Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość dorcia33
Wiesz co mam taka szuflade i tam je rozkładam,ale wczesniej powkładałam w worki foliowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
mi sie tez nie zniszczyły moze troszke sa twardsze ale myje je i potem prostuje by zrobily sie cienkie:) podcielam je troche i maja tak z 40 zm bo uwazam ze dluzsze juz tak starsznie sztucznie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ja wole dluzsze bo swoje mam ponad 30cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja dzis mialam swoje na glowie od8 do 19 i tak mnie glowa boli w tych miejscah gdzie klipy byly masakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Powiem ci racja,mnie tez czasem głowa pobolewa,bo one jednak tak ciągną.Zwłaszcza,ze mam dl 60 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
dorcia a masz prawdziwe czy sztuczne???a jak takie dlugie nosisz nie odrozniaja sie bardzo od twoich????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
ja tez zawsze nosze od 7. do 22 nawet juz sie przyzwyczailam na poczatku tez mnie kwurzalo to ze ciagna ale teraz tego nie czuje i nie lubie chodzic bez nich bo wydaje mi sie taki cieniutki kucyczek i wogole tak mi lyso jakos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Moje sa sztuczne.Powiem ci,ze mam tak dobrany kolor i wogole,ze ludzie sie nabieraja,wiec na pewno nie widac.Kiedy je zdejme,tez czuje,ze czegos mi brak.Tylko nie mam jeszcze wprawy w zakładaniu.Teraz kombinuje skad tu załawic sobie takie lusterko na nóżce,zebym swoj tył głowy widziała w lustrze.W koncu zeby dobrze wygladały i sie nie odznaczały powinny byc włosy oddzielone takim jakby kołem.Te dziewczyny co zakładaja wiedza na pewno o co chodzi.Ciezko jest tu trzymac włosy ,tu lustro,stac tyłem i wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
u mnie najgorzej z moimi wlasnymi klakami :P bo ona po paru godzinach sie kultonia:( dlatego najczesciej chodze w kitce bo boje sie ze bardzoo bedzie widac ze mam doczepione,,,ja mam na glowie wszystkie kolory brazuu ;p ale wszystko sie razem fajnie zlewa, z tym lustrem to fakt ze ciezko,ja spinam wlosy klamra i na wyczucie ja wpinam i jakos wychodzi,napewno nie za prosto ale jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja kupiłam Cliki od Sandritki na allegro - zestaw 6 taśm z naturalnych włosów, włoski są śliczne kolor dopasowałam idealnie, ale widze w tym jedną wielką wade: swoje włosy mam troszkę za ramiona a pasma długości 45 cm. No i do tej długości gdzie mam swoje włosy wyglądają śliczne są gęste - super, ale te które wystają poza moje naturalne są rzadkie, jest ich mało, w ogóle mam wrażenie że z mojej bujnej fryzury wystają 3 długie kłaki, nie wiem może to tak ma być, ale dla mnie to nie jest fajne. Mam wrażenie że tych włosów jest za mało, dziś dokupiłam jeszcze dwa pasma po 15 cm od innego użytkownika bo mam wrażenie że to wygląda okropnie. Laska pisała na aukcji że na co dzień używa 4 pasm więc nie wiem jak to musi wyglądać, na zdjęciu ma pokazane gęste pasma chyba musiała ich sobie na pokaz wpiąć więcej bo one tak na pewno nie wyglądają. A wy miałyście podobne doświadczenia z clipkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ja mam az 8 wpietych,a moje tez nie sa rzadkie i dlugosc tak gdzies do łopatek(moje prawdziwe)Te,ktore dopinam sa 6o cm wiec dlugie bardzo.Tyle,ze u mnie nie wygladaja jak 3 kłaki na krzyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ja kupilam w sklepie w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś podesłać mi na email swoją fotkę we włoskach, chciałabym zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
Hej :) Dorcia33 a gdzie w Gdyni można dostać takie włosy i ile kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
A jesli chodzi o pocieniowanie koncówek tych włosów clip in i zeby były takie same lub podobne do moich pocieniowanych to dac je do fryzjerki?ale to tez tak głupio, a sama sobie nie pocieniuje bo boję sie ,że je jeszcze sobie popsuje. Pomóżcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wczoraj cały Wasz topik.. jestem zdecydowana na clip onki już od paru miesiący, ale miałam inne, powazniejsze wydatki heh dlatego dopiero teraz szukam jakichś dla siebie :) myślałam o jakichś dłuższych, min 60cm, ale któraś z Was napisała, że jak wyjdą poza długość naturalnych (ja swoje mam trochę za pasek stanika) to wyglądają na cienkie, mysie ogonki - dlatego pewnie jednak kupię 50.. i teraz pytanie - czy wszystkie kupwałyście na allegro..? moze jest ktoś, komu udało się kupić (naturalne!) na terenie warszawy stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Kupilam je w Gdynia na Hali targowej.Jest tam na dworze taka budka z włosami.Zaplacilam za nie 15o zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hej a czy ktoras z was orientuje sie moze gdzie takie wlosy mozna kupic w katowicach lub okolicach ?? ja swoje wlosy kupuje przez neta ale wiadomo ze kolory czesto na zdj wychodza inne niz w rzeczywistosci a nie ma to jak zobaczyc wlosy ich strukture i kolor na wlasne oczy :-) wydaje mi sie we clipy stana sie za niedlugo tak powszechne ze bedzie mozna kupic je w supermarkcie jak to jest juz za nasza zachodnia granica :-) u nas na allegro widac juz jak coraz wiecej jest sprzedajacyh i kupujacyh .. troche szkoda bo to tylko my - wybrane mielysmy miec piekne geste wloski hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
Dorcia33 i warto było dac 150zł za nie? to naturalne czy syntetyk? ile jest Pasm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
W tej cenie to naturalnych nie ma.Sa ładne,ale plączą sie.Ja po kazdym noszeniu rozczesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce_paulinka
Ale ile tych pasm jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clip in
Właśnie obcięłam pasemko swoich włosów i teraz idę dobrać odpowiedni kolor clip in. Dobrze że są sklepy stacjonarne, bo na necie oszukują i wysyłają sztuczne zamiast naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clip in
Zobaczymy czy włosy z firmy Racoon są takie dobre jak je reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clip in
Oczywiście nie wszyscy na necie oszukują, ale jak mam dobrać kolor taki sam jak mój? Tak się po prostu nie da:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Moich jest 8 pasm sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×