Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość gość
ja też się przejechałam na włosach ze star my hair ...niestety bardzo drogie i do tego cena nie idzie z jakością włosy za bardzo wycieniowane i za cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam fryzure boba czy te włosy na spinki nadają się dla mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pod warunkiem że spinka będzie w rozm.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłaś sobie u mnie włosów bo ja niczego nie sprzedaję.A gdybym miała jakieś włosy sprzedawać byłby by to włosy na poziomie włosów słowiańskich racoon lub indyjskich great lengths .Na złomie tyle nie zarobisz wiec wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam fryzure boba i najpierw zakupiłam włosy o wadze 65 gramów i włosów okazało się być za mało i musiałam dokupić jeszcze jeden zestaw około 100 gramów chyba było ..no i teraz jest dobrze tylko ze mam duzo taśm do zakładania ale jakoś daje rade. tak wiec bez obaw można przy fryzurze babo kupić treski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc, zakupiłam włosy w kolorze ciemnego blondu z myślą, że będę je farbować, ponieważ mojego koloru nigdzie nie mogłam znaleźć (miedziano- czerwony) i mam pytanie, jakiej farby najlepiej użyć? Czy może to być farba bez amoniaku, ale taka do ktorej dodaje sie utleniacz? Słyszałam, że amoniak jest niewskazany. Czy może tylko szamponetki się nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie farbuj bo to różnie z tym bywa ...jestem fryzjerką od 15 lat i do tego sprzedaje w moim salonie włosy clip in i zazwyczaj odradzam farbowanie dopinek bo to bardzo niszczy włosy i jest duże prawdopodobieństwo że włosy nie przyjmą farby równomiernie bo co jak co są to włosy martwe z warstwą silikonową..i rózne rzeczy moga sie przydarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam jakoś się dowiedzieć gdzie kupić doczepy, ale widzę że nie warto sugerować się waszymi opiniami, bo nie wiem już, który komentarz napisał prawdziwy użytkownik, a który jakiś zdesperowany sprzedawca w celu darmowego zareklamowania produktu, czy też poniżenia konkurencji. Chyba po prostu zdam się na przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinnez
Ja natomista wiem od kogo wiecej nie kupie clipinów Zamowilam na allegro od vanessahair i mialy byc naturalne, dostalam syntetyczne, patrzac na ich komentarza nie ja pierwsza nabralam sie na tanią cene wlosow, jak narazie odechialo mi sie nowego zakupu dopinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla_ice
Ja swoje kupilam w sklepie hairself.pl Dopiero zaczynam przygode z wlosami clip-in. Poki co jestem zadowolona, nie sadzilam ze az tak fajnie to wyglada po zalozeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję włosy z hair4you i jestem mega zadowolona. Włosy są bardzo długie i gęste. Takie jak w opsie. Wysłali mi je w ciagu 1dnia. Nie mam czasu na specjalną pielegnacje, używam tylko jedwab i sa extra. Nosze je juz 5miesiecy i nic sie z nimi nie dzieje. takze szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem marta zastanawiam się nad zakupem włosów na treskach...tylko kompletnie nie ogarniam wagi włosów bo o ile długość jestem w stanie ogarnąć to wagi włosa już nie...czy 100 120 gramów to już takie będzie dobre przedłużenie czy nie za bardzo?? DZIĘKI Z GÓRY ZA POMOC :) (NAWET JEŻELI BĘDZIE TO JAKAŚ PANI ZE SKLEPU Z DOPINKAMI, W KOŃCU POTRZEBUJE FACHOWEJ POMOCY) BUZICZKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka9955
Śpicie w waszych włosach? Ja mam swoje clip in z Cosmoshop i pani w sklepie odradzała mi spanie w nich. Ale mi się nie chce ściągać codziennie i ściągam je tylko do mycia, czyli raz na 3 albo 4 dni. Na razie mam włosy 2 miesiące, do spania zaplatam w warkocz i ciągle bardzo ładnie wyglądają. Czy przez to spanie mogą się szybciej zniszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie radzę zdejmować do spania, bo po pierwsze niewygodne, a po drugie jak będą szorować o poduszkę to na pewno szybciej się zniszczą. Ja swoje też mam z tego sklepu i noszę prawie codziennie od 6 miesięcy. Ogólnie są ok, ale niedługo będę musiała wymienić, bo wiadomo że nie są już takie ładne jak na początku. No ale wszystko się zużywa, a pół roku to całkiem niezły wynik. Kiedyś kupiłam z Allegro, to po dwóch tygodniach zrobił się z tego dred i były do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka9955
Dzięki za radę, ściągam je jednak na noc bo mi się niewygodnie w tych spinkach spało. Normalnie ich nie czuję, ale jednak jak się leży to coś tam się od poduszki odciska. Ogólnie włosy są suuuper! Nie wyobrażam sobie już życia bez nich i chyba większość osób myśli, że to moje własne takie wyhodowałam i się pytają jakie witaminy biorę, że mam takie długie i gęste włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam moje wlosy Juz rok ale stosuje sie bardzo uwaznie do rad, ktore udzielila mi Pani z Tukka Hair House. Ich Wlosy sa boskie!!! Takie jak Ze Stanow, ktore przywiozla moja siostra:))) po pierwsze nie spac, po drugie: duzo czesac, po trzecie: regenerowac koncowki olejkiem. Kocham je i Juz nie chce przedluzania na stale!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zółzeta
ja używam z cosmoshopu włosow, sa extra, zawsze mialam clipy teraz ringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przedłużam europejskimi ze star my hair, wczesniej mialam indyjskie z doczepiane, z doczepiane mialam gestszy komplet, ale wlosy byly slabszej jakosci i rzadsze na koncach, noszę kolor czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
star my hair to najlepsze włosy jakie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaxxx
oj juz darujcie sobie panienki ze sklepow te kryptoreklamy ludzie nie sa glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotta
temat może nie do końca tego dotyczy ale mam pytanie..czy włosy clip in można i czy się da...rozjaśnic z brązu (ciemnego) na blond.. rozjasniłam je rozjaśniaczem i kolor wyszedł rudy pomarańcz...nałożyłam farbę z garniera super rozjaśniająca i..efektem jest brąz..nawet nie ciemny blond,tylko brąz..każda kolejna próba nic nie dawała..zero efektu..czy ktoś robił juz podobny ''zabieg''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny_0706
nosze juz jakos od 3 lat (nie codziennie!) clip in-ki i musze powiedziec, ze to najlepszy sposob na przedluzanie wlosow! nie niszcz twoich, a jak kolor nie przypasi zawsze mozesz wyminenic! moje clip in-ki zamawiam na www.verlocke.de to co prawda niemiecki sklep, ale takze maja polska obsluge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie super metoda :) Miałam normalnie przedłuzane wlosy ale wtedy własne sie bardzo niszcza :( i to jest mega minus. A clip in nie psuje moich włosów a do tego naturalnie fajnie wygląda. A zakładanie trwa pare minut. Ja mam dopinki z naturalnych włosów, bardzo dobrze wygladają. Zamawiałam na http://europe-hair.com/ :) a juz dośc dlugo je mam i nie niszczą się i pewnie mi sporo posluza. Fajne jest tez to ze mozna je farbowac jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się dobrze zrobi i kupi dobrą dopinkę to moim zdaniem plusy ma ta metoda. Sama na wesele kuzynki miałam robione włosy tą metoda, włosy zamawiałam w Europe Hair https://europe-hair.com/ . Mogę je śmiało polecić, produkt super jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy juz bylo na ten temat... kupilam na allegro od firmy Beautifulstylle z Murowa i porażka... produkt byl tani ale dlama sie naciagnac, pisza na aukcji zeto wlosy naturalne a okazalo sie ze to syntetyk :(((( przestrzegam wszystkich przez zakupem w tej firmie, moja rada na przyszlosc to wybrac cos drozszego.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja kupuje od sprawdzonych sklepów a nie na allegro czy cos takiego. Ostatnio kupiłam od https://www.rubin-extensions.pl/ i to najlepsze dopinki jakie miałam,a czytałam też że współpracują z polską barbie - Julią Dybowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wesele kiedys siostra przedłużała sobie włosy, zamawiałam jej takie pasemka w Europe Hair, łatwo się je zaczepiało,a efekt super. W domu więc zaoszczędziła na fryzjerze, a włosy jak prawdziwe https://europe-hair.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, mam dość długie i gęste włosy około 45 cm chciałbym mieć jeszcze dłuższe i myśle o tym żeby kupić pojedynczą tąsme 55cm i doczepić. Jak to będzie wyglądać jak doczepie tylko jedna taśmę ? Myśle że skoro mam długie włosy i geste będzie spoko, ale nigdy nie przedłużałam, wiec proszę w wasze zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×