Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

madziog ja miałam kucyk syntetyczny na allegro za 20 zł, ogólnie samo mówi za siebie że szału nie było, no ale wydaję mi się że to również zależy od koloru włosa, ja wtedy miałam czarne włosy i ładnie lśniły więc tak jakby te syntetyczne pasowały do siebie, bo mając matowe włosy to jakoś niezbyt to fajnie wygląda :) a i najgorsze w tej kicie jest że trzyma się na niby gumce która jest opleciona włosami strasznie inny kolor ma zazwyczaj od koloru włosa, aha i trzeba uważać jak się ją czesze bo jak źle pociągniesz to może kołtun powstać a wtedy to tragedia bo te włosy to jak od lalki barbie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziog ja miałam kucyk syntetyczny na allegro za 20 zł, ogólnie samo mówi za siebie że szału nie było, no ale wydaję mi się że to również zależy od koloru włosa, ja wtedy miałam czarne włosy i ładnie lśniły więc tak jakby te syntetyczne pasowały do siebie, bo mając matowe włosy to jakoś niezbyt to fajnie wygląda :) a i najgorsze w tej kicie jest że trzyma się na niby gumce która jest opleciona włosami strasznie inny kolor ma zazwyczaj od koloru włosa, aha i trzeba uważać jak się ją czesze bo jak źle pociągniesz to może kołtun powstać a wtedy to tragedia bo te włosy to jak od lalki barbie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
Dziekuje xjaga bardzo za informacje kurcze wlasnie tego sie boje tych syntetykow ale nigdzie nie widzialam tych kitek z innego leprzego wlosia:( juz raz troche temu zakupilam treske na spince z synteykow nie wiem dokladnie jaki byl to rodzaj syntetka ale wlosy strasznie sie platały nie dalo ich sie czesac nawet lakier do wlosow na nie nie siadal aby je jakos ladnie ulozyc:(no i raz je umylam i zrobilo sie siano i poszly do spalenia tyle bylo z tej treski dlatego tez pytam bo boje sie tego samego:( Ja ma wloski czarne takze moze to jakos bedzie wygladac:)Clip in kupowalam ponad dwa lata temu musze sprawdzic czy nadal ten sprzedajacy jest i dam znac:)wtedy dalam za nie cos juz nie pamietam ale napewno ponad 200zl. zastanawiam sie nad tymi dwom treskami powiedzcie czym one sie roznia?chyba tylko cena nie chce przeplacic jezeli ta za 39zl. to jest to samo co za 20zl.to wole kupic to tansza?? http://www.allegro.pl/item902212329_treska_mozna_prostowac_i_krecic_14kolorow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym Ci pomóc ale sama nie wiem które bym wybrała, zapewne te tańsze hehe :) wczoraj cały dzień myślałam jaki kolor sobie wybrać bo zamówilam clip in i myślałam czy ciemny brąz czy też może bardzo ciemny brąz wkońcu wziełam te drugie hehe :) tak czytałam o tych kitach, które pokazałaś i wydaje mi się że te droższe jednak będą troche lepsze skoro można cytuje teraz : " Jedynie włos syntetyczny GNO można poddawać temperaturze do 230*C, " to wydaję mi się że po dłuższym zastanowieniu wziełabym jednak tą kitę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
kurcze tyle ze ja pisalam do dziewczyny ktora ja kupila i ona mi pisze ze na opakowaniu pisalo iz wcale nie mozna stosowac tak duzych temperatur i suszyc chlodnym strumieniem powietrza czyli jest to opis taki sam jak przy tych tanszych treskach?tyle tylko ze wszedzie sa z włosia-100% kanekalon,a te z jakiegos GNO hmm..wiecjuz sama nie wiem ktora wybrac,ale ogolnie napisala ze treska jest ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
niestety teraz sprawdzalam tego sprzedajacego od ktorego kupilam moje clip in ale juz nie sprzedaje:( ale mysle ze u innych sprzedajacych napewno cos znajdziesz tylko musza kosztowac conajmniej ponad 200zl.wtedy powinny byc git:)bo tansze to nigdy nic niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiia
Gość ANGELLS
Dziewczyny ja poświęciłam dobre 4 dni na znalezienie dobrych clipów jednak ciężko jest ocenić ich jakość po zdjęciach i wybajerzonych do granic możliwości opisach :) Ja osobiście chce zamówić clipy z Long Hair wydają sie być solidną firmą pisałam do nich z pytaniem jak to wszystko wygląda, odpisali mi że jak każde clipy nie są wieczne zdarza się że mogą wypadać ponieważ tak są zszyte aby były elastyczne i dobrze dopasowywaly się do głowy spinki jak szczerze się przyznali nawet w najlepszych treskach się psują przy złym użytkowaniu szybciej przy dobrym później poradzili mi kupno dodatkowych spinek przy zakupie treski myśle że się skusze na te z Long Hair ponieważ mają mnóstwo pozytywnych opinii i sami nie wciskali mi kitu tylko szczerze i rzetelnie odpowiedzieli na pytania. Tak czy siak wiadomo ze żadna treska nie jest wieczna mam tylko nadzieje że wytrzyma chociaż pół roku tu polecam wam stronę www.longhair.pl jeśli ktoś byłby zainteresowany tak jak ja kupnem tych tresek a tu moje drogie wlosomaniaczki macie stronę gdzie użyto tych własnie tresek z long Hair są zdjęcia w zakładce "galeria" http://www.artofhair.pl/ Pozdrawiam cieplutko Ps. jeśli któraś z was miała do czynienia z tymi włoskami będe wdzięczna za opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELLS
przepraszam dziewczyny że tak duzo razy dodalam komentarz ale cos mi sie popsulo z kompem :/ buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze,że nie które z Was są stałymi bywalcami ;) przedluzam wlosy od dobrych paru lat.Ale jeszcze nie mialam naturalnych.Ostatnio jakie zamowilam wlosy to falowane syntetyczne.Jedna treska dosc tania,ale starczajaca tylko na dwa miesiace dobrego uzytkowania,zas oczywiscie bardzo sfilcowane-platały sie.Tymbardziej,że uzywam treski codzien badz drugi.W zaleznosci od wyjscia z domku.Mam z reguły falowane wlosy badz krecone w zaleznosci od ielegnacji po umyciu ich.Jakie polecacie wlosy NATURALNE.Bo przewaznie są proste a wiec jesli naturalne są wiec mozna je falowac i krecic.A to wlasnie chce zrobic.Mysle o firmie COSMOSHOP dobrze sie prezentuja.Jesli ktos je mial i ma ten sam problem z wlosami(falowane -czasem krecone )to niech napisze.Badz poleci inne firme.DO uslyszenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
wiktoriaOoO tak jak ja napisałam wyżej będe zamawiała z Long Hair zobaczymy co z tego wyjdzie czytałam mnóstwo pozytywnych opinii na ch temat wiec chyba nie są źli i podobno sprzedają naturalne włosy jesli chodzi o ten sklep co wymienilas czytałam wypowiedzi dziewczyn i większość z tego co pamiętam też sobie je chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
Witam. Szczera odpowiedz byłaby bardzo prosta, ale niestety nie wszyscy jesteśmy tacy sami. Dla niektórych ok 65 gram (przedział między 60a 70) to jest dużo, a dla drugiego jest mało (jeden np. ma mało a drugi więcej włosów). Włosy na taśmie zawsze niestety będą się wyczesywać w większej ilości niż w pasmach, gdyż nie ma możliwości złapać ich inaczej jak są (to jest taka metoda - taśma musi być elastyczna więc spoiwo nie jest tak mocne) - czy u nas czy u kogoś innego (droższe czy tańsze). Czasami jest to bardziej czasami mniej widoczne (szczególnie przy ciemnych włosach ludzie to zauważają gdyż blondy są ciensze i mniej zauważalne) - więc niestety to w tej metodzie będzie się zdarzało wszędzie (jeden wie drugi nie i zgłasza to jako problem). Klipsy - jest to element metalowy, ktory zgina się i rozgina - niestety jak każdy taki element ma prawo się zużyć i często przy niewłaściwym uzytkowaniu tak się dzieje dosyć szybko- mając dopinkę w planach chociażby na okres 3 miesięcy trzeba byc przygotowanym na to iż bedzie konieczność wymiany - jest to normalne nie tylko u nas (podobny produkt sprzedaje firma Racoon - działająca ponad 20 lat na rynku w zakresie przedłużania w cenie ok 300-400 zł i w gratisie dają 5 sztuk klipsów - właśnie po to by je wymieniać bo się psują :) Proponuje dokupić ok 10 klipsów i czasami być przygotowanym na wymianę (klipsów zazwyczaj jest więcej więc nie trzeba od razu ich wymieniać). Niestety ile ludzi tyle opinii - każdy jest inny Taką odpowiedź dostałam na pytanie o produkt Long Hair mnie do siebie przekonali dzisiaj zamówiłam ich towar na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
Hejoo..ja wlasnie kupilam wkoncu sie zdecydowalam i wybralam ta drozsza treske kucyk mam nadzieje ze bede zadowolona:Dsprzedajacy napisal mi ze sa one leprze od tych tanszych z kanekalonem dluzej wytrzymaja tylko sa ciut cieższe niz te zwykle ,ale nie przeszkadza to w ich noszeniu:) Madziusiia zaraz Ci poszukam cos na Allegro te z pierwszego linka ktore podalas odpadaja ja mam cos w stylu takich jak na fotce z 4 linka te czarne identyko:)ale cena masakra az tak podrozaly??:( Ja mam moje ponad dwa lata,a dokladniej cos ok.dwuch i szesciu miechow:) Kupilam je specjanie na moj slub do fryzury slubnej fryzjerka mi je cale pokrecila na lokowce wygladaly bajecznie:D Dodam ze sporo one przeszly potem mielismy wesela za weselem i caly czas byly krecone na goraco tapirowane po wszystkim je umylam i wyprostowalam i byly takie ladne jak po kupnie nic im sie nie stalo,a przyznam myslalam ze beda strasznie zniszczone i myslalam juz o kupne nowych a tu niespodzianka i do tej pory wygladaj super no moze tam pare ich wypadlo:)Clipy mam git do tej pory nic sie z nimi nie dzieje tyle ze ja mam metalowe takie malutkie jak na zdjeciu z linka,a przy niektorych sa plastiki i wieksze nieladnie one wygladaja:(moja szfagierka sobie wlasnie takie kupila bo bylo jej szkoda kasy i jak zobaczylam te klipsy to mialam dosc!no i wlosy syntetyki leza jej teraz gdzies upchane w szafie. Mysle ze te podane przez Angells beda ok. Ale jeszcze sprawdze na Allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
Madziog no ja modle sie zeby wszystko bylo ok :D niby mają nagrody i wogóle kupiłam droższe zapomniałam spytać sprzedawcy czy na prawde są nauralne ale z tym raczej sie nie przyznają :D spinki ponoć metalowe jak czytałam to dobrze i ze te plastikowe sie psują i są bardziej widoczne ponad to spinki bedą w kolorze włosków wiec powinno być ok zobaczymy jak wyjdzie o piątku powinnam dostać :) to napisze jak sie sprawują mm nadzieje ze 147 złotych nie pójdzie na marne bo bym sobie nie wybaczyła chyba :P:P Madziog a ile dałaś za sowje i jak je pielegnujesz? tzn czesto je myjesz? i czym :) bo to też ważne czasami nie jest winą sprzedawcy ze wlosy szybko sie zniszczyly a raczej nasza bo źle je pielęgnowałyśmy na którejś stronie widziałam porady czego używać a czego unikać :) al lepiej spytać kogoś kto już troche w tym siedzi :* buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
madziog znalazłam jedną dziewczynę na forum która ma te włoski mówi że przy odpowiedniej pielegnacji dają rade ale plączą sie nie tyle co syntetyki ale jednak... Cóż czas pokaże puki co nie odezwali sie do mnie z long hair mimo ze pisze do nich juz 3 raz wplacilam pieniadze i chcialam przesylke kurierem ipewnie i tak 18 zl wyrzucone w bloto bo przesylka bedzie w piatek jak nie w poniedzialek ehhh zal a dzien wczesniej pisalam do nic i odp po 20 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
wiesz tak nieraz jest jak jeszcze nie kupisz towaru to odpisuja w ciagu sekundy,a jak juz kupisz to maja to gdzies i juz sie nie wysilaja mialam tak nieraz:(ale po zakupie tej treski to opisywali mi na kazde najmniejsze pytnie przed zakupem tez:)takze zalezy od sprzedajacego i jak bylabym niezadowolona to moge ja bez problemu odeslac i zwruca mi kaske badz wymienia na cos innego:)poprosilam czy moga mi ja wyslac dzisiaj i zaraz przed poludniem dostalam maila z informacja ze wyslali takze jutro badz piatek juz bedzie u mnie zaraz podziele sie wrazeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
szukalam na allegro tych clip in ale tego tyle ze szok naprawde trudno mi doradzic ktore sa dobre?ja dalam za moje ponad 200zl.juz dokladnie nie pamietam 240zl.cos kolo tego bylo to ponad dwa lata temu takze teraz sa one napewno drozsze.Madziusiia jak chcesz sobie sprawic clip in to musisz za nie dac minimum 200zl. jak nie lepiej bedziesz miec pewnosc ze beda dobre i dlugo wytrzymaja. Angells a ile zaplacilas za swoje cudenka?:) Moich nic nie ruszy nie placza sie sa normalne takie jak moje wlosy nawet taka sama jakby to okreslic grubosc nie idzie odruznic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
a myje je normalnie jak swoje tylko delikatniej w szamponie nie pamietam jak to sie pisze Gliss Kur i balsam tez Gliss Kur badz inna jakas dobra odzywka:) Kazde pasmo osobno letnia woda troszeczke szamponu delikatnie wmasuje spłukam dokładnie i nacieram balasmem dokładnie bo one potrzebuja aby je dobrze natluścić czy jakoś tak i dokladnie spłukuje.Suszyc suszarka nie trzeba bo zaraz same sa suchutkie i delikatnie prostuje i sa gites:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
madziog kochanieńka ja za swoje razem z przesylka zaplacilam 147zł no ale tak jak pisze pewna dziewczyna ma te same wloski i mwi ze sie plączą nie tak jak syntetyki no ale jednak... tyle ze dzisiaj po 2 miesiacach umyla je nakladajac chyba 3 rozne odzywki i mowi ze wyglądają lepiej niz po przesylce heh takze pewnie nie pielegnowala tak jak trzeba i dlatego jej sie plątaly nie zachowując lekkosci i miekkosci :) za do powiedziala mi ze swietnie sie krecą takze cieszy mnie fakt ze bede mogla je i zakrecic i wyprostowac tak na marginesie dziękuje za odpowiedź... widzialam n allegro pare ofert clipow za ponad 200 zł ale pochodzilam po paru forach i nie zawsze za te pieniadze trafia sie dobre wloski :) trzeba miec szczescie wiec ty na pewno mialas tego szczescia sporo :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
no tak zdazaja sie oszusci ze niby takie dobre,albo naturalne a sa z domieszka syntetyka no ale wydaje mi sie ze jakbys zaplacila za wlosy z 300zl.to na 100% beda dobre bo racze kiepskiej jakosci wlosow za takie pieniadze nie moga sprzedawac:)moje beda napewno teraz tyle warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
jesli te ktore zamowilam bo niestety tylko tyle moglam na nie przeznaczyc beda ok to fajnie jesli bedą sie dobrze nosic i zobacze ze takie wlosy na spinkach są wygodne i nie przeszkadzaja mi to na pewno w przyszlosci zainwestuje duzo wiecej w duzo lepsze jakosciowo wlosy tego jestem pewna bo mam dosyc zapuszczania i wyciagania co rusz wiekszej ilosci wlosow ze szczotki a niestety im mam dluzsze tym bardziej sie tak dzieje i stanelam puki co na dlugosci za pasek stanika i niestety bede musiala przy takiej zostac ale za to clipy beda lepiej wygladac i nie beda sie tak odrozniac przynajmniej taka mam nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angells Jak będziesz mogła wstawisz chociaz jedną fotke juz z załozonymi klipsami? ;) ja własnie mysle o tym nawet LongHair,comoshop oraz jeszcze z jednego konta na allegro.Teraz czytałam na innym forum.I od kazdego dziewczyny są zadowolone.Wiec jak dostaniesz juz swoje te za 147 zł dasz znak :) ja juz mam dosc syntetykow ale tylko dlatego ze nie moge ich zakrecic.Ale nie wszystkie sie plontały i swieciły jak u lali barbi ;p.Wiec teraz czas na naturalne włosie hehe. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
wiktoriaOoO jeśli będe miala tylko taką możliwość wstawie zdjęcie :) jutro będe je już miała także zobczymy co to takiego z tego co wiem te z Long Hair przy zlej pielęgnacji plączą sie ale kręcic prostować falowac i inne takie rzeczy mozna robic bez problemu a loki podobno dobrze trzymaja skręt wiec tym lepiej jutro zdam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
wiktoriaOoO z tego co sobie przypominam cosmoshop dziewczyny sobie chwalily ale nie jestem pewna a co do tych na allegro ktorego adres wstawilas nie jestem przekonana to moga byc syntetyki bo troche za tanie ja za swoje z przesylka daje 147 wstrzymaj sie z zakupem jutro ci napisze jak to wygląda z tym longhair :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ;p dziekuje ci za odpowiedz :) oby byly dobre to i ty i ja bede zas z tego tez zadowolona..Jednak najszesciej Kregel,cosmoshop i longhair..Ale jesli ty bedziesz w pelni zadowolona to tez je zamowie,badz cosmoshop.No chyba,ze ktos na cosmoshopa tez sie wypowie pozytywnie... :) a poza tym jaki kolorek i dlugosc zamowilas z longhair.. pozdrawiam :*:* i 3mam kciuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka1990
ja kupowalam bardzo duzo roznych wlosow, kiedys trafily mi sie jakies taniutkie no i dalam ciala bo byly syntetyczne i sie stopily :(( moja kolezanka kupila ostatnio wlosy na hairservice.pl ponoc maja tez na allegro jakies aukcje ale nie moglam znalezc wlosy sa spoko i nawet sprzedajacy jest bardzo sympatyczny :P hmm tylko musze sie zastanowic jaki kolor bo chce balejaz a nie maja takiego jak ja mam teraz na wlosach bede musiala sobie cos sama sklecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
Angells ja tez chtnie zobacze twoje wloski:)szczesciaro przeciez masz swoje dlugie wloski po co ci cilp in co najwyzej jedna tasma dla zageszczenia:D ja moje zapuszczam i zapuszczam i jak stanely w miejscu to za choinke! juz nie rosna mam do polowy łopatek i juz mialam naprawde serdeczne dosc czekac az mi urosna pozatym fryzjeraka tak mi je pocieniowala ze jak odrastaja to tu mam dluzsze tu krutsze ehhh...Tamte z linka nie sa tak do konca naturalne,ale z domieszka syntetykow,albo syntetyki bo je tez mozna prostowac i krecic przeciez dlatego tak duzo jest oszustow pisza ze naturalne a przychodzi syntetyk a czlowiek sie nie zawsze zna takze mysli ze faktycznie tak jest iz naturalne a po paru miechach po wlosach:( Ja jakbym miala teraz kupowac to naprawde nie wiem jakie bym wybrala.Ale przedewszystkim patrzcie w opisie nie czy mozna prostowac albo krecic ,ale czy wloski mozna farbic! jezeli tak to sa one w 100% naturalne zadnych innych wlosow nie mozna zafarbic tylko takie.Jescze czekam na moja treseczke dzis powinna juz byc:)zaraz podziele sie wrazeniami jakbym gdzies miala fotki z dopietymi moimi wlosami to wstawie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angells
wiktoriaOoO nie ma problemu z pewnoscią sie wypowiem :P już sie nie moge doczekać dzisiaj robie przedurodzinową impreze i chciała bym zaskoczyć nieco znajomych :P madziog http://photos.nasza-klasa.pl/12491333/86/other/std/bd420a3a93.jpeg wcale nie są akie długie a mi sie zawsze marzyły takie prawie do pasa :P a z long haira zamowilam sobie 55 cm mysle ze powinno starczyc i ooo farbować można :P ja niestety jak zeszłam z blondu na czrne bardzo zaczely mi wlosy wypadac i takim sposobem nie moge zapuscic dluzszych niz mam teraz aktualnie na zdjeciu :( no i jeszcze mnie ciekawi czy kolorek ktory sobie zamowilam bedzie pasowal teraz mi pojasnialy wlosy wiec ew. zeby nie meczyc swoich wlosow w razie czego to bede szamponetkami farbowa one nie obciazaja tak wlosow jak normalne farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×