Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

No raczej tak, na co dzień do szkoły. jak będzie trzeba to za jakiś czas dokupie jakieś pasma albo jeszcze jeden zestaw, jak będzie przypływ gotówki i one się sprawdzą :P w czerwcu mam wesele, więc pokombinuje coś więcej z nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ciekawe czy tewłoski tak pięknie na obrazku wyglądają a jak paczke przyślą można sie troche zawieść ,ciężko stwierdzić czy sa gęste czy dużo tych włosó jak zamówicie podzielcie sie opinią ja napewno odradzam syntetyczne szkoda kasy lepiej troszke dołozyć niż kupić badziewie i żałować jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom na zdjeciu prezentuja sie ladnie tez sie wlasnie zastanawialam jakie sa na grubosc mam wlosy za szyje, mocno wycieniowane. Czy klipy mi sie dobrze powpinaja? tzn czy nie bedzie ich widac? Nie mam takich cienkich wlosow, tylko zastanawiaja mnie te pocieniowane, od góry to mam na dlugosc do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są włosy naturalne tak piszą przynajmniej a co do tego, czy nie będzie nic widac? trudno mi powiedziec, musisz się przekonac ja mam włosy dłuższe, także nie wiem.. poza tym nie kupowałam nigdy dotąd klipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, a Ty je już zamówiłaś? bo ja dopiero dziś będę przelewała pieniążki im, bo wczoraj mama nie miała już czasu, więc może będziesz je miała wcześniej to od razu pisz, jak się prezentują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co podałaś mają 65 gram, a te z cosmoshopu 80.. przynajmniej te moje dłuższe.. no ja nie mówię, że kupiłam super włosy, bo zapłaciłam za nie 165, no ale te za stówkę, co pokazujesz to jakoś do mnie nie przemawiają, nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle tez cosmoshop co chce kupic sa za niecale 110 wiec pewnie lepsze jeszcze nie kupilam moze w tym tygodniu dopiero zloze zamówienie jak Twoje przyjda to porosze o jakies zdjecia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie zastanawia jedno bo cena na naturalne włosy a syntetyczne na clipy niewiele różni sie więc czy one w 100% są naturalne jest wybór na allegro tych włoskow ale dylemat które kupić jest ogromny MONOKAAA153 ten link ostatni włosów też sie na nie czaje są przekonujące na obrazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie juz sama nie wiem ktore wybrac... ale raczej te z cosmoshop tam wloski sa raczej naturalne, a cena zalezy od ich dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno jak już wcześniej pisałam włoski chciałabym zacząć nosić dopiero jakoś od wakacji, no może troche wcześniej to jeśli np. kupie teraz, założe raz żeby zobaczyć jak bd wyglądać a potem z powrotem włoże do opakowania i odstawie na 2 m-ce to też bd musiała je pielęgnować? Czy jak sobie będą tak leżeć to się z nimi nic nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manikomio
POMOCY !!! Kupiłam sobie pasmo clip in i za cholerę nie umiem tego założyć!! Może winą jest to że mam bardzo cienkie włosy...Nie wiem czy je wsuwam tym grzebykiem do góry, czy w dół...jak tylko lekko je pociagnę to się zsuwają :( Zadne filmiki mi nie pomogły bo nie widze dokładnie jak te dziewczyny wsuwają ten grzebyk...Moze ktoś mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak włoski leżą nic im sie nie stanie moje w szafie są i to syntetyczne nic im sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam cienkie włosy i boje sie że jak kupie to bedzie widać tą taśme trzeba najpierw dobrze potapirować swoje włosy spryskać lakierem dopiero wtedy wsunąć clipy bez tapirowania te włosy niemają sie jak zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a tam w cosmoshop to przy zakupie jest "wybierz bank" czy cos takiego i jest tylko LUKAS to o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajsz bodajże następny krok, ja też miałam z tym problem, nie wiedziałam co dac.. ale LUKAS to ich bank, na który przelac trzeba kasę.. dajesz następny krok bodajże i tam masz dalsze info, w sumie nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczór przelałam pieniądze, złożyłam zamówienie wcześniej i teraz pozostaje mi czekac;P mam nadzieję, że może w pt już będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkalilalilu aha dziekuje :) bo mamuska moja ma konto w innym banku i myslalam ze jakies problemy w zwiazku z tym beda jak dostaniesz wloski to napisz jak sie prezentuja i czy warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie problemu z dobieraniem koloru? czy ryzyk fizyk ja mam balejaz swoich i ciężko dobrać mi kolor włosów ciekawe czy można je pofarbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciulka1 to chyba zalezy od tego czy bedziesz miec naturalne czy syntetyczne te z cosmoshop to podobno naturalne... i mozna farbowac ja sie wlasnie narazie wstrzymalam z zakupem bo pod koniec miesaca bd sie farbowac (mm bardzo jasniutki blond a chce ciemniejszy) i nie wiem za bardzo co mi wyjdzie na glowie :P jesli kolor clipow nie bedzie pasowal do moich wlasnych to najwyzej przefarbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkalilalilu mam do ciebie pytanko , przyślesz mi zdjęcie jak założysz te włoski tył jak wyglądają na mojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×