Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość kwadratuszka
adson, ja tez mam naprawde cienkie i rzadkie wlosy, i naprawde tych spinek nie widac- wiec moim zdaniem tym nie musisz sie martwic. co do koloru, mysle, ze w necie wychodza one ciemniejsze znacznie niz live. Ja moge polecic Ci z cosmo, ale nie mam porownania z doczepiane.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adson
Dzięki wielkie kwadratuszka, uspokoiłaś mnie troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mawit
Witam.Mam dylemat- chcę kupić włosy naturalne kręcone i nie wiem czy lepiej zamówić 2 dopinki (gęstsze) czy lepiej 6 dopinek.Mam kręcone włosy troszeczkę za ramiona, dosyć gęste.Poradźcie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Hm... jesli masz geste wlosy naprawde to takie 2 dopinki moga zniknac w tej gestwinie i nie odczujesz zadnej zmiany, efekt moze byc niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie kręcone? czyli po umyciu nadal będą kręcone? właśnie szukam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek d
Niestety kupiłam już 5 razy włosy clip in naturalne- falowane - w 5 różnych miejscach. Zawsze po myciu się rozprostowują. Nie wiem dlaczego tak jest. A może by tak kupić proste i iść do fryzjera zrobić na nich trwałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w sklepie pani powiedziała że one są naturalnie proste a zakręcone są na lokówkę więc po umyciu są proste, ale mnie takie nie interesują . Trwała nie ale muszę dopytać bo wiem że kiedyś na długich nie można było robić a teraz ostatnio fryzjerka mi się chwaliła że będą niedługo mieć jakieś wałki na długie włosy więc się dowiem ale obawiam się że marnie to będzie wyglądać na tych klipsach :( ale lipa z tymi kręconymi :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sgat
Polecam k8sklep.pl maja wspaniale wlosy... Sa geste, dlugie i piekne! Oczywiscie naturalne :) pozdrawiam Was Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiatek
Dziewczyny! Od dwóch lat używam clip-on. Nie wiem jak bardzo musiałam być głupia i ślepa, że tak długo je miałam. Od wczoraj postanowiłam sobie, że już ich więcej nie założę. Nigdy nie miałam rewelacyjnych włosów, marzyłam o długich , pięknych i clip0in mi w tym pomagało. Nie potrafiłam już bez nich wychodzić z domu. Dzień w dzień je zakładałam. Bez nich czułam się łyso. Aż do wczoraj. Mam kilka włosów na głowie. Myślałam, że takie wypadanie włosów uzależnione jest od braku witamin, odzywek, stosowałam specjalne leki, odżywki, wcierki itp i nic nie pomagało. W końcu dałam sobie powiedzieć, że zbyt mocno obciążam swoje włosy tymi doczepianymi. Postanowiłam je wyrzucić. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze z takimi krótkimi i cienkimi włosami, jak je wezmę "w kitkę" to ta kitka ma moze z 1cm szerokości. Najchetniej już bym założyła klipy na nowo, ale muszę jakoś wytrzymać i naprawiać włosy bo zostanę łysa. Także to nie jest tak, że clipy nie szkodzą! Uzywajcie ich rozsadnie, na jakieś wyjścia,itp. Nie codziennie tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
No dla mnie to jest jasne, że clipów nie noszę codziennie, choćby ze względu na to, że zwyczajnie by mi się nie chciało z tym bawić co rano. Druga rzecz, że musiałabym wytrzymywać z nimi ponad 8h dziennie, a po paru godzinach czuć je na głowie, bo obciążają trochę nasze włosy i po zdjęciu ich, to miejsce w którym były przyczepione jest przez jakiś czas 'obolałe'. Szkoda włosów, z resztą nie wyobrażam sobie nie wymodelować fajnie moich własnych włosów przed założeniem dopinek, a takie codzienne modelowanie, suszenie to mordęga dla włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
No i zamówiłam już trzeci komplet włosów z cosmoshop.pl. Mam nadzieję, że dziś dojdą. Po 25 cm (po ścięciu cienkich końców zostaje niecałe 20 cm, polecam tylko dla króciutkich włosów) i 40 cm, teraz zamówiłam 45 cm z myślą o ścięciu ich od razu trochę. Włosy niestety po jakimś czasie robią się szorstkie i sztywne i totalnie niepodatne na prostowanie czy kręcenie, strasznie się też plączą, tak, że podczas czesania masa włosów się lamie lub wypada, bo trzeba się naszarpać. Trochę już nie mogę patrzeć na starą parę, będę jej używać teraz już tylko do kucyka lub koczka okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ... ja mam włosy z cosmoshop chyba z 2 miesiące. Myłam je z 5 razy bo generalnie nakładałam na nie tyle odżywki że aż były sztywne od niej :) ostatnio przeżyłam koszmar ... po umyciu ich końce poplątały mi się. Wiem, że niektore z Was mają clipy az rok czasu, a tu takie coś po 2 miesiącach. Byłam przerażona.. do tej pory używałam do ich mycia albo szamponu dla dzieci albo gliss kura z jedwabiem tego różowego. Do tego miałam różowy spray na matowe włosy, jedwab (biosilk okazał się fatalny w ich pielegnacji totez nie zawsze go nakladalam), miałam też spray termoochronny. Przy ostatnim myciu nie robiłam nic nadzwyczajnego a jednak włosy strasznie się puszyły, nie mogłam ich doprostować - cos strasznego ! poleciałam do tesco bo miałam go najbliżej i kupiłam maseczke głęboko nawilżającą Oil Dove oraz drogie serum nablyszczajace i nawilżające. Kosztowało mnie to 53zł ale odratowałam moje clipy. Nadal nie są idealne ale codziennie przed wyjsciem traktuje je sprayem z gliss kura różowym i dają radę. Dziewczyny które piszą ze clipy trzymaja az rok albo myją je raz na 2 miesiące albo nie noszą codziennie tak jak ja. Fakt faktem, że tak jak pisze koleżanka u góry one obciążają włosy ale bardzo pomaga zaczepianie ich troszkę niżej, tak chociaz z cm od głowy i w momencie zaczepiania podniesienie kosmyka włosów tak żeby klips zaczepił się całkowicie a nie tylko za pojedyńcze włoski. znalazłam też sposób na to żeby włosy spod spodu nie były widoczne spod klipów - po prostu zawijam clipy u nasady do wewnątrz, nie wiem czy dobrze to zobrazowałam. Bo mi zawsze przeszkadzało że przy ringach można uchwycić włosy przy szyi a w clipach brzydko odstają ... no i w clipach nienawidzę tego, że włosy łączą się - jak miałam ringi tego problemu nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawlosy
no coz dwie opinie z rzedu potwierdzaja to co pisalam jakis czas temu - ze cosmoshop sprzedaje dziadostwo- zostalam za to zaatakowana a teraz widac jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
ja pierwszy zestaw mialam od sierpnia 2011 do marca/kwietnia 2012. byly farbowane kilka razy itd. Nie byly juz teraz tak ladne, wiec kupilam nowe. sa juz przeze mnie zafarbowane. to prawda, ze klipy w pewien sposob oslabiaja nasze wlosy. tyle ze moje kita przed ich noszeniem nawet 1 cm nie miala:| w 2 miejscach gdzie przypinam klipy jakis czas temu zauwazylam takie placki jakby bez wlosow... przerazenie... a jednoczesnie swiadomosc, ze nie moge zrezygnowac z klipow... juz teraz nie... nosze je co dzien :/ uzywalam na te miejsce vichy ampulki dla kobiet. wlosy odrastaja, wiec jest ok. nie wypadaja mi jakos bardziej niz kiedys, a nawet mniej. biore belisse, a wlosy myje na przemia dove przeciw wypadaniu z head&shoulder do przetluszczajacych sie i uzywam odzywki zawsze tej samej dove przeciw wypadaniu... przed klipami co dzien lecialo mi 80-100 wlosow, teraz max 40. a czasem 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KASIAWŁOSY - ja nie napisałam że cosmoshop sprzedaje badziewne włosy. Podzieliłam się tylko tym, co mi w clipach nie pasuje. Tak naprawde to że się łączą to jest dla nich charakterystyczne. Pisałam o tym jak poradziłam sobie z suchymi splątanymi końcami - chcialam zeby to byla przydatna rada. Miałam na sobie włosy z SILKYHAIR i włosy z TORAYKA. te drugie to istny koszmar ... z kolei silkyhair były z domieszką sysntetyków niestety. Cosmoshop to niebo a ziemia z porównaniem do nich, bo ich nie dało się uratować ŻADNĄ odżywką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kwadratuszki :)* Mam do ciebie prośbę, możesz mi podać konkretny link do włosów które ty kupujesz z tej strony. Od pary tygodni was po cichu czytam i mam wrażenie, że najbardziej się na tych włosach znasz. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
gonius, tutaj masz linka http://cosmoshop.pl/p/52/253/-zestaw-clip-in-dlugosc-40-cm-kolor-1b-bardzo-ciemny-braz-40-cm-75g-wlosy-naturalne-clip-in-clip-on.html do wlosow, ktore zamawialam niedawno. Bo w 2011 zamowilam 25cm, ale teraz sie obawialam, ze dostane jakies przerzedzone na koncach (jak swego czasu chocby moja kolezanka). Ale te, co przyszly okazaly sie OK na calej dlugosci; ciac i tak musialam, bo byly za dlugie (komu przez noc wlosy rosna o 20cm :D). Nie wiem czy sie znam na tcyh wlosach, moze mam z nimi mniej problemow co dziewczyny, bo nigdy nie nosze rozpuszczonych, tylko spiete w taki czy inny sposob. Co dwa dni psikam glownie na koncowki jedwabiem gliss kura. Od momentu farbowania jeszcze ich nie pralam ;)/ nie mylam. Ponoc im mniej, tym lepiej... No, ale pamietam, ze latem mylam tamte czesciej znacznie, wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek:-)
właśnie zamówiłam sobie włoski z Cosmo i nie mogę się doczekać ,aż przyjdą 55 cm-135 g mam nadzieje ,ze będą w porządku !!! Jak je dostane to dam znać jak wyglądaj:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kwadratuszka za wyczerpującą odpowiedz :) Troche mnie zmartwiłaś, tym że ty nosisz ciągle związane włosy- ja całe zycie chodze w rozpuszczonych i nie wyobrażam sobie żeby po doczepieniui było inaczej ..... to znaczy, że jak bede chodziła w rozpuszczonych to te klipsy bedą jakoś szczególnie widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
gonius- noszę spięte, bo nie podobam się sobie w rozpuszczonych; poza tym moje naturalne mają nieco inną strukturę (tendencje do falowania lekkiego) i zbyt odznaczają się od clipów. Kiedy wszystko jest spięte wygląda super :) Myślę, że nosząc clipy rozpuszczone cały dzień trzeba je będzie dobrych kilka razy przeczesywać. Musisz wyprobowac na sobie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Spinki na pewno nie będą widoczne przy rozpuszczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa77777
ja też miałam z cosmoshopu i były fajne a teraz kupiłam z remy-hair i muszę przyznać że są lepsze. milutkie w dotyku, umyte już kilka razy i nadal bardzo dobre. wiec z czystym sercem mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa77777
ja akurat zamawiałam 4 z cosmoshopu i później z remy-hair i były takie same. Pani z remy-hair mówiła że przy brązach nie ma problemu, przy blondach delikatnie zdarza sie że odcień się różni ale to też bardzo delikatnie. więc raczej jezeli chcesz 2 to powinny być takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika867.
super dzieki ze odpisalas... boje sie ze z kolorem nie trafie. dobrze ze na Ciebie trafilam ;) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa77777
ja też o to się martwiłam ale udało się dobrać idealnie :) cieszę sie że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam takie coś zapytałam ich czy te ich kręcone będą cały czas kręcone nawet po umyci dostałam odpowiedź że tak ale czy któraś z was kupowała tu włosy czy są ok? http://www.sklep.longhair.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaczek22
wlasnie wrocilam od fryzjera;) zamowilam wloski z cosmoshopu i sa sliczne;) wzielam zestaw chyba ok 90 gram i jescze za duzo bylo,jedno pasemko z 3ma spoineczkami lezy zbedne;p zamowilam jasny blond ale dodalalm u fryzjera ciemnych pasemek zeby bylo naturalniej;p najchetniej nigdy bym ich juz nie zdjela;p fakt ze po malowaniu sa troszke siankowate ale to normalne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×