Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość kwadratuszka
soniaczka, a kiedy kupowalas swoje klipy? niestety nie odpowiem na Twoje pytanie w spr. lakieru - nie uzywam na klipy, nie mam takiej potrzeby, poniewaz spinam je zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
@Soniaczka ;-* : Ja używam lakieru jak najbardziej i to zawsze w zasadzie, bo tapiruję pasma do których przypinam clipy i lakieruję, a więc zawsze wcześniej przypięte włosy i tak załapią się na odrobinę lakieru. No i na koniec też utrwalam fryzurę, więc choćby końce spryskuję, żeby pozostały proste i się jak najmniej 'odginały', bo w kwestii włosów jestem straszną pedantką. Z włosami nic się nie dzieje z tego powodu, nie zauważyłam, żeby im to szkodziło. Zawsze po zdjęciu je przeczesuję i prostuję, nie są ani sztywne ani jakoś bardziej matowe. PS. A ja wciąż czekam na włosy z cosmoshopu:( Tydzień temu w czwartek wysłali, ale niestety nie wpisali numeru mieszkania, a mój beznadziejny listonosz który nawet dupy ruszyć nie raczy nigdy na pierwsze piętro tylko zawsze zostawia w skrzynce awizo i tym razem się nie wykazał odrobiną chęci. Pod numerem bloku w którym mieszkam jest jakieś 10 mieszkań, przecież mają wykaz nazwisk! Ale łatwiej było przesyłkę odesłać do nadawcy:/ Mam nadzieję, że do piątku dojdą w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Wczoraj odebrałam przesyłkę, po ponownym wysłaniu szła jeden dzień:) Długość 40 cm przeszła moje oczekiwania, chyba będę musiała je skrócić! W ogóle są jakieś gęstsze niż moje pierwsze clipy 25 cm, wydaje mi się, że jest więcej tych włosów jednak. Cosmoshop dorzucił jedwab Biosilk do przesyłki, za wydłużony czas oczekiwania jak mniemam, fajnie z ich strony:) Polecam ich jeszcze raz jeśli chodzi o łatwość i szybkość zamówienia, rewelacja (nie zważam na tą pomyłkę z adresem, zdarza się, a włosy nie były mi pilnie potrzebne, więc luz), obsługa na najwyższym poziomie. Włosy niestety będę musiała pofarbować, średni brąz jest za jasny dla mnie, no i strasznie się świeci. Mam nadzieję, że po zafarbowaniu włosy trochę 'przygasną'. Zamierzam jednak ufarbować je tylko szamponetką Joanny Multi Color Effect, zastanawiam się jednak czy pokryje te włosy normalnie tak jak moje? Nie używam trwałych farb, więc nie uda mi się pewnie trafić w kolor, nie chcę ryzykować, dlatego najchętniej zafarbowałabym tym czym sama koloryzuje swoje włosy. Muszę też je trochę podciąć, bo raz, że długość (chociaż trochę mi szkoda je drastycznie skracać, a przydałoby się z 5 cm), a dwa że są takie proste jak od linijki na końcach, co wygląda nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisien
Czesc dziewczyny ja juz wlasnie przejzalam mase stron i mase forum Tez chcem dobie takie cudo kupic, ale musze poczekac az zejdzie mi szamponetka zeby dobrac odpowiedni kolo na pozniej ! Powiedzcie mi jaka firme najbardziej polecacie, ja najwiekszym zaufaniem ( jak narazie tylko czytajac stony internetowe) obdarzylam ta firme : http://www.doczepiane.pl/przedluzanie-wlosow-wlosy-naturalne/14-doczepiane-wlosy-clip-in-55-cm-220-gram.html i tu jest az 200g Mam uprzedzenie do zakupow na wysylke...bo to tez nie sa male pieniazki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 gr ale cena podwójna ja nie pamiętam ale chyba 100 jest zawsze i uważam że to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zamówić zestaw Clip in 25 cm - pragnę wreszcie zagęścić swoje z natury rzadkie i delikatne włosy. Mam problem z decyzją u kogo zamówić włosy - waham się między cosmoshopem a doczepiane.pl.... Problemem jest również wybór koloru. Własne mam farbowane - kolor farby - średni brąz - ale na włosach w sztucznym świetle wyglądają na ciemny brąz. W słońcu są "czekoladowe". Po wcześniejszych postach widzę że powinnam kupić jaśniejsze i zafarbować swoją farbą...Boję się jednak że farba chwyci dopinkę na inny kolor i wyjdą np. czarne...a tego bym nie chciała... Zastanawiam się też jak długo trzyma się kolor na farbowanych włosach? Jakie miałyście doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczepiane.pl oferują włosy indyjskie a Cosmoshop pisze tylko iż są to "WŁOSY REMY O STRUKTURZE EUROPEJSKIEJ"... Czyli jaka jest różnica? Proszę wyjaśnijcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczepiaczka niezadowolona
kupiłam włosy od doczepiane.pl i nie jestem zadowolona.... sa jakies takie sztywne, jakby azjatyckie...nie kreca sie dobrze i tak jakos stercza.... czy wiecie jak mozna je zmiekczyc????? da sie cos z nimi zrobic????? moczylam je przez cala noc w masce do wlosow suchych i nic.....wydalam prawie 200 zl, a to dla mnie na serio duzo kasy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europea
do <Mili> Włosy indyjskie pochodzą z Indii i są dość sztywne - takie jakie mają hinduski. Są mniej podatne na układanie niż te o strukturze europejskiej. O strukturze europejskiej pochodzą z różnych miejsc na świecie - nie koniecznie z Europy, ale dobierane są i obrabiane tak żeby pasowały do włosów takich jakie zazwyczaj mają europejski- czyli cienkich i delikatnych. Nie miałam włosów ani z cosmoshopu ani z doczepiane.pl . Czytalam troche na stronie doczepiane.pl o i w tej firmie doczepiane.pl nie podoba mi się to, że zamiast zachwalać własne produkty i ich zalety, to opisują jak denny towar sprzedaje ich konkurencja, jak to inne firmy oszukuja. Tak jak politycy zamiast robic cos dobrego, to skupiaja sie na bledach konkurencji. Moze jak sie nie ma samemu nic do zaoferowania to sie oczernia innych? Sama szukam wlosow dla siebie, ale nie wiem jeszcze gdzie kupie. Kiedys mialam o strukturze europejskiej, ale kupilam je w sklepie stacjonarnym w Rzymie. Nie wiem czy te z polskch sklepow internetowych beda rownie dobre, ale tamte wystarczyly mi na ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europea
Jakie jeszcze znacie sklepy z wlosami godnymi polecenia? Boje sie, zeby nie trafic na mieszanki z syntetykami. Moja kolezanka kupila na Allegro, farbowala te wlosy na swoj kolor i polowa jej sie pofarbowala, a polowa nie. Te ktore nie zlapaly farby to byly syntetyki. A longhair polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź europea :) Już się zdecydowałam - jednak zamawiam włoski z Cosmoshopu. Przekonało mnie też to iż mają baaardzo dużo pozytywnych komentarzy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie wiem który kolor wybrać...Zastanawiam się nad średnim i ciemnym brązem.. Kwadratuszka pisała że w rzeczywistości ciemny brąz był jak średni... Może po prostu kupię te dwa kolory i je porównam. Zdarzało się Wam oddawać włoski w Cosmoshopie? Nie robią problemów ze zwrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus-kleopatra
Moja koleżanka wymieniała wlosy w cosmoshopie, bo dostała niezbyt gęsty zestaw. Wymienili jej na nowy, ładny. Warunkiem wymiany było to, żeby włosy nie były odczepione od takiej tekturki do której są przymocowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...czyli można się domyśleć że spakowali go i ponownie komuś sprzedali... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus-kleopatra
Nie wiem, pewnie tak. Ogólnie to chodziło o to, ze tylko jak te włosy nie są odczepione od kartonika to są pewni, że nie były używane. Ogólnie babka mówiła, że duzo osób kupuje wlosy, założy raz dwa na impreze, a potem chce zwracać i mówi że im kolor nie odpowiada czy coś tam innego, a takich "noszonych" to już nie mogą sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Mili, ja swoje klipy farbowalam dwukrotnie (mam je od sierpnia). Myje je tak raz na dwa tygodnie. Troche rzadko wydaje mi sie, ale z drugiej strony pisze sie i mowi, zeby takich wlosow za czesto nie myc, ze moze to zle wplynac na ich stan. No wiec ocenic mozna, ze kolor trzyma sie na tych wlosach dlugo (farbuje garnierem 4.15) Ja nosze te wlosy w sumie co dzien (choc jak wracam do domu to od razu je odpinam, ale na ogol mam je na glowie okolo 10godz.) i zauwazylam w 2 miejscach (gdzie wpiete sa klipy) przerzedzily mi sie wlosy, jakby sie troche wytarly:O Jesli wiecie o czym mowie. Ja przypinam na tyl glowy 2 tasmy, kazda ma po 3 klipy. Wiec zauwazylam takie zjawisko 2 miejscach, od 2 spinek. Wcieram teraz w glowe rozne preparaty, a klipy wpinam gdzie indziej. najgorsze jest to, ze ja teraz bez tych klipow bym juz wyjsc nie mogla :O To uzaleznia... A jak widac, nie musi byc do konca obojetne dla zdrowia szeroko pojetego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź kwardatuszka :) Właśnie zakupiłam włoski w Cosmoshopie i już się nie mogę doczekać kiedy je dostanę.... Zakupiłam 2 kolory. Jeden po prostu zwrócę. Kontaktowałam się wcześniej z Cosmo i potwierdzili że można nawet wyciągnąć z folii, byle by nie odrywać tego kartonika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka z daleka
wlasnie przyszly moje wlosy z cosmoshop, jesli chodzi o jakosc są bardzo dobre, maja strukture jak moje wlosy i nie roznia sie niczym od naszych europejskich wlosow, natomiast nietety nie trafilam z kolorem! zamowiony kolor ciemny brąz okazal sie zbyt jasny jak na moje wlosy!moim zdaniem nietrafione nazewnictwo bo ja mam swoje od urodzenia ciemne brązowe, a te z treski są jednak dość jasne i na pewno ciemny brąz to to nie jest!jeżeli chodzi o trzymanie sie na wlosach, to jak njbardziej trzymaja sie bardzo dobrze, zalozylam je byle jak, potrząsalam glowe i nie odlatuja, nie zsuwaja sie! minus jest taki, ze ja mam mocno cieniowane lekko falowane wlosy, a te doczepiane są dlugie i proste wiec troche dziwnie to wygląda i troche sie odznaczaja te moje od tych sztucznych pod tym względem!nie wiem moze to kwestia zakladania i wprawy! lepiej w zwiazanym kucyku sie prezentuje!ilosc wlosow tez taka sobie, 100 g, ale na glowie troche licho, ladniej by bylo z dwoma zestawami na glowie! ogolnie jednak nie mam zastrzezen do tego sprzedawcy!jesli bede robic kolejne takie zakupy to tylko u niego, chyba, ze macie namiary na lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka z daleka
wlasnie przyszly moje wlosy z cosmoshop, jesli chodzi o jakosc są bardzo dobre, maja strukture jak moje wlosy i nie roznia sie niczym od naszych europejskich wlosow, natomiast nietety nie trafilam z kolorem! zamowiony kolor ciemny brąz okazal sie zbyt jasny jak na moje wlosy!moim zdaniem nietrafione nazewnictwo bo ja mam swoje od urodzenia ciemne brązowe, a te z treski są jednak dość jasne i na pewno ciemny brąz to to nie jest!jeżeli chodzi o trzymanie sie na wlosach, to jak njbardziej trzymaja sie bardzo dobrze, zalozylam je byle jak, potrząsalam glowe i nie odlatuja, nie zsuwaja sie! minus jest taki, ze ja mam mocno cieniowane lekko falowane wlosy, a te doczepiane są dlugie i proste wiec troche dziwnie to wygląda i troche sie odznaczaja te moje od tych sztucznych pod tym względem!nie wiem moze to kwestia zakladania i wprawy! lepiej w zwiazanym kucyku sie prezentuje!ilosc wlosow tez taka sobie, 100 g, ale na glowie troche licho, ladniej by bylo z dwoma zestawami na glowie! ogolnie jednak nie mam zastrzezen do tego sprzedawcy!jesli bede robic kolejne takie zakupy to tylko u niego, chyba, ze macie namiary na lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, od jakiegoś roku przedłużam sobie włosy ''clip in'' jestem bardzo zadowolona róznicy między nimi a moimi włosami nie widać. Ale mam pewien problem.. wypadają mi włosy garściami, jestem ciekawa czy to przez te dopinki ? pomóżcie proszę, jesli wiecie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela87
ja z kolei nie jestem zadowolona z cosmoshopu, oklamali mnie z rozmiarem spinek (mialy byc S ktore maja 2 cm w rzeczywistosci sa prawie 3 cm rozmiar M) do tego jak sie okazalo w ogole nie maja prawdziwych zdjec produktow, te zdjecia ktore sa na stronie znalazlam na chinskiej stronie !!! co chyba mowi o wszystkim jesli chodzi o "europejska strukture" wlosow :( szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
doontstoop- niewykluczone, ze wlosy lecia ci od klipow. ja pisalam, ze mnie wlosy jakby wtraly od spinek 2 miejscach, z tylu glowy:O wcieram w te miejsce specyfiki i widze, ze juz cos tam odrasta. balam sie, ze na wieku zostana juz lyse placki:O zadna metoda nie jest bezpieczna jak widac i taka bezinwazyjna:O pewnie jelsi ktos zaklada wlosy okazyjnie to wiadomo, ze nie ma zadnego problemu. ale dzien w dzien. to jednak oslabia. ja zaczelam tez brac belisse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Ja myślę, że jeśli chodzi o kolor to w ogóle bardzo ciężko dobrać tak, żeby był identyczny jak nasze włosy, chyba że mówimy o czerni, to jedyny kolor nad którym bym się nie zastanawiała czy różnica będzie czy nie. U mnie zarówno ciemny brąz jak i średni brąz z Cosmoshopu nie był w 100% odpowiedni, dlatego moje 40 cm średni brąz pofarbowałam na kolor który mam na głowie i jest idealnie. Myślę, że jak nie możemy się zdecydować na kolor to lepiej wybrać jaśniejszy i zafarbować, nie trzeba się będzie zastanawiać czy aby napewno nie widać różnicy:) Ja noszę dopinki od dwóch tygodni i ludzie tego nie widzą zupełnie. Niektórzy tylko są zdziwieni jakie już mam długie włosy, bo nie było tego widać jak nosiłam przez ostatnie m-ce spięte, a ja oczywiście rżnę głupa, a co;) @kwadratuszka: Też się obawiam wpływu na włosy niestety. Przez pierwszy tydzień przypinałam je codziennie i o ile przy rozpuszczonych tego tak nie czuję, o tyle jak przypinałam je do zrobienia wysokiego kucyka (czyli w drugą stronę tak jakby) to po całym dniu w pracy strasznie mnie skóra głowy bolała w miejscach przypinek i te włosy takie zmaltretowane jakieś mi się wydawały. Ostatnie co mi sie marzy to łysina na czubku głowy dlatego odpuszczam. Jak nie rozpuszczam włosów to daję sobie spokój z clipami i robię koczek, zawijam włosy tak, że i tak nie widać jakiej są długości. Szkoda mi trochę tego kucyka, taki długi i gruby wygląda bardzo ładnie, ale nie chcę zostać łysa. A przyzwyczaić się można, oj można, po tygodniu noszenia głupio mi było bez tych włosów, a co dopiero dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus-kleopatra
adela87 - mi przysłali z małymi spinkami, nie wiem w sumie czy to rozmiar "s" czy "m' ale są na tyle małe, że ich nie widać, a na tyle duże że dobrze się trzymają. Co do zdjęć, to mój kolor był mniej więcej taki jak na zdjęciach więc też się nie mam do czego przyczepić. A że na chińskich stronach znalazłaś te same fotki to nie ma nic do rzeczy? Ja dostałam włosy o strukturze europejskiej- takie jak moje własne włosy. Może kupili te same zdjęcia co chińczycy albo po prostu szyją w chinach? W końcu teraz wszystko jest robione w chinach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style inspiration xoxo
Ja mam takie pytanie do Was... Jesli macie zamiar pokrecic sobie wloski... To najpierw krecicie swoje a clipy osobno i dopiero zakladacie czy moze zakladacie proste clipy na proste wlosy i dopiero krecicie ? ;] Troche zamieszalam ale chyba wiaodmo o co chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoja 25
Witam :) Mam pytanie.. Znalazłam sobie takie włoski http://www.doczepiane.pl/przedluzanie-wlosow-wlosy-naturalne/11-naturalne-doczepiane-wlosy-clip-in-40-cm-75-gram.html Moje włosy sięgają do brody i nie są ani cieńkie ani grube.. Pytania 1-Czy ich waga nie jest mała?Tzn nie będę miała u nasady głowy "burzy"włosów a na dole cieńkie "paski"?? 2-Czy włosy z tej firmy są dobre? 3-Poleciacie coś innego w przybliżonej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INNA @25
Jaka jest nam potrzebna gramatura włsów? CZy wystarczy jeden komplet skladajacy sie z 7 tasm o gramaturze 75g? Zeby w miare ok wygladac? Tzn zeby nie bylo ich na malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INNA @25
Jaka jest nam potrzebna gramatura włsów? CZy wystarczy jeden komplet skladajacy sie z 7 tasm o gramaturze 75g? Zeby w miare ok wygladac? Tzn zeby nie bylo ich na malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclip
75g to malo przy dlugosci 40 cm sensowne byloby minimum 100-120g zreszta sami napisali ze 75 to malo, przynajmniej nie sciemniaja chyba nie wierzysz ze za 100 zl mozna uzyskac super efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×