy przez Ciebie. :p Dzięki Tomek za życzenia. 😘 A ja również życzę Wszystkim Kobietkom najlepszego z okazji Naszego święta. :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolku nie wpadaj w komleksy kazdy jest inny jedni lubia imprezowac inni nie i nie ma to nic wspolnego z uroda. Tez wam dziewuszki skladam najserdeczniejsze zyczenia z okazji naszego swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jest jak BMW piękna,szybka i dużo trzeba zrobić by ją mieć Kobieta jest jak pocisk: wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem i najlepsze: Kobiety są jak gra komputerowa, im lepsza tym większe wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 - dlatego ograniczam kafe jak tylko moge, bo to nie dosc, ze strata czasu, to jeszcze wlos sie na glowie jerzy, jak sie czyta niektore topiki. A aktywnie spedzac czas, to mam na mysli np. jazde na lyzwach, chociaz teraz to za pozno. Oprocz tego golf, kregle, tego typu sprawy :) Glosna muzyka, tlum, pijanstwo to nie dla mnie... Angolek - przeciez lubisz imprezowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że od czasu do czasu idę do jakiejś knajpki wypić piffko ze znajomymi to jeszcze nie znaczy, że lubię imprezować. ;) Na dyskotece ostatni raz byłam chyba pół roku temu. Już mnie jakoś nie ciągnie. :D Zaczynam się zachowywać jak stara panna. Buahahaha! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, pamietam, ze pisalas, ze chodzisz ze znajomymi ze szkoly sredniej na dyskotetki. Zreszta niewazne :) A tak przy okazji, to marzy mi sie wspinaczka od jakiegos czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieje, ze nikt nie wzial powaznie tego, co napisalem, o brzydkich dziewczynach i imprezach, wyraznie zaznaczylem, ze tak mi sie wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam- w liceum chodziłam. :p Ale nieważne. :) A jeśli chodzi o aktywny sposób spędzania wolnego czasu we dwoje... :p to ja chodzę z Moim w góry. :D Aż mi nogi wchodzą do tyłka... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy na kawe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngolekHa
Halo halo... jest tu ktoś...? :p :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×