Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
ORBS a wyslalabys moze jakas fotke tych wloskow jak wygladaja???a czy czujesz to na glowie?sa lekkie?latwo je sciagnac np przy szarpnieciu????a jakie masz swoje wloski?????poozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Oczywiście tylko napisz d mnie na maila ponieważ nie widzę twojego adresu. serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to jak reklama hehe
Kupiłam kiedyś włosy od tego "Dreadservice" i rzeczywiście nadają się chyba na dredy, stosownie do nazwy firmy. Plączą się, są rzadkie no i wyłażą jak te od Sandritki. Mam swojego sprawdzonego sprzedawcę- również z Allegro, ale nie będę tu pisać kto to taki, bo ja zostanę posądzona o kryptoreklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
to napisz mi na meila kto jest wg, ciebie sprawdzony ok? dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RBS
Do madzikol: Podaj mi swojego maila, to prześlę ci zdjęcia. Włoski nie czuć choć przez pierwszy tydzień pamiętam, że czułam coś na głowie ale to jest bardzo delikatne, szybko sie przyzwyczaiłam i czuje jakby były moje. Miałam kiedyś doszyte włosy ale wszelkie doczepiane włosy do swoich włosów niestety bardzo niszczą jednak włosy tzn. dużo ich wypada bo są obciążone. Choć to kwestia indywidualna. Każdy powinien wybrać najbardziej dla siebie optymalną wersję, przy włosach na siatce mogę tak naprawdę mieć cokolwiek sobie wymarzę: kręcone, proste, bardzo gęste itd., no i mogę je czesać bez obawy że będę o coś zahaczać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonie07
hej, dziewczyny ja ma sztuczne clip on i moje przynajmniej nie swieca sie jak u lalki, sa bardzo podobne do moich naturalnych, odcien tez jest idealny czekoladowy braz jest niedoodróznienia od moich, a z tym błyszczeniem to jest tak ze sa sztuczne gorsze i lepsze z tego co widzialam na allegro, a przede wszystkim to moje naturalne wlosy sa długie i geste, i same siebłyszcza bo onie dbam wiec trzeba miec chyba bardzo zniszczone wlosy zeby bylo widac roznice..ale z tym blyszczeniem to chyba zalezy wlasnie ...sztuczne sztucznym nie rowne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonie07
czy ma ktoras sztuczne?? chodzi mi o to jak je pielegnujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonie07
nie ma nikogo kto ma syntetyczne??? prosze napiszcie jak pielegnujecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka032
myje w szamponie i nakladam pozniej jedwab . i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonie07
długo je masz? w jakim są stanie? moje syntetyczne też się nie swieca jak u lalki i jestem baaardzo zadowolona:) czyli wystarczy do syntetyków tylko szampon i jedwab? a jak je czeszesz? po jedwabiu nadal Ci sie elektryzują czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka032
nie elektryzują sie -czesze je specjalną szczotka taka do przedluzania włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
Gość długowłosaaaa
Ja kiedyś kupowałam te ostatnie i jestem z nich zadowolona. Nie wiem jak te inne, bo nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaa_7
Hejka. Już od dłuższego czasu stosuje metodę przedłużanie clip in jak narazie jestem bardzo zadowolona z tych: http://www.allegro.pl/item889309907_okazja_clip_in_on_100_naturalne_wlosy_na_tasmie.html Mam tylko do was pytanko gdyż jakie bym nie kupowała to po pewnym ale nie długim czasie ich użytkowania zaczynają się plątać:(I będąc gdzieś musze je dość często rozczesywać:(Znacie może jakieś fajne metody aby temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaa_7
Teraz doczytałam wasze wypowiedzi i jednak widze że to wina złej jakości włosów Sandriki hmmm nie próbowałam jeszcze jedwabiu zobacze czy to coś da jak nie to wyprobuje te z cosmoshop ,dodam że też muszę te moje clipy podcinać gdyż strasznie sie rozdwajają na końcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
sluchajcie gdzie mozna kupic te wlosy jessica simpson,nie kilka tasm,a taka jedna cala z kilkoma klipsami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja pytalam o wlosy gdzie moge zakupic a nie o jakis link do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie dziewczyny .. Mam takie nietypowe pytanie .. Posiadam wlosy clip in syntetyczne i wiadomo,ze one sie po jakims czasie plączą .. ;/ Kupuje zawsze jedna treske o szerokosci 15 cm .. i kiedy one sie poplataja i na dworze wieje to wszystkie ide w ta sama strone a nie tak jak naturalne we wszystkie (no wiecie o mi chodzi pewnie)Zastanawiam sie czy nie kupic np.z 6 takich pasm o szerokosci 4 cm .. Nie byloby wtedy to lepsze rozwiazanie ? Doradzcie cos,bo juz nie wiem sama .. Chce zeby to jakos w miare naturalnie wygladalo .. A mam jeszcze pytanie .. Czy robila sobie ktoras z was moze grzywke z clipow ? Wyglada to w miare dobrze ? Czekam Na Odpowiedz i Z Gory Dziekuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beygda
witajcie! mam pytanie. kupilam wlosy na tasmie i osobno clipsy. tasmia jest bardzo długa wiec musze ją pociąc na kawalki i podoszywac dopiero te clipsy. i tu wlasnie mam problem...czy gdy zaczne je rozcinac "nie poprują" mi sie one? :( boję sie zeby nie rozsypaly mi sie,bo troszke kosztowały :/ za taka tasme na allegro zaplacilam 199zl. nie mialam wyjscia poniewaz swoje wlosy mam b.geste.pozdrawiam serdecznie i prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinia
ja swoje tez szylam i mi sie nic nie prolo tylko jedna wiec podpalilam koncowke zapalniczka i juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliapacnaca
prosze o rade, witam serdecznie dziewczyny mam wlosy do ramion, ciagle zapuszczam juz mnie to wkurza :D okropnie postanowilam zamowic clipy od Victoria Hair z allegro. czy ktos je sprawdzal? posiada?? no i mam jeszcze 1 moze smieszne pytanie ale czy te wlosy p podczas tanczenia w dyskotece, czy np podczas seksu ;p ne spadna?? boje sie ze zrobie idiotjke z siebie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
To chyba najlepsze wlosy na swiecie. Choc nie wiem bo jeszcze ich nie mam. Ale ktore wlosy mozna uzywac dwa lata? no ktore? trafilam na promocje wiem ze jest luty to po tej promocji ale pewnie mozna sie z nimi dogadac chodzi mi o to ze szukam osoby ktora jest zafascynowana tymi wlosami i kupila by je na spolke. w promocji sa jezeli kupie 2 zestawy a po co mi 2? http://www.wlosyonline.pl/product_info.php?cPath=16_20&products_id=110 kto chetny niech pisze na meila. wychodzi ze zaplacimy za wlosy po 240 zl a nie 320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.michalik
hej dziewczyny... mam problem.... miesiąc temu byłam u fryzjera i scieła mnie na takiego niby bobka. I własnie nie wiem czy jest wogóle mozliwość ze te klipy sie utrzymają mi na włosach? czy wogóle je zaczepie o moje? na dole nad karkiem moje włosy są długości 5 cm a reszta stopniowo dłuższa ok 10-15cm. Najbardziej sie boje ze gdy doczepie to bedzie strasznie widac moje naturalne włosy tuż koło szyji! Prosze poradzcie mi czy wogóle teraz opłaca sie mi je kupowac bo jak mają byc bezużyteczne to bezsens wydawac pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
na aukcjach pisza ze wlosy musza miec conajmniej 10 cm wiec musisz poczekac az odrosna ci troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
Hej dziewczyny mam ogromna prosbe czy ktoras z was posiada moze kucyk treske zastanawiam sie nad kupnem tylko nie moge sie zdecydowac na Allegro jest tego troche,a chce miec dobre wloski wszystkie treski sa syntetyczne i nie wiem ktore beda leprze najdrozsze sa z syntetyki GNO ponoc najleprze tak tam przynajmniej pisze? zas wszystkie inne tansze sa z sztucznego włosia-100% kanekalon.Ktore beda leprze bo juz sama nie wiem?? Nie chce aby sie plataly aby mozna je bylo prostowac i myc:) Posiadam juz wloski clip in naturalne i polecam mam juz je ponad dwa lata i wygladaja super do tej pory!:Dczy mozecie mi doradzic w sprawie tej treski?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiia
Madziog powiedz gdzie kupilas swoje clip iny jaki kolor ile zaplacilas i gdzie. ja chce kupic dobre i sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×