Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bialy storczyk to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
Hejka Dziewczyny Ja mam do sprzedania włosy NATURALNE na taśmie!!! remy!!! - Długość włosów około 48 cm - Długość taśmy 76 cm: 3 x taśma po 20 cm, 2 x taśma po 8 cm Włosy można farbować,kręcić i prostować. Polecam Sprzedaje gdyż kupiłam se nowe krótsze!!!! Są super gęste,super sie je chwilke prostuje i sa juz proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
Zapomniałam dodać ze włoski mają kolor : CZARNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
oliwka przesadzasz,wcale to zle nie wyglada naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
w zwiazanych nie jest az tak zle tylko z tylu widac te klipy ;/sama zakladalam pierwszy raz moze to dlatego.Musze poprosic kogos zeby mi zalozyl wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
zobaczysz dojdziesz do wprawy,ja swoje 1 tez pare rayy zle ubralam a teraz potrzebuje 4 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
witam ! mam do sprzedania wloski clip in braz nr 4.!!! 7tasm!!!!!!!! zapewniam iz sie nie swieca sa ladne i mile w dotyku! sprzedaje je poniewaz postanowilam sobie przedluzyc wlosy na microringi wiecej na aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=659 213141 kolega mi ja wystawil takze pytanie kierujcie na nr gg umieszczony na aukcji postaram sie odpisac na wszystkie pytania pozdrawiam i zapraszam do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostepnaaaaa
mauaaa2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to forum zeby cos pytac opisywac a nie ze sprzedajesz,masz konto na allegro to tam se sprzedawaj a nie zawracaj glowy na forum,bo ono nie od sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
izabelkaaaaa superrr wogole nie widac ze masz klipy,a one sa naturalne czy nie?i ile masz tasm wpietych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
dostepnaaaa! twoj nick nie pozostawia mi zadnych watpliwosci;p;p.... a to jest forum publiczne wiec jesli mam ochote mam prawo pisac wszystko to co chce... wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostepnaaaaa
hmmmmm nie pozostawia ci zadnych watpliwosci??????wiec widac jaka z ciebie panna,bo dla mnie dostepna znaczy cos innego,,,,,a wchodzac tu wole poczytac o czyms a nie widziec zalosne na kazdej stronie wstawione::MAM DO SPRZEDANIA,,,,,,, bo kupilas i sa zler normalka,wiec wciskaj ludzia gdzie indziej swoj kit ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
wyobraz sobie ze nie wciskam zadnego kitu bo wlosy sa na prawde dobre i jest nawet mozliwosc obejrzenia ich przed kupnem:) a zreszta kim ty dla mnie jestes ze mam ci sie tlumczyc?? pani dostepna dla kazdego:) a teraz wybacz bo nie mam zamiaru juz wiecej tracic czasu na pisanie do ciebie.... nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia0420
Cześć! Własne włoski mam na długość jak 8olivka8 tyle że ciemne:),gęste i strasznie zniszczone. Włosów od jakiegoś czasu nie cieniowałam bo chciałam je zapuścić lecz się nie da:-/ Musze mieć długie włosy ze względu na zespól folklorystyczny w którym tańczę i śpiewam. Jak myślicie jeśli doczepie clipy bd to dobrze wyglądać? Miałam iść na przedłużanie ringami,nawet mój chłopak mnie namawiał ale moja siostra jak teraz zdjęła po 3 miesiącach to włosy ma jakby z kosiarki wypadła:-/ Więc wole poszukać czegoś dobrego:) Clipy na pewno kupie. Nie wiem tylko jaki kolor wybrać?Mój naturalny to ciemny blond,a obecnie maluje na herbanowy brąz i nie wiem jaki kolor wybrać:-/ Chce zostać przy ciemnym ale na pewno nie czarnym:-/ Pomocy?? A odnośnie długości? Są clipy 60cm?? Bo najczęściej to 50cm. W domu mam treskę kitkę 60 cm i powiem wam że takie mogłyby być na długość:) Bo jak z treski zwiąże warkocz to mam czym \"zarzucić\":) Tylko niestety one czasem spadają tak jak mi kiedyś na występie i była dobrze założona:( I są syntetyczne,strasznie się plączą i wypadają:-/ Lepiej jest kupować w zestawie czy sztukować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostepnaaaa
mauaaa2 glupia jestes jak buty myslisz ze jak mam taki nick to co ??dla ciebie dostepna co znaczy????a moze mam tak na nazwisko ale jestes glupia zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
matko boska spadla Ci w czasie wystepu i ludzie co na to? jak zareagowalas?;p nawet sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, spalilabym sie ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
to ciekawe masz nazwisko? czyzby to przechodzilo z pokolenia na pokolenie? kontynuujesz rodzinna tradycje:) zal to moze mi byc ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami4562
ejnochodź a te od uzytkownika thehairUwear to są naturalne włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostepnaaaa
mauaaa2 !!!!!czy ty swoja edukacje zakonczylas na szkole podstawowej???myslisz ze kto jakie ma nazwisko taka ma funkcjie w zyciu????czyli jak moja kol ma nazwisko kot to nie jest czlowiekeim a kotem???????idz do szkoly lepiej ,bo te wlosy i tak ci nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
kami4562 tak tak to sa włosy, naturalne i naprawde polecam szczerze ! Daje sobie rece uciac, ze bedziesz zadowolona. Tylko najlepiej samej nie decydowac odnosnie koloru tylko wyslac Pani zdjecie.. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
dostepnaaaaa! ja moge sadzic iz nie ukonczylas szkoly chociazby po sposobie twojej wypowiedzi... tak jak juz wczesniej pisalam jestes warta mego jakze cennego czasu.. nie mam zamiaru wiecej wdawac sie w jakiekolwiek utarczki slowne z twoim udzialem... pozdrawiam... ps.prosze zachowaj klase i nie pisz wiecej nic odnosnie mojej osoby... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
male sprostowanie: NIE jestes warta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia22s
sorry ale ty mauaaaa naprawde przesadzasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny a myyjecie wasze clipy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
tak mysle ze to mozliwe iz cena jest dosc niska... uwazam ze to sa wlosy naturalne...tylko trzeba uwazac zeby byly one dosc geste...co prawda nie dowiesz sie przed kupnem ale warto zapytac kogos kto juz je zakupil napisz wiadomosc do kogos z tych ktorzy kupowali na tej aukcji zapytaj o te wlosy...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Ahh kurcze przegapiłam aukcje;/ A teraz ten sprzedawca nie ma żadnych włosów wystawionych... musze poczekać albo znaleźć coś innego, ale dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosala
Czy ktoś zna stronkę gdzie jest fajna intrukcja zakładania tych włosków. Profesjonalnie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosala
Czy ktoś zna stronkę gdzie jest fajna intrukcja zakładania tych włosków. Profesjonalnie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×