Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
dorcia 33,ja mam swoje naturalne ale tez sie placza,tez musze rozczesywac zawsze,ale pisalas ze twoje jak je dopiniesz zadko wygladaja tak>>>>>>???a tasmy masz szyte poj czy podwojnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
do dolce paulinka,,nie chce mi sie wierzyc ze twoje wlosy co zamowilas sa naturalne bo za taka cene nawet syntetyki ciazkoo dostac,ale jesli beda to masz naprawde farta za takie grosze miec wloskii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
No ja pisałam maile z sprzedawcą i pisała że są to włosy 100% naturalne a ze w tytule aukcji nie wpisała "clip in" to mało miała osób obserwujących. I jakoś mi się udało. no ale zobaczymy pisała,że są naturalne ze dała za niej 200zł ale to przedlicytacją. Moze sie zapomniała , i zapomniała usunąc aukcje przed czasem.No niewiem zobaczymy jak dojda to wam napisze :) ale ponoc same plusy ze sie nie ploczą,nie swieca, intensywny kolorek, i wogóle same superlatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ZASADY UŻYTKOWANIA:znalazlam to nam sie przydac moze:) BY MOC DŁUGO CIESZYĆ SIĘ PIEKNYMI, GŁADKIMI WŁOSAMI DOCZEPIONYMI - OBOWIĄZKOWĄ JEST ODPOWIEDNIA ICH PIELĘGNACJA. PROSZĘ PAMIĘTAĆ O TYM, IŻ JEST TO WŁOS MARTWY, DLATEGO WYMAGA BARDZO INTENSYWNEGO NAWILŻANIA, BEZ TEGO STAJE SIĘ SUCHY I MOŻE STWARZAĆ PROBLEMY. 1. Stosuj dobrej jakości odżywki oraz szampony nawilżające, do włosów zniszczonych. Sugerujemy by włosy myć w pozycji stojącej - pod prysznicem, letnią włodą. generalnie należy umyć skórę głowy, nie ma potrzeby "szorowania" włosów doczepionych (łuska pod wpływem ciepła otwiera się a skierowana odwrotnie może stworzyć kołtun..), wystarczy jeśli spłynie po nich woda z szamponem. 2. Po umyciu włosów nałóż odżywkę do spłukania, następnie koniecznie w sporej ilości odżywkę do włosów zniszczonych - bez spłukiwania głównie na włosy doczepione. 3. Zawiń włosy w ręcznik, poczekaj aż woda z włosów w niego wsiąknie, wtedy możesz go ściągnąć, pod żadnym pozorem NIE WOLNO WŁOSÓW DOCZEPIONYCH SZOROWAĆ ANI "CZOCHRAĆ" RĘCZNIKIEM. następnie należy delikatnie przeczesywać palcami włosy przedłużone i odsączyć ręcznikiem, przeciągając go jednym ruchem wzdłuż włosów. 4. Na mokre włosy proszę nałożyć jedwab. włosy najlepiej zostawić do naturalnego wyschnięcia, można również wysuszyć je suszarką z letnim powietrzem. Gdy włosy są suche przystępujemy do rozczesywania ich szczotką z naturalnego włosia. czesanie zaczyna się od samych końców włosów, przechodząc do całej ich długości. 5. PROPONUJEMY W TRAKCIE UKŁADANIA WŁOSÓW DOCZEPIONYCH - prostowanie, podkręcanie itp. UŻYWAĆ WOSKU W SPRAYU LUB JEDWABIU DO WŁOSÓW, SPRAWIĄ ONE, ŻE WŁOSY PRZEDŁUŻONE BĘDĄ NABŁYSZCZONE, GŁADKIE I MIĘKKIE. UWAGA!! SUGESTIA KIENTEK: po około miesiącu noszenia włosów, można czasem wypłukać je w płynie do płukania tkanin, co zapobiegnie puszeniu się włosów i sprawi, że będą gładkie i błyszczące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyń
różyczko18 mam pytanko odnośnie tego zestawu 8 taśm ktore kupilas.czy sa szorstkie i slomiaste w dotyku czy raczej mile\/niszcza sie szybko, jak je pielegnujesz?nie wiem czy je sobie kupic pozatym mam cienkie wlosy i boje sie, ze bedzie widac roznice przy strukturze wlosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaaa88
HEJKA RAZ JUZ NA ALLEGRO ZAMÓWIŁAM WŁOSY WŁAŚNIE TE http://www.allegro.pl/item629441056_clip_in_prostuj_najtaniej_nowe_23_kolory.html I SZCZERZE ODRADZAM SĄ OKROPNE W DOTYKU ŚWIECĄ SIĘ JAK JUZ WCZEŚNIEJ WSPOMNIANE WŁOSY LALKI BARBI GDY JE ZAŁOŻYŁAM KOŃCE WŁOSÓW BRZYDKO ODSTAWAŁY A W DOTYKU BYŁY JAKBY CAŁY CZAS TŁUSTE (POPROSTU BYŁY CZYMŚ SPRYSKANE)I DO TEGO TEN OKROPNY ZAPACH:((( PISZE PROSTUJ A GDY TO ZROBIŁAM WYGLĄDAŁY JESZCZE GORZEJ!!! TERAZ ZAMÓWIŁAM NIBY NATURALNE http://www.allegro.pl/item628850484_clip_in_on_wlosy_100_naturalne_remy_7_tasm.html I CZEKAM AŻ PRZYJDA MAM NADZIEJE ZE TYM RAZEM SIE NIE ZAWIODE.BŁĘDEM PRZED KUPNEM TAKICH WŁOSÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ JEST WCZESNIEJSZE NIE NAPISANIE DO OSOB KTÓRE JE JUZ KUPIŁY,TERAZ TAK WŁASNIE ZROBIŁAM NAPISALAM DO PARU OSÓB ABY MI DOPOWIEDZIAŁY JAKA JEST ICH OPINIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody
Można dosyć tanio kupić naturalne włosy, ale tylko bezpośrednio w hurtowniach. Natomiast jeśli fryzjer oferuje b. niską cenę za naturalne włosy to warto się dobrze zastanowić czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gwiazdkaaaa88 ! Chce zakupic sobie jakies wlosy, ale nie wiem ktore wybrac.Wszystkie oferty na allegro wygladaja obiecujaco, ale w wiekszosci te wloski sa g***niane.. te clipy ktore obecnie zamowilas bardzo dobrze sie prezentuja. Jak je odbierzesz to prosze napisz jak wygldaja w rzeczywistosci. Czy warto je kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaaa88
DO jamajka89 Wloski przyszły jak dla mnie sa swietne i naprawde naturalne jedyny moj blad to zły dobor koloru zafarbowalam je i sa takie same czyli mozna je prostowac a nawet farbowac gorąco ci je polecam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
do gwiazdkaaaaa 88888,a jak dlugo je farbowalas??nie sa sianowate??nie wypadaja bardziej???a jak po myciu?????ja bym chciala swoje ez farbnac ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakrakow33
ja mam wlosy syntetyczne ale dobrej jakosci bo narazie wygladaja jak naturalne-a mam pytanie czym myjecie wlosy ? bo ja szamponem a pozniej płucze je plynem do plukania silanem i sa mieciutkie -a odzywki jakies nakladacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Gwaizdeczko za odpowiedz. Dzisiaj je zamowie:)! Mam jeszcze tylko jedno pytanie.. Zastanawiam sie jaki kolor wlosow kupic. Ja mam naturalna czern. JAk wiadomo wlosy naturalne roznia sie od farbowanych(farbowane sa ciemniejsze- kruczo czarne)Do wyboru na allegro jest intensywna czern i ciemny braz. Jak myslicie, ktore wziac? Czy ta intensywna czern nie bedzie za mocna? Czy wlosy o ton ciemniejsze nie beda sztucznie wygladaly na mojej glowie;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka rozkminke poniewaz wydaje mi sie,ze te sztuczne wloski sa przygotowywane pod kolor ktory uzyskajemy po farbowaniu. Mysle, ze nieczesto spotykane sa nauralnie czarne wlosy.. A mi sie akurat tak trafilo poniewaz moj tata jest arabem :D jej, ale rozkmina..hehe Mam nadzieje,ze pomozecie, bede wdzieczna za odpowiedz;)! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaaa88
DO MADZIKLOL POWIEM CI ZE TRZYMAŁAM Z JAKIES 30 MIN I WYGLADAJA DALEJ JAK NATURALNE CO SIE TYLKO STAŁO TO NA KONCACH POROBIŁY SIE MALUTKIE KULECZKI JAK PO PROSTOWANIU PROSTOWNICA ALE PODCIEŁAM KONCÓWKI I SA TAKIE JAK BYŁY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaaa88
JAMAJKA89 JA ZAFARBOWALAM NA CIEMNY BRAZ BO TERAZ TAKIE MAM POWIEM CI ZE ROZNICY POMIEDZY TYM KOLOREM A CZARNYM NIE MA WIELKIEJ ALE JEST DORADZAŁA BYM CI CZARNY DAJ ZNAĆ JAKIE KUPILAS NOI NAPISZ IM SZYBCIUTKO E-MAILA JAKIEGO KOLORU WYBRALAS WLOSKI I NAPISZ NAJLEPIEJ Z 3 RAZY BO JA RAZ WYSLALAM I IM NIE DOSZEDL I POZNIEJ DO MNIE DZWONILI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was kreci na prostownice wlosy doczepiane,bo mi za cholere nie wychodzi ,obejrzalam wszystkie filmiki na you tube i nic dalej proste jak patyki...mam wlosy naturalne ,kupilam z allegro za 239 zl i dlaczego nie moge ich zakrecic?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hej Eweka Konewka he ja kupilam swoje wlosy tez naturalne na allegro za o wiele nizsza kwote niz ty i spoojnie moge je krecic i wygldaja wtedy super , krece je na lokowce sa sliczne loczki,spryskuje lakierem i jest git :-) potem myje i znow sa proste . sprobuj zakrecic je na lokowce ... nie wiem moze krecilas na walkach i dlatego nei wychodzilo .. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja moje tak zwinelam w kok i sie fajnie pokrecily lekko i po 10 minutach oklaply P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
do ewela 2235,a amsz swoje clipy naturalne???jakie one sa po myciu???i jak czesto je myjesz???cale czy tylko koncowki????ja sie boje moich myc bo moje pierwsze klipy po myciu zaczely mi sie lekko falowac,dlatego z tyymi nie eksperymentuje,mam je uz 5miesiac i jeszcze nie mylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuss89
ewela2235 a za ile kupilas ? i na ktorej aukcji jesli mozesz to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hej ja kupilam swoje wloski tutaj na allegro http://www.allegro.pl/item642372997_tasma_clip_in_wlosy_naturalne_dl_45_cm_super.html i jestem nardzo zadowolona moge wlosy krecic prostowac i zawsze wszytko ladnie wyglda loki dluygo sie trzymaja do tad do kad nie umyje ich wygldaja bardzo naturalnie a co najwaznijsze nie sa drogie te wlosy wrecz bardzo tanie jak na naturalne ale jestem b. zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuss89
a ile tych taśm kupilaś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
a jakiej długości macie swoje naturalne włosy???? bo moje najdłuższe sa za ramiona ale z góry mam mocno wycieniowane i nie wiem czy to nadaje sie do moch włosów bo pewnie byłoby widac gdzie są przypiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja mam do ramion wszystkie sa proste,ale kiedys mialam tez pocieniowane i nie dalo sie clipow nosic bo okropnie to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×