Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Wszyscy razem jak za starych dawnych czasow jeszcze dobrze by bylo zebysmy sie spotkali w tej samej godzinie:)To o ktorej godzinie sie tu widzimy dziewczynki i chlopaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie to inny był..z takiej organizacji;-). ten z którym gadałam na gg to ten co ucieka przede mną..heheheh :D:D ja dzis nie posiedze bo jutro mam egzam :(. ale wpadne w piątek.pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska nie wiem czy to powod do chwalenia sie ale koles, ktorego poznalam na gg, i zktorym widzialam sie juz dwa razy, chyba do mnie startuje :D to taka miła odmiana po tym ostatnim niezdecydowanym kolegą z gg , zktorym niby dalej jestesmy znajomumi ;P A tak pozatym angolek dzieki za pamiec ;) , i fajnie znow widziec tyle osob tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dobrze, bławatku, ze ma dziewczyne? :D niezapominajka2 - mi pasuje wieczorem (20-21) nie wiem, jak Tobie i reszcie :P Jak ja nie nawidze Celine Dion. W oryginale te piosenke spiewal zespol Heart (przeszlo 20 lat temu!), ale ta pseudopiosenkarka musiala (jak zwykle zreszta) zaspiewac nie swoj utwor. http://pawelass.wrzuta.pl/audio/xVhX8VBneE/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi pasuje teraz ale chyba juz nikogo nie ma:( Silly nie marudz bo to jest zarazliwe tylko ze ja tego czesto uzywam z premedytacja do osiagniecia czegos ale jak juz inne sposoby zawodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly maggot co sie stalo ? cos sie stalo czy tylko tak cie dól zlapal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam :D:D:D jesczez zostało jeszcze jedno dziadostwo..hehe Silly--->co taka smutna?? ****ellie--> uuu to widze ze znajomosc z gg rozwkita.a on Ci sie podoba czy to takie jednostronne zaangazowanie..? napisałas ze fajnie wam se gada.ale jak dla mnie rozmowa to nie wszystko ;-) pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatek --> gratuluję. :-) niby coś tam się trochę stało ale to by nie mogło mi aż tak zepsuć humoru, więc... nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, blawatek===>jesli chodzi o wyglad to tez moze byc :) ma fajne oczyska :) ,i jestem tak troche skołowana, bo niby mam dalej kontakt z tamtym niezdecydowanym kolesiem z gg ale jako znajomi tylko, tyle ze sie on dziwnie zachowuje ,i nie wiem co o tym teraz myslec , a zdrugiej strony ten, i taka zamotana jestem :( a jak tam z twoim bławatku? koles dalej ucieka czy cos? pzdr. Silly usmiechnij sie mała!pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej cos cichutko... a kolega z uczelni juz nie ucieka przede mną,ba nawet siada w bliskiej odległosci ...hehe dziwny troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Niezapominajka :) to co podrywac go na hama..? wlasnie sobie zdałam sprawe ze malo czasu mam,bo koncza nam sie wspolne zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis koles , ten niezdecydowany odtracil bo chcialam go zlapac za ramie... masakra, bylo mi przykro, i juz nie chce jakos sie znim wiecej widywac po tym..tymbardziej ,ze ostatnio bylo jak bylo... Bławatku sprobuj, co masz do stracecnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zajecia wam sie koncza to moze warto sprobowac sie przysiasc do niego i zagadac niekoniecznie podrywac na chama za tym to ja nie jestem.Ja czesto badalam teren robilam wywiad co i jak i jak bylo ok to ruszalam do dziela.Czasem na samym poczatku dawalam sobie spokoj bo sie okazywalo np ze ma dziewczyne czy zone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jezeli mna zadna dziewczyna na studiach sie nie interesowala, to znaczy, ze cos ze mna jest nie tak? Przegralem zycie? :D Zwlaszcza, ze piekne to one nie byly :P Zreszta niewazne, tak tylko chcialem sie wpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie no ok,to nie na chama...moze nie byc tego wart ;-) Niezapominajka-->Ty chyba niezła podrywaczka jestes ;-) ***ellie-->🌻 nie przejmuj się dobrze to znam-->moze nie zauwazyles ze któras sie Toba zainteresowała:D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam moze jakas sie interesowala toba na studiach a ty nie zwrociles na nia uwagi ze wzgledu na jej niezbyt urodziwosc a ty jak wyglasz ze taka wielka uwage do wygladu przywiazujesz?.Wiem ze zdjec nie wysylasz ale choc opisac sie mozesz nie:P Blawatku wlasnie moze nie byc tego wart a ja podrywaczka nie jestem ale swego czasu bylam teraz mi sie juz nie chce moze dlatego ze sie starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi bo cięzki(duzo zajec na uczelni i zle zrobiona praca ->cała do poprawy :O)..i w dodatku nie widzialam kolegi -że tak napisze-ze wspólnych zajęc.cięzko więc bedzie cokolwiek zdziałać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blawatku nie przejmuj sie ja dopiero moge miec ciekawie po swietach jak moja promotorka laskawie sprawdzi moje 3 rozdzialy i 3/4 z tego odzuci a przez miesiac to ja sobie bede mogla chyba tylko pogadac bo raczej sie nie wyrobie z sesja i poprawa pracy i napisaniem 4 rozdzialu i bede plakac przez wakacje ze nie obronilam sie o czasie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto robi z igly widly bo nie wiem do kogo to bylo jak do mnie to nie robie bo zapowiada sie nieciekawie bo mam doczynienia z kosiara prac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×