Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość gość
z wlosow longhair robi sie szybciutko siano. cos mi sie wydaje ze wyzej reklamuje sie sprzedawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emirozpruwacz@gmail.com
czesc, moglabym wypisywac wiele na temat wlosow, zaczelo się od sztucznych z domieszka prawdziwego wlosia z allegro za 150zl komplet, pozniej kupilam na longhair, nastepnie z cosmoshop a na koncu z doczepiane :) ze wszystkich stron mialam po conajmniej dwa zestawy. Smialo moge polecic stgrone doczepiane, wlosow uzywam po dzien dzisiejszy, sa najlepsze, wszyscy zawsze wypytuja mnie o wlosy, uwazaja ze w tej dziedzinie jestem ekspertka, dlatego smiem twierdzic ze wlosy sa naprawde warte polecenia. Znam wiele osob ktore w moim miescie kupuja wlosy, wiele moich kolezanek kupywalo w salonach fryzjerskich z allegro etc lecz kiedy polecone przeze mnie wlosy z doczepiane pl trafily do ich rak od tamtego czasu sa mi bardzo wdzieczne. Pozdrawiam Was, Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze sie tu wypowiedziec w koncu ktoś inny niż osoby pracujace w longhair na zmiane z osobami z doczepiane.pl? Te wypowiedzi są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe dobre:) też to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauelka899999
Hej dziewczyny, a wpiszcie sobie " luxy hair ", te to dopiero maja grube te doczepy! i jakie śliczne, no i chyba naturalne bo je kręcą, no ale cena też niezła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła pani w bieli
Witajcie! Przeczytałam cały wątek, bo odrastają mi włoski z boba teraz mam prawie do ramion, a tu za dwa miesiące ślub i fryzjerka nie jest mi w stanie zrobić wymarzonego koka. Miałam już kilka lat temu włoski clip in ale nie przypadły mi do gusty i nosiłam je może z dwa razy. Oglądałam fryzury ślubne z użyciem dopinek (szczególnie spodobały mi się dwa koki proponowane przez Lilithmoon), dzisiaj odebrałam paczkę z włosami - mieszane syntetyki z naturalnymi, dwie taśmy o łącznej wadzę około 110 g. A ze do wyjścia miałam mało czasu zamiast dopinać je w standardowy sposób zrobiłam z nimi kitka potem zaplotłam warkocz i przypięłam wsówkami - efekt? - elegancki kok, idealny na upały! Musiałabym latami chyba czekać aby zrobić to z własnych włosów. Polecam Wam eksperymentowanie z fryzurkami, upinanie i splatanie dopinek bo dają wielkie możliwości stworzenia czegoś ciekawego. Może podsuniecie jakieś pomysły na takie fryzury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 22
tiaaa long hair, remy hair...jedno wielkie badziewie towar z tej samej półki jakościowej czyli totalny badziew, wlosy które nie nadaja sie do noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba konkurencja działa bo "sara" na każdej stronie gdzie piszą o remy-hair to sie wypowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
A ja sobie będę zamawiać na dniach włosy, znowu z cosmo. Po wakacjach i moczeniu włosów w słonej wodzie już nie są tak ładne, poza tym już dość leciwe ;) Zamówię 40cm i potem je przytnę trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Przyszly mi fatalne wlosy z cosmo. Najgorsze jakie mialam. 40cm niby, ale sensowne wlosy koncza sie na 20cm, pozostale masakra. A iw sumie slowo "senowne" jest na wyrost, bo wlosy sa cienkie i tak rzadkie jak moje wlasne, czyli mega rzadkie. Jestem wsciekla!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Problem z tymi wlosami polega na tym, ze do tasmy przyszytych jest bardzo malo wlosow o wlasciwej dla zamowienia dlugosci. Jest odpowiednia ilosc wlosow gdzies do dlugosci 15cm :O czyli wiekszosc wlosow w tasmie to wlosy krotkie, i troszke dlugich. Efekt jest taki, ze jak zbierzemy tasmy jedna do drugiej i ustawimy wlosy pod swiatlo, to na dlugosci 15cm od tasmy nie ma zadnych przeswitow swiatla, natomiast nizej jest juz coraz gorzej,a koncowki ( a dodam, ze i tak wlosy scielam do ok 23cm moze) sa tak cienkie, ze widac przez nie caly swiat. Wczoraj juz te wlosy farbowalam. Staly sie ODROBINE grubsze jakby, ale ogolnie jest dramat jak mowie :O W ogole tym razem te wlosy sa takie miekkie. mam wrazenie, ze w dniu deszczowym cale sie skreca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam pytanie do dziewczyn które doczepiają od lat tak jak ja. Od początku zamawiam włosy u jednego sprzedawcy allegro pt. LongHair od czterech lat i byłam bardzo zadowolona do czasu. Zamawiam co 3-4 miesiące. Mianowicie to nie są już te włosy co dawniej i jestem tego pewna wystawiłam już neutral i to były moje ostatnie włosy . Kiedyś włosy były naprawdę świetne pod względem jakości służyły mi długo mimo że wcale ich nie pielęgnowałam ,nie niszczyły się w ekspresowym tempie . Autentyczna sytuacja zamawiam 2x zestaw 55 cm 300zł .Pierwszy dzień nie mam zastrzeżeń świetnie się prezentują wzbudzają podziw. Drugi dzień jest ok. Trzeci dzień? Koleżanka pyta mnie czy je prostuję i dlaczego tak szybko się niszczą. Robią się siankowate, zniszczone końce mimo że ich ani nie farbuję nie prostuję nie kręcę,nie śpię w nich obchodzę się naprawde delikatnie. Rozglądam się już powoli za nowym sprzedawcą czy też sklepem stacjonarnym abym mogła te włosy zobaczyć. Patrzę na opinie i wszędzie są plusy jak i minusy. Proszę o radę dziewczyny które długo zamawiają i są zadowolone przede wszystkim z jakości włosów która nie ulega zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie89
hej, ktoś tu jeszcze zagląda? :) zastanawiam się nad kupnem clip hair, właściwie to strasznie się już nastawiłam, ale mam dylemat, moje włosy są dość gęste, może nie jakoś bardzo, ale do rzadkich nie należą, są dość krótkie, do ramion, może trochę dalej, a chciałabym kupić długie doczepki 50-55cm. nastawiałam się na te z doczepiane.pl 55cm 120g, bo tam są indyjskie, które ponoć układają się lepiej niż azjatyckie- cosmoshop ma co prawda 135g, ale jak zapytałam jakiego pochodzenia są włosy, czy indyjskie czy azjatyckie, to dyplomatycznie odpisali "włosy o strukturze europejskiej", więc wychodzi, że azjatyckie raczej, bo nie mają się czym chwalić. no i teraz pytanie, czy taki zestaw 120g wystarczy mi? jak się ma dłuższe włosy to pewnie tak, ale przy takich średniej długości? oglądałam filmik z doczepiane.pl z tym zestawem i wyglądają te włosy mocno ubogo ;/ a te 220g to już raz, że są drogie, a dwa, że podobno bardzo ciężkie ;/ zamawiałyście kiedyś 55cm 120g? możecie pochwalić się zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja chciałam polecić włoski naturalne u użytkownika " clip-in" teraz jest to już sklep. Sprzedają włski indyjskie , oczywiście naturalne. Kupuję od kilku lat. Włoski sa dobrej jakosci. Moje przetrwały prostowanie , kręcenie, farbowanie ( wielokrotne na odcień czerwieni) a nawet tapirowanie. Teraz niestety zmienili kolor palet, więc jestem w kropce, musze szukac innych,, ale na prawdę bardzo polecam. Moje starczają na ok roku. mam wlosy cienkie, jesli odrobine podtapirujecie to na pewno nie bedzie ich widac. Probujcie rozne sposoby dopinania, jak za kazdym razem potrafilam inaczej w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam że te wszystkie włosy są takie same to jest jeden c h u j .... nie wspomnę o tym że sami się tu reklamują i zachwalają przerobiłam już,sadnritki , long hair już mi bokiem wychodzi, cameron hair i ostatnio nawet doczepiane.pl Zamówiłam blond za 450 zł 220 gram.. Jak dotknęłam tych włosów to ja już wiedziałam co się święci że po tygodniu będzie napuszone gówno . Ludzie i tak prędzej czy później z tych włosów zrobi się szczota ,tego nie unikniesz . szkoda przepłacać te kłaki są wszystkie takie same służą miesiąc dwa przy codziennym użytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wsumie prawda co pisze gość. Siano nie zrobiło mi się tylko z włosów od k8aaccesorize, chociaż Ci z kolei oszukali na długości- miało być 55 cm a włosy miały w najdłuższych miejscach 50 cm. No i zamówiłam 120 gram- nie ważyłam ich ale wydaje mi się że było mniej, na przedłużenie całej głowy przy średniej gęstości moich włosów nie wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania20
mam pytanie czy znacie taką firmę dibiase coś takiego :( nie pamiętam dokładnie, fryzjerka mi mówi że to super włosy i naturalne tylko 600zł chyba za za 100gr to sporo ale fakt gęste i piękne , oczywiście nie wiem jak po umyciu ale są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z włosów STAR MY HAIR od około 3 tygodni i jestem zadowolona :) Czytałam różne opinie, ale spróbowałam i się nie zawiodłam :) Zapłaciłam 300zł za największy zestaw i wreszcie mam włosy :D Długie, miękkie, nie plączą się. Nikt mi nie wierzy, że je doczepiam :) Spinki są niewidoczne, a to bardzo duzy plus, jesli łatwo je ukryc. Włosy się nie obsuwają. Ciekawe jak z trwałościa. Narazie po 3 tygodniach codziennego użytkowania wyglądają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompromitujesz się tą reklamą ..... star my hair to po tygodniu siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta? a może po prostu niekoniecznie umiesz o nie zadbać? albo jesteś z kompromitującej się konkurencji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ...To nie SPAM ,tylko potrzebuje porady :D zestaw-treski-clip-in-naturalne-cieniowane-new-i3558304747 Co myślicie o takim zestawie ? Na próbę . To niby włosy syntetyczne połączone z naturalnymi. Podobno są matowe , więc wyglądają chyba naturalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej :P jak ktoś zainteresowany to wpisać na allegro : "ZESTAW !!! Treski CLIP-IN Naturalne CIENIOWANE new "..... nie reklamuje tego , czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba tworzyć nowego profilu żeby promować żałosnego użytkownika clip in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś co niby wg sprzedającego wygląda naturalnie, nie będzie wyglądało tak nawet w najmniejszym stopniu. jeśli chce się już taką metodą włosy przedłużać, i nie chce się wyglądać śmiesznie, wręcz tandetnie, należy wybrać włosy naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara2222
wlosy ze star my hair są bdb. kupuje włosy na tasmie i kładę na kerawax po tym jak zostają przerobione na pasma to są bdb. jakości włosy, w dobrej cenie ostatnio miałam włosy z remy hair i przyznam, że jest to totalny szajs, suplący i matowy , z trudem przychodziło mi ich poskromienie a włosy z remy hair są extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara2222
hehe miałam napisać, ze włosy ze star my hair są extra :P a o remy hair to już nawet nie chce się pisać, szkoda kasy to po pierwsze a po drugie szkoda wlasnych włosów i czasu jaki poswieca się na ich ulozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyskacyska
ja mam clipiny z remy-hair i jestem bardzo zadowolona. Mają już 5 miesięcy i ich stan jest bardzo dobry. Już kilka koleżanek też kupiło od nich włosy bo bardzo się moje spodobały i każda jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×