Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Na pewno nie są naturalne (tylko tak pisze), są pewnie takie włoski które są z lepszych i gorszego \"materiału\" zrobione, ale mi chodzi o takie na siatce, czy ktoś miał ??? na You Tube dziewczyna zakłada sobie taką siatkę i wygląda świetnie, dla przykładu podaję link http://www.youtube.com/watch?v=JaPlkp6bPLk&feature=related Gdzie można takie włoski kupić u nas?? Plisssss :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Nie wiem ja tam nie widze zadnej siatki.Przeciez one sa na klipsach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Teraz jak podalas linka to tu faktycznie lepiej widac jaka to metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ponad 400$ kosztuja na tej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
takich z ta siadka bym nie chciala bo to jak peruka ijest ich tyle..fajne te loki ale tez an clip ujak juz bym chciala,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wcale nie mniej spinek chyba u gory sa 4 potem po bokach i na dole ,wiec wychodzi na to samo,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakis sposób na to by sie włosy nie elektryzowały? bo moje się troche elektryzują i powoli mnie to zaczyna denerwować :/ ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ale ktore ci sie elektryzuja??klipy czy twoje????jak klipy to ja je mocze woda troche i jest ok,a swoje gorzej juz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka1989
hejka:) ja juz mialam przedluzane wlosy metoda micro ring w gdansku.moje wlosy naturalne sa bardzo geste i zadbane wiec kiedy je przedluzylam wygladaly bardzo naturalnie...kazdy myslal ze one wcale nie sa doczepione...moim zdaniem jak ktos ma zadbane swoje wlosy to po doczepieniu one sie nie zniszcza bynajmniej bylo tak w moim przypadku a nosilam je 8 miesiacy z 2 tygodniowa przerwa i kiedy je zdjelam z glowy to wygladaly jak przed zalozeniem.Teraz zamowilam sobie na allegro 3 tasmy clip on 13cm szerokosci.nie wiem czy to nie za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka1989
jeszcze chcialam dodac ze kazde wlosy doczepione sie niscza naturalne jak i sztuczne przede wszystkim od mycia.dlatego najlepiej czesto ich nie myc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaanna
jeszcze nie slyszalam zeby wlosy komus sie od mycia my;y to dobre haha,jak mikroringi ci nie zniszczyly to po co ci klipy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaanna
jeszcze nie slyszalam zeby komus wlosy sie od mycia zniszczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clipy mi sie elektryzują dzięki spróbują z tą wodą głównie przy nakładaniu i ściąganiu :) JA miałam mikroringi przez prawie rok i teraz zakładam klipy dopóki nie dojdą do siebie, nad ringami tworzą się kołtuny które ciężko rozczesać jakby dready, dużo włosów traciłam po zdjęciu tego juz po pol roku, a potem już nie miałam czym tego przykrywać tak mi się przerzedziły już nie mówię jak to ciężko po umyciu było rozczesać a miałam naturalne bez odżywki ani rusz, a jeszcze się zsuwały może kiedyś jakieś lepsze metody wymyslą bo jak na razie to te doczepianie na stałe to wszystkie niszczą włosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka22222
a mnie sie strasznie wlosy spierniczyly przez przedluzania, mialam swoje ladne do lopatek a pozdjeciu microringów mam do ramion, masakra ,ja tez sobie kupie te na clipy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka1989
DO:kosmetyczkaanna to teraz juz wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaanna
natalijjka a co mam niby rozumiec????wszyscy pisza ze maja wlosy po przedluzeniu fatalne aty ze nie,,,,,i ze niby mycie niszczy smieszna jestes naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaanna
nie to teraz cie rozumiem sluchajcie przedluzajcie wlosy jak kolezanka nie zniszcza wam sie napewno ,ale za to ich nie myjce bo to wedlug niej nizczy bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka1989
mialas kedys przedluzone wlosy np ta metoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaanna
tak mialam i prawie lysa bylam po tym diabelstwie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
i jak clip sie sprawuja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
halooooooo jest tu kto????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Tu juz nikt nie zaglada..chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no wlasnie ale dlaczego???jakas nowa stronka czy co sie stalo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżBymChciałaTakie mieć
Do dziewczyn które niedawno kupiły sobie syntetyki : czy warto i w jakim są teraz stanie (określcie czas i jak często ch używacie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Nie wiem dlaczego dziweczyny tu nie zagladaja,moze temat sie znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Co do wlosow..no coz ja nie zaluje,ze je kupilam.Nie zakładam jednak ich codziennie,a raczej na jakies wyjscia typu dyskoteka itp.Pracuje na miejscu i nie chce mi sie codziennie ich zakładac zwłaszcza,ze mam dlugosci 60 cm,wiec jest ich troszke.Moje sa w dobrym stanie,bo po kazdym zdjeciu ich rozczesuje wszystkie poplątania i przehowuje tak,zeby sie nie gniotły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
dorcia a gdzie je przechowujesz???moje maja 40 cm ale mi wystarcza,ja juz tez codziennie nie nosze,wczesniej nosilam ale teraz zadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×