Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość kasiaclip
najwazniejsza jest gramatura no chyba ze chcesz chodzic z dwoma przedluzanymi wloskami na krzyz wiec te z doczepiane.pl beda sie prezentowac duzo lepiej ale cena tez jest odpowiednio grubsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_TT_a
a nie ma różnicy czy włosy naturalne są indyjskie czy europejskie? jest to ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa25
Witam dziewczyny! Mam wielki klopot,nie wiem juz co mam robic:( kupilam naturalne treski,indyjskie,niestety kolor okazal sie zbyt jasny,sa za biale..naturalne mozna farbowac,ALE..wzielam je pofarbowalam i nic,dwa razy probowalam na jednym pasmie i nic,dzownilam do sklepu skad zamawialam i odp mi ze szamponetka Loreal ktore 30zl kosztuje!Bo tam niby rozjasniacza nie ma,ale w to nie wierze,prosze pomozcie,wydalam tyle kasy i leza te wlosy a z moimi mam problem bo nie chca mi sie pofarbowac pod kolor..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2809
Witam wszystkich. Mam do was pytanko, a właściwie prośbę. Chcę przedłużyć włosy metodą clip in ale nie mam pojęcia jakie wybrać. Moje włosy są do połowy karku- nieudany bob:(na allegro jest 100000ofert i wszystkie są najlepsze...z tego tłoku wybrałam 3 opcje... syntetyczne http://allegro.pl/clip-in-on-wlosy-najgestsze-proste-lub-fal-pasma-i2210576118.html "NATURALNE" http://allegro.pl/cs-wlosy-naturalne-remy-clip-in-on-geste-40cm-75g-i2205699956.html LUB z cosmoshop.pl takie na 40 cm naturalne. Miał ktoś do czynienia z którymiś z tych włosów?Proszę o opinie, bądź jakieś inne sugestie. Mam niestety ograniczenie budżetowe tak do 120zł:( BŁAGAM DZIEWCZYNY DORADŹCIE BO JESTEM CAŁA OGŁUPIAŁA A W TYCH CO MAM NIE WYTRZYMAM:(:(:(chciałabym żeby efekt był dość naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam już 4 zestawy z cosmoshopu, plusem jest megaszybka wysyłka i niezła jakość, raz próbowałam od innego sprzedawcy i bardzo się zraziłam choć wiem że jest ich mnóstwo na allegro.. zależy czy masz cienkie czy grube włosy - ja niestety muszę wydawać kasę na 2 zestawy żeby to dobrze wyglądało, ale myślę że jeśli masz ogólnie krótką fryzurę to jeden zestaw będzie ok - jednak 40 cm z cosmoshopu są króciutkie, mi sięgały chyba do obojczyków, ale 44cm już spokojnie do biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2809
ja nie mam jakiś mega gęstych włosów. Ja jestem bardzo niska mam 158cm, miałam już clipy ale używane, właśnie z cosmoshopu o długości 40 cm, pasowały mi ale w związku z tym że były używane były rzadkie, wypadałi itp i efekt nie był piorunujący, ale myślę że jak będą gęstrze to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pewien problem. Zamowilam sobie wlosy z cosmoshopu, kolor ciemny blond. Niestety włosy okazały się być baaardzo jasne wiec je zafarbowalam na kolor zblizony do mojego - ciepły złoty blond. Farba chwycila minimalnie (wlosy sa naturalne) sprobowalam z ciemnym blondem iw yszedl mi paskudny trupio brazowy kolor, nalozylam rozjasniacz i nic...czy da sie jeszcze cos zrobic ? czy kupowac nowy zestaw ? Moje wlosy maja zupelnie inna tonacje niz clipy ;/ dodam, ze nosze clip in od jakiegos roku i ogolnie dobrac odpowiedni kolor jest ciezko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, orientujecie sie czy włosy z COSMOSHOPU - 55cm , waga zestawu 135g - starcza na przedluzenie dość gęstych włosów? i jakiego uzywacie do ich mycia szamponu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa25
MIIBIA powiedz mi czym farbowalas te clipy,ja mam za jasne i za cholere zadna farba ich nie rusza,nic wogole a sa to naturalne wlosy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion Edka
Podczytuję kilka dni ten wątek i zastanawiam się czy kupić te włosy 135g z cosmoshop. Mam na prawdę gęste włosy i zastanawiam się czy to wystarczy. Ma ktos z Was ten zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion Edka
Odnośnie farbowania to ja kiedyś farbowałam kolor 613 - jasny blond na rudy farbą palette i złapały kolor. tylko nałozyłam dużo farby i trzymałam dłuzej niż było w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez zastanawiam sie czy kupic 135g czy 220g. Jak byłam w cosmoshopie to widziałam zestaw 100g i był naprawde cienki .. dlatego tez własnie sie waham czy wziac jedynie 135g. Pomyslalam ze zawsze mozna dokupic zestaw 95g za 175zł do tych 135g za 245zł i to tak sie nawet kalkuluje bo wychodzi 240g za 420 zł. a zestaw 220g kosztuje 435zł. Chyba ze cos zle licze. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa25: farbowalam je naprawde roznymi farbami, poczyniajac od cieplego blondu po ciemny blond. wyprobowalam wellaton i garnier. moge powiedziec, ze najlepiej "łapią" ciemne kolory. może dlatego, że są już wczesniej farbowane silnymi farbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam zestaw 135g z cosmoshop.pl i są grube. Już zdąrzyłam je umyć bo wiadomo, że po umyciu nabierają troche wody, spłókuje się dylikon i wtedy dopiero naprawde widać co się kupiło :) faktycznie dziewczyny chwalą cosmoshop i stwierdzam po umyciu że nie plączą się, są miękkie. Gęstość jest okey, ale szczerze to dla grubaśnych włosów lepiej jest mieć np dwa zestawy po 80g albo ten mega gruby - 220g. Chociaż ja mam grube włosy i ten też wygląda dobrze, zawsze przecież 1-2 pasma można dokupić . Ja mam o tyle szczescie ze mam brązowe włosy, wzielam #2 i są identyczne, nie musze nic totalnie z nimi robić :) Także póki co polecam, zobacze jak czy nadal będzie mi się je dobrze nosiło, na pewno napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion Edka
Zdecydowałam się na te 220g z COSMOSHOP. Właśnie do mnie przyszły. REWELACJA! Pierwszy raz na prawdę nie odstają od moich własnych grubych włosów, bo jest ich na prawdę bardzo, bardzo dużo! Tylko kolor muszę jeszcze zmienić na rudy. Cena jest trochę zaporowa, no ale ja nie miałam wyboru. Tak to zawsze musiałam kupować dwa albo więcej kompletów i je zszywać, więc w sumie wychodziło na to samo. Miałam już włosy z COSMOSHOP i zachowywały się po myciu i farbowaniu bardzo dobrze. Miałam je prawie 9 miesięcy. Mam nadzieję , że z tymi będzie tak samo. Tylko zastanawiam się ile kupić opakowań farby. Pewnie ze trzy albo cztery, żeby mi wszystko dobrze złapało. Opalusia jak się kupuje te zestawy 95g i 135 g, to 30g trzeba odjąć na spinki (no bo są i w jednym i w drugim zestawie), więc wychodzi 200 g samych włosów, a w tych 220 g wychodzi 205g, bo tylko 15 spinek jest na cały zestaw. No i nie trzeba zeszywać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teatrzyk
no no pani z cosmo rozpoczela kampanie reklamowa z daleka widac ze to kryptoreklama same och achy a ledwo bylam na innym forum gdzie pisza ze po paru myciach z cosmo zostaje SIANO I SZCZOTKA, pewnie chinszczyzna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teatrzyk to Ty w tym momencie robisz, najlepiej kup sobie pęczek włosów - najtanszy - z Cosmoshopu i sama sie przekonaj, a nie siejesz zamęt a na niczym w gruncie rzeczy sie nie znasz :-/ ja niestety w Cosmoshop nie pracuje ;] piszę to co myślę, bo inni sprzedawcy oszukują kur** jak tylko sie da, żerują na kobietach, które nie są w stanie odróznić całkowicie naturalnych włosów od tych mieszanych z syntetykami :-/ Cosmoshop sprzedaje mięciutkie włosy a nie szczoty ! W przeciwieństwie do Torayki i Kegla, które także sprzedają w Poznaniu włosy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Nie jest prawda, ze z wlosow cosmo zostaje siano. Bo ja swoje mam juz od sierpnia 2011 i sa w swietnym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWC
Nowa szminka, balsam czy tusz? Zanim coś kupisz, możesz sprawdzić co sądzą o tym inni :) Istna kopalnia wiedzy o kosmetykach :) http://j.gs/1702266/kwc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Ja po paru miesiącach użytkowania clipów z Cosmoshopu myślę, że mogę się już obiektywnie wypowiedzieć na temat jakości, itp. Kupiłam średni brąz, 40 cm. Pierwsze co - farbowanie. Bałam się jak włosy to zniosą, ale zniosły świetnie. Co prawda farbowałam tylko szamponetką, a nie trwałą farbą. Było im to potrzebne zdecydowanie, bo takie nówki sztuki same z siebie wyglądały nienaturalnie, już nawet nie chodzi o kolor, były zbyt gładkie i lśniące, niczym u lalki. Druga rzecz - podcięcie. Niestety, ale na samych końcach to same cienkie strączki wiszą, wygląda to średnio. Myślę, więc, że jak się zastanawiamy nad długością to lepiej wziąć dłuższe, bo i tak trzeba je będzie podciąć, jak nie od razu to po jakimś czasie. Ja po dwóch miesiącach noszenia sukcesywnie trochę je podcinałam, a ostatnio postanowiłam ciachnąć konkretniej, o jakieś 5 cm. Niestety włosy przy czesaniu, jak się je ciągnie, trochę po jakimś czasie mogą wypadać i znów te końce są przerzedzone. Po podcięciu podobają mi się jeszcze bardziej, bo znów są grube i wygląda to wszystko jakoś zdrowiej. Nie noszę ich codziennie, w zasadzie to głównie na weekendy czy jakieś wyjścia, nie wiem jakby się prezentowały po 2 m-cach codziennego noszenia, pewnie gorzej. No i zszyłam sobie te pasma z pojedynczą spinką, podwójną i do najdłuższego z trzema klipami doszyłam na środku ten krótszy z trzema. Zakładam więc teraz tylko cztery taśmy zamiast siedmiu, dzięki czemu szybciej to trwa, a i zdejmowanie zajmuje 30 sekund. Myję je tak co 5 założeń. Szamponem z silikonami i później odżywka. Spłukuję chłodna wodą, osuszam, rozkłdam na ręczniku, czeszę, układam jak najprościej i tak sobie schną same, suszarki staram się do nich nie używać. Prostuję je niestety i to jak mniemam nie ma na nie dobrego wpływu, ale niestety same z siebie falują trochę. Ogólnie nie mam wiele do zarzucenia włosom z cosmoshopu, mogłyby być gęstsze, ale za taką cenę, myślę, że jest super. No i powtórzę kolejny raz - obsługa klienta w cosmoshopie - super! Zamawiałam u nich dwa razy, przesyłka była ekspresowa, raz doszło do pewnej pomyłki, ale dostałam od nich telefon z przeprosinami i następnego dnia dostałam przesyłkę z gratisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi gdzie kupić kręcone klipy bo tam gdzie kupiłam proste są też kręcone ale po umyciu będą proste :( więc mnie to nie bawi a wręcz dziwi , moje klipy już kręciłam na wałki ale są chyba za grube i się szybko prostują , a chciałabym mieć takie ładne kręcone jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem, bo ja mam proste włosy i w sumie mało lasek ma na tyle krecowne włosy zeby kupować tez krecone klipy niestety :/ macie tak ze włosy z clipów "segregują sie" Wam ? tzn nie są jednolite tylko łączą się ? bo nie wiem czy to kwestia mojej pielegnacji, moze powinnam je umyc bo to nie wyglada naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Wlosy z cosmo, ktore mam od sierpnia 2011, a ktore uzywam co dzien spisuja sie bardzo dobrze. Ale faktem jest, ze troche tych wlosow z tasm wyszlo. Co mnie nie dziwi, bo czasem czesalam je na sile napotykajac jakis opor. Biorac pod uwage fakt, ze ostatnio podobno wlosy z cosmo sa kiepskie na koncach (cienkie ) postanowilam wczoraj zamowic te o dlugosci 40m i bede je podcinac. Mysle, ze taki manewr jest sensowniejszy. Te, ktore mam wytrzymaja jeszcze spokojnie kilka miesiecy, ale cos mnie podkusilo, by juz zamowic nowy zestaw. Dam wam znac jakiej jakosci beda te wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zwracam się z pewnym pytaniem mam dość cienkie włosy do pasa. z ich stanu jestem raczej zadowolona bo wyglądają zdrowo z tym ze są cienkie, a to nie wygląda efektownie. dlatego tez zamówiłam ostatnio naturalne włosy clip in z aukcji na alegro. 50 cm 100 g. myślę ze długość będzie zbliżona do moich naturalnych. problemem jest jedynie kolor. wahałam się między jasnym a średnim brązem. ostatecznie wybrałam te jaśniejsze, ale obawiam się ze mogą być zbyt jasne. i tu pytanie. czy przy zbliżonej długości włosów naturalnych i clip in-ów ich odcień może się troszkę różnić? szczerze mówiąc wybrałam jaśniejszy brąz z premedytacją, gdyż zawsze marzyłam o rozjaśnieniu moich włosów (ale ponad wszystko unikam koloryzacji włosów) więc łudzę się ze w ten sposób uzyskam efekt naturalnie rozjaśnionych włosów. niestety obawy pozostają. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
zamowione kilka dni temu wlosy z cosmo przybyly... zamowilam b. ciemny braz, dl. 40cm, poniewaz bralam pod uwage koniecznosc skrocenia ich ( nierowne, cienkie, smetne koncowki). Okazalo sie, ze kondycja wlosow jest super!!! Na koncach nie wisza pojedyncze wloski, sa geste ( oczywiscie adekwatnie do g). Jestem bardzo zadowolona. No i bede musiala je skrocic. Bo ta dlugosc to jednak stanowczo zbyt dluga jak dla mnie. Szkoda ciac takie piekne wlosy :D, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adson
Cześć, mam rzadkie raczej blond włosy, u góry grubsze, gdzie indziej raczej cienkie, niektóre bardzo, z tyłu są bardzo rzadkie. Chcę zagęścić włosy naturalnymi włosami, lecz męczę się z wyborem, nie wiem czy zakupić 25cm z cosmoshop.pl czy z doczepiane.pl. Boję się, że może być widać te spinki i też że nie będę miała do czego je z tyłu przymocować, tzn że nie będą się trzymały małej ilości włosów z tyłu. Ale za to mam dużo więcej włosów na czubku głowy i może te przykryłyby te spinki z tyłu jeśli byłyby widoczne? Mam włosy tak do ramion, trochę się gdzieniegdzie podkręcą, pofalują, tak czy inaczej są proste, ale gdy potraktuje je prostownicą są tak za ramiona. 25cm clipy będą dobre ? Dodam, że nie mam cieniowanych włosów i mam dosyć małą główkę w stosunku do swojego ciała. Wie ktoś może czy bardzo jasny brąz z cosmoshop jest faktycznie taki sam jak pokazany na zdjęciu? I czy ciemny blond z doczepiane.pl nie jest zbyt brązowy czy rudawy ? Troszkę się rozpisałam, czasem może masło maślane, ale naprawdę nie wiem już co mam robić ze swoimi włosami, żeby mieć ich więcej, i móc z nimi cokolwiek ładnego zrobić i nie czuć się najgorzej pomiędzy wszystkimi młodymi dziewczynami, kobietami. Proszę, doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×