Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
ejnochodz i jak tam,masz klipy???dalej nosisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna P
dorcia33 - dowiedziałam się z filmiku z mango,że te HairDo to SYNTETYKI ;/, a szczerze mówiąc już miałam ochotę je kupić- jednak ta cena jak dla syntetyków jest zbyt wygórowana;/ A oto filmik: http://www.youtube.com/watch?v=c4YAXOAUzbk&feature=related Stwierdzam, że można zaryzykować i kupić ten odpowiednik z allegro w końcu to również syntetyki, ale kosztują 120 zł Dziewczyny czy któraś z Was kupowała clip in-y od uzytkownika SAGATIA?? Nadal nie moge się zdecydować co chce kupić ;/ Kusi mnie ta treska w stylu HairDo ale boję się świecenia ;/ a znowu clip in-y to więcej czasu na przypinanie -chociaż madzikol mowiła chyba ,że przypina tylko 3 części ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna P
Opalone ciałko jak Ci się sprawują clipy i ile je już nosisz no i czy codziennie :D? bo raczej kupie od tego co Ty użytkownika Dziewczyny, czy ktoraś z Was kupowała też od K8accesorize - te clipy za 239 zł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
te wlosy jessica sa super mnie tez sie podoba,tak ja przypinam 3 z czego jedna jest podwojnie zszyta,wiem ze lepiej by wygladalo jak bym wiecej tych tasm dala,ale dla wygody daje mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
sprzedalam je.. ale to wyszlo tak dziwacznie ze poza allegro .. pani sie tylko spytala jaka ewentualnie kasa by mnie interesowala.. ja powiedzialam, ale juz wtedy myslalam zakonczyc aukcje a tu nie wiaodmo skad pani pisze ze juz przlala pieniazki.. a teraz nie ma z nia kontaktu ;o takze pewnie jak sie doezwie to jej bede musiala wyslac bo pieniazki doslzy na kotno.. kurde;( ale 30 mam wesele wiec napisalam maila zeby mi zostawila narazie jedna potrojna tasme i dwie pojedyncze bo jednak to ladniej wyglada szczegolnie na wesele.. a pozniej bede sie zastanawiac co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
aaa szkoda ze je sprzedalas,bo nigdy nie wiadomo,ja tez mam 1 cala nowa tasme w kolorze prawie czarnym ale lezy w szafie bo nie wiem jaki kolor wlosow kiedys bede miec,no i clipy tez jakos raz nosze raz nie,ale nie oddam ich nigdy i chyba kupie jeszcze jakies zeby je obciac na krotkie i zobaczyc jak to wyglada;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
hehe wariatka ;p ja tez sie zastanawiam.. pod koniec wrzesnia bede miala przyplyw gotowki.. a wteyd moga sie cuda zdarzyc bo jak ja mam pieniadze to nic dobrego z tego nie wychodzi. byc moze kupie nowy zestaw a wtedy wrecz odwrotnie nie bede w ogole ich scinac moze troszke wycieniuje.. bo jeszcze takich dlugich nie mam swoich.. ach marza mi sie zeby mi urosly takie po pas.. ale to trezba dlugo strasznie zapuszczac.. ijak sie ma clipy to tak czy siak trezba prostowac swoje zeby to razem jakos wygladalo dlatego dalej po glwoei chodiz mi rowniez peruka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
albo mozesz kupic lekko falowane klipy zebys swoich nie musiala katowac ta prostownica wiesz,a ja to ciagle cos wymyslam ,ja chcialam kupic jakies tanie klipy bzeby je obciac tak do szyji moze,tyle ze chcialam zeby z przodu byly dluzsze,a moje sa cieniutkie wiec nawet jakby swoje tak obciela byl by marny efekt,,wiec moze tak zrobie,ale narazie nie ,jak przyjdzie jaka ekstra kasa to pomysle:)no ale dlugie tez fajnie uwielbiam miec ta dluga kitke choc i tak je podcielam chyba z 35cm maja teraz,ale mi odpowiada tak ;p ,nie moge sie z nimi rozstac mimo wileu minusow ;p ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
bo ja to co chwila cos ;p wpierw mialam bardzo ciemne wlosy i sie znudzily przeszlam koszmar u fryzjera bylam 3 razy zeby rozjasnil do brazu a on wyszedl okropnyyyyyy i kupe kasy zmarnowalam,potem sama doszlam do ladnego brazuu,po czym stwierdzilam ze chyba lepiej mi w ciemnych bylo,ale narazie nie robie na ciemno poczekam i z wlosami teraz mi sie zachcialo takich srednich nie za krotkich nie za dlugich ,jaka mala lekka zmiana stylu bo juz od chyba roku doczepiam te dlugie,a teraz kusi mnie cos innego,ale nie wiem jak to bedzie wygladalo bo niestety mam pyzata twarz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
summer night a co sie stalo ;/ czemu je wyrzucilas???opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja sie dzis wkurzylam,wpielam je jak zawsze,ale na ogol je spinam w kitke,a dzis zostawilam rozpuszczone,a moj chlopak mowi do mnie:ale kochanie te tasmy ci z tylu widac,ja dotykam i mowie ale jak too:( wpielam je dobrze jak zawsze,poruszylam glowa i mowi ze teraz juz nie widac ale zaraz znow:(:( i sie wkurzylam i je odpielam ,pozatym moje wlosy maja inna strukture,bo ta sa prosteeeee jak drutt,probowalam ja na walki zrobic i doslownie po paru minutach staly sie znowww proste a moje wlasne wloski no niestety sa za szyje ale konce sie tak jakby lekko zakrecaja czy do srodka powijaja i jak mam klipy widac roznicee :(:(:(:( teraz juz sama nie wiem czy one sa dobrym pomyslemmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
hmm halo jest tu kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziklol poczekaj aż Ci Twoje urosna,te przypinane wlosy fajne wygladaja tylko na reklamach ;/ gryza i sa niemile ; } ja na swoje naturalne nakladam teraz po kg odzywek i widac ze sa ladniejsze... xD nie niszcze ich tapirowaniem co bylo konieczne do zakladania tych beznadziejnych klipow ;/ nie ma jak SWOJE wlosy,naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja bylam zachwycona klipami tylko ze nie zauwazylam ze ciagle w kitce chodze bo jak rozpuszcze zawsze cos nie tak bylo,,,,,,,,,a teraz tez dzis dopielam tylko 1 tasme zeby je w koka spiac i po godzinie odpielam bo tak mnie glowa bolala od spinek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
summer night a jakie masz swoje wloski????a te klipy jak dlugo nosilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna P
Jejciu dziewczyny zrobiłyście się tak pesymistyczne do tych włosków ;/ , ze już sama nie wiem co mam sądzić.... ja właśnie zakupiłam włoski od K8accesorize tez zestaw naturalnych za 239 zł - co kupiła sobie Opalone Ciałko..... teraz czekam na paczkę..... mówicie ,ze lepsze swoje zapuścić , ale moje włoski pomimo ,że właśnie sa dłuuugie to są cieńkie - i zawsze mnie męczyło,że po wysuszeniu włosków one są mniej więcej puszyste, apotem szybko okląpują i dosłownie mam ich parę ... nie mogę ich ściąć bo na ironie losu wyglądam jeszcze gorzej... a w dodatku zawsze je męczyłam lakierem i pianką ... i myślałam że dzięki clipom to już nie będzie potrzebne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna P
madziklol a może Ty powinnaś kupić sobie treskę-kitkę , jeżeli i tak włoski cały czas związujesz , a przynajmniej mniej będziesz obciążać głowę clipami , to w dodatku nic nie będzie widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no wlasnie kazda zaczyna narzekac,ale ja przez 1 pol roku nic nie narzekalam teraz zaczelam,ja swoje zapuszczam latami i zawsze konczylo sie na podcieciu u fryzjera ktory zamiast 4cm obcinal duzoo wiecej i tak w koloko,a teraz ich nie zcinam jakies pare miesiacy ale sa okropne bo bardzooo cienkie :( ale szkoda mi je zciac sa za ramiona kawalek,a jak wepne klipy to mam piekna kitke,a jak rozpuszcze wyglada tak sobie,teraz podcielam sporo te klipy ,ale sama juz nie wiem,,,nie kitki doczepianej nie chceeee,ale fajne te wloski ala jessica simpson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałą tu u Was kiedys :) wreszcie zdecydowałam się kupić te włoski ;) mam na oku dwóch na razie sprzedawców - Sandritkę (teraz na tym nowym koncie) i k8accesorize - Sandritka pisze, że włosy są remy i podaje ich pochodzenie, k8.. niby też pisze, że włosy są ułożone łuską w jedną stronę, ale pochodzenia nie podaje (albo ja nie doczytałam - podaje?) ale ma więcej włosków - 120g, podczas gdy Sandritka tylko 60-70 (interesują mnie 50cm) no i teraz nie wiem, które kupić ;) dziewczyny, które kupiły z k8.. - Opalone Ciałko i Sliczna - napiszcie jak się Wam je nosi (Sliczna, wiem że czekasz na nie, napisz jeśli dojdą w tym tygodniu jak się nosi, na początku następnego chciałabym zamówić :) ) - czy te włosy na pewno można męczyć prostowaniem, kręceniem, czy są miękkie w dotyku (one są azjatyckie?) itd :) ogólnie proszę o opinie nt włosków Sandritki i k8accesorize - szczególnie interesuje mnie zagęszczenie, więc waga włosków w jednym zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*pisałam ;) ja też mam świra na punkcie włosów tak na marginesie, widzę że o tym piszecie ;) ciągle ciagle coś przy nich robię, wcieram coś, odżywiam, biorę jakieś witaminy itd odkąd skończyłam rozjaśniać są w całkiem dobrej kondycji, gdyby tylko było ich wiecej ;) dlatego myślę o okazyjnym zakładaniu tych na klipsach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polunia *
SAMANTA ,ja kupiłam moje clipy u Sandritki.... bardzo wiarygodna dziewczyna i szybka przesyłak, jednak trochę rozczarowała mnie gęstość włosów :/ faktycznie można staosować na nich wszelkie zabiegi stylistyczne jednak ich kondycja nieźle na tym ucierpiała... zrobiły mi się trochę sianowate :( ale po myciu i zastosowaniu odżywek prawie wracają do siebie :) trzeba dbać o nie bardziej niż o swoje włosy, aby ładnie się prezentowały i mogły długo posłużyć.... podsumowując, JESTEM JUŻ OD NICH UZALEŻNIONA!!!!!!!!!!!!!! CHYBA SIĘ Z NIMI JUŻ NIE ROZSTANĘ :) Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mozecie mi powiedzi
ec jak pokręcić włosy syntetyczne? Kiedy je kupiłam było napisane że można je kręcić i prostować tylko jak je pokręcić żeby wyszly nie fale tylko loki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz!!!!!co u Ciebie??????jak z klipami sa nie ma,co z peruka???ja mam jutro fryzjera na 12-30 boje sie ale nic ide,bo mam zniszczone i jak obetne moze bedzie lepiej,bo mam sianoo na koncowkach okropneeee,a pozatym potrzebuje zmiany kobieta z mienna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA KUPILAM SOBIE DLUGASNEGO KITA ,KTORY ZACZEPIANY JEST DO NASZEGO TAKA SPINKA KRABIKIEM.MA ON PONAD 60 CM I SIEGA PRAWIE MOJEJ PUPY -WYGLADA ODJAZDOWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
dorcia pokaz fotke jakas,a ciezki jest????jak to wyglada,a ja wrocilam od fryzjera i tez sie ciesze bo wloski sa wreszcie zdrowe i nagle nabralyy objetoscii no i za krotkie tez nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciezki troszke jest,ale wiadomo dlugosc robi swoje.Moze znajde czas i wkleje fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a prawdziwy ten kitek czy ze sztucznych???? ja swoje klipy tez dzis duzooo znow podcielam no i calkowicie znich jeszcze chyba nie zrezygnuje,,to silnijesze odemnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
uu duzooo za niego dalas,pokaz fote,a klipy tez mialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×