Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
mi niestety tez wlosy wypadaja,a teraz zima sie zbliza wiec znow jeszcze wiecej ich wypada,ja biora witaminy na wlosy skrzypovita i jest ciutke lepiej,a czy przez klipy wypadaja wiecej wydaje mi sie ze nie,bo tylko je wpinasz na klipsik i juz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile czasu bierzesz tą Skrzypowite? Bo ja też to brałam ale nie widziałam żadnych efektów:/ A jak mam rzadkie włosy to nie będzie widać tych spineczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
kochana wiesz jakie ja mam zadkie wlosy ja mam 3 na krzyz,,,a biore od 3miesiecy te tabletki,spinek nie bedzie ci widac wierz mi jak dobrze wepniesz bedzie si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to tak jak ja, aż się boję, że kiedyś łysa zostanę:/ ja brałam miesiąc i nic dosłownie mi nie pomogło, chociaż miesiąc to nie tak długo, myślę czy nie kupić jakiś innych. Mam nadzieję, że te moje żółte nie odpały nie będą się aż tak odrużniać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1452
poszukuje wloskow clip on naturalnych,kreconych lub falowanych,kolor to jasny braz lub bardzo ciemny blond,znalazlam jedne lecz nie maja wszytych klipsow a ja potrzebuje z kipsami..POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ale klipsy sie latwo wszywa,pokaz jakie znalalzlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weer
Samanta !!! jak będziesz to proszę, cię napisz mi ile cm mają twoje włoski i czy kupowałaś u tego allegrowicza http://www.allegro.pl/item811298649_naturalne_wlosy_clip_in_50cm_waga_120gram_9kolorow.html Bo ja zakupiłam sobie włoski od Clip Hair włoski niby miały mieć 53 cm.. ale na pewno tyle nie mają, i są rzadkie a także mocno poplątane, odradzam zakupy u tego Allegrowicza. Wogóle te klipsy nie chcą się trzymać na głowie. Chce sobie zamówić nowe właśnie od tego sprzedawcy w kolorze mocna kawa. Powiedzcie co sądzicie o tych włoskach, bo nie chce znowu wywalić pieniędzy w błoto. Pozdrawiam wszystkie serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
anula ten 2 link co wyslalas bardzoo ladne,obetniesz wszyjesz klipsy i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita.
Korcą mnie strasznie te włosy żeby je zamówić. Ale nie wiem czy będę umiała zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia0420
Ja swoje klipy mam od początku września, zamawiałam od Sandritki czyli obecni CLIP-IN. Włoski na początku były rewelacyjne i dziwnie wyglądały przy moich zniszczonych. Po tych 3 m-cach noszenia nadal są OK. Straciły ten swój blask i miękkość ale teraz wyglądają jak moje:) Jedynym minusem jest fakt,że po kilku dniach od zakupu urwał mi się klip ale przyszyłam i się trzyma:)Przeszły ze mną wiele imprez i dużo wytrzymały.Traktuje je jak swoje. Lakiery,pianki,lokówki. Jednak przy codziennym prostowaniu ich nie prostuje. Jeśli uda mi się to wstawię zdjęcia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie to tutaj są moje zdjecia po przedluzeniu clip in www.photoblog.pl/klunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klunia22
www.photoblog.pl/klunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
Mam takie włosy nawet jestem z nich zadowolona / jedynym minusem jest to że bardzo się plączą i praktycznie po każdym użyciu muszę je podcinać.Zaznaczam że miałam syntetyczne i naturalne.Zanej różnicy opróćż ceny nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
klunia 2 super efekt,ladne to u Ciebie wyglada,a ile tasm wpinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 6 taśm, jak ktoś ma gęste włosy powinien mieć więcej taśm, conajmniej 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka123321
witam wszystkich :) mam pytanie czy nie wiecie gdzie można kupić włosy syntetyczne czarne 8 taśm bo na allegro patrzyłam ale tylko jest średni kasztanowy brąz a chcę na razie kupić syntetyczne bo chciałabym zobaczyć jak będę w nich wyglądała :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klunia22
ja kupiłam te http://www.allegro.pl/item823377698_clip_in_100_naturalne_wlosy_na_tasmie_do_45_cm.html są niezłe ale przyznam ze po umyciu wygladają jak siano i musialam nałozyc na nie duuuzo jedwabiu i porządnie wyprostowac, a jak ma się je nałożone już na głowie to co chwile musze rozczesywac bo się plączą no ale za taką cenę to i tak się opłaca. www.photoblog.pl/klunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka123321
no Ty ładnie w tych włosach wyglądasz :) kiedyś widziałam na allegro czarne włosy za jedyne 45 zł :D a teraz jest tylko ten średni kasztanowy brąz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BriTT x3
Witam Wszystkich... Zamowilam Sobie Wczoraj Treski Clip On .... Tylko jedną 15 cm szer. i 60 cm Dłu. CZy to starczyyy ???? Treski nie niszczą włosu Sciaga sie je na noc i do kąpieli są z Silikonem takze nie spadają .... Juz nie moge się Doczekac kiedy przyjdą .... Treska jest Syntetyczna ale podobno mozna kręcic i prostowac tylko zastanawia mnie czy ..... aby nie za mało 1 treska o szerokosci 15 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klunia22
brutt jedna treska to jest za mało, chociaz zalezy czy chcesz przedłuzyc wlosy czy tylko zagęścic?? jedna treska 15cm to praktycznie kilka wlosow na krzyz, najlepiej kupowac caly zestaw czyli np 6 lub 8 tasm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klunia22
ojjj BriTT :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaritta
witam :) chcę kupić sobie włosy clip in ale syntetyczne bo te naturalne sa bardzo drogie:/ czy bardzo sztucznie to wygląda? czy macie może jakiegoś dobrego wyprubowanego sprzedawce na allegro? proszeee o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
zalezy zalezy wszystko zalezy:) widzialam juz rozne skrajności. kiedys moja znajoma sprawila sobie takie doczepiane wloski i wygladała jak laleczka barbi made in china ;) totalnie sie odroznialy kolorem, ciecien, wygieciem (widac bylo gdzie zaczynaja sie sztuczne) gruboscia i w ogole wszystkim czym tylko sie dalo. inna zas zrobila tak samo, ale chyba wpadla w rece lepszego fryzjera (o ile tamta w ogole w takowe wpadla:D) i malo ludzi orientowalo sie, ze sa w ogole sztuczne.... mysle ze zalezy od tego do kogo traficie i ile pieniedzy na to postanowicie wydac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×