Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

te wyżej w rózowej koszulce to moje naturalne sprzed 2 lat ;( zanim ich nie zniszczyłam prostowaniem:( tak mi ich żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne mialas te wloski... a te treski co dopinasz to rzeczywiscie naturalne? czy pomieszane z syntetykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
Monika moje wlosy nie sa ze splendoshop czy tam cosmoshop. Jak zamowilam wloski to ten sam kolor co ty. bardzo jasne. Ale nie zgraly sie z moimi pasemkami blond. Wiec dlatego bylam u fryzjera farbowac i podcinac teraz bardziej ok. Widac w tych jasnych wlosach pojedyncze wloski w ciemniejszym kolorze i one sa na bank naturalne. ale te jasniejsze to nie wszystkie. To moje pierwsze clipy to i tak zadowolona jestem. Lokowalam swoje lokowka i wiecie nie do konca zdazylam nakrecic wszystkie to te pierwsze juz zdazyly sie rozprostowac. I ZOnk :P najlepiej nosi mi sie je w kitce lub warkoczu. Jak sa rozpuszczone to boje sie ze wygladam nienaturalnie :( drugim razem jak bede w pl zamowie sobie wloski z dobre wlosy. Tam napewno nie mieszaja. AAA ostatnio zajrzalam na allegro i facet z usa wlosy sprzedaje. Ciekawe ile maja gram ??? widziala ktoras ta aukcje? http://www.allegro.pl/item934455703_clip_in_on_100_naturalne_wlosy_45cm_wys_gratis.html kto nie kupil jeszcze to bym zaryzykowala z nimi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allouette
Wlosy doszly, sa swietne, polecam! jeszcze idealnie trafilam w kolor (wzielam czekoladowy braz), nie mozna ich odroznic od moich naturalnych wlosow. sa miekkie, delikatne, nie smierdza jak niektore syntetyki, ani nie blyszcza sie sztucznie. Dziewczyny polecam te pasma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zijjjjjajkaa
lilkalilalilu przeciez ta fotka w rozowym t shircie co piszesz ze to niby twoje naturalne wlosy przeciez to widac ze to sa klipy albo cos doczepione takie koncowki cienkie itd,a ta noa fotka z clipami doczepionymi odrazu widac ze masz cos sopiete bo sa bardzoo cienkie od dolu,ale skoro dla ciebie efekt jest ok to ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnaja swietny ten filmik ;D swoje wlosy mam niemal ze identycznie na dlugosc u gory wycieniowane balam sie ze jak zamowie swoje clipy to nie bd ich mogla przeez to dobrze wpiac ale po obejrzeniu tego filmiku jestem pewna ze sobie poradze :) dzieki za niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do lilki to rzeczywiscie na tym zdjeciu co dalas ostatnio troche widac jakiej dlugosci masz swoje naturalne a gdzie sie zaczynaja doczepione. Glownie przez kolor widac ale to moze kwestia oswietlenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam:):) tak na probe bo jestem pozatkujaca w tej dziedzinie:) jesli wloski sie sprawdza i spodobam sie sobie w nich to wtedy zakupie lepsze a na razie to syntetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? hahah wtedy miałam 15 lat i nie wiedziałam co to przedłużanie :D hahaha, a cienkie na konca bo były zniszczone od prostowania :P http://zapodaj.net/eb7898536e72.jpg.html tutaj są moje naturalne sprzed 2 lat te obecnie przedłużane ,,, to fakt widac róznicę ;] ale na tym zdjeciu w różowym są moje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnaja rozumiem :) ja tez pierwszy raz bede miec takie wloski ale zamawiam naturalne (przynajmniej tak pisza) jednak cena nie jest wysoka ;) lilkalilalilu jejku... sliczne mialas te wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a ile Twoje kosztuja? Jak mozesz to przeslij link:):) zerkne na zamowione przez Ciebie wloski...Moje tez sa tanie ale to dlatego ze na probe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bliska gorzej widać kombinuje jak fotke zmniejszyc mają ok 55 cm waga 58 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×